Zoella | Quench Me Moisturising Body Sorbet

Labas!

Na ką, vasara pasibaigė, tačiau jaučiu, kad turiu šiokių tokių „skolų“ – kažkaip pastaruoju metu mane persekioja šis jausmas, kad kažko nepadariau, kad kažko nesugebėsiu padaryti ir visą laiką galvoju, kaip tą ir aną suspėti. Toks jau tas gyvenimas, tačiau kaip likau nustebinta išgirstos realybės – buvau vakar pas daktarę ir ji taip sako „na, dar keturi metai ir štai, jau visi 30!“. Aš taip „palaukit, palaukit…. rimtai!“.  Haha, net pačiai juokinga, kaip tas laikas bėga ir kad ant nosies jau visai garbingas jubiliejus 😀 Juokauju, žinoma.
Šiandien noriu papasakoti apie priemonę, kuri puikiausiai pasiteisina vasaros dienoms, tačiau jei patiks tai, ką paminėsiu, turėtų tikti ir visais metų laikais. Tai – Zoella | Quench Me Moisturising Body Sorbet.

zoella quench me sorbet ojnd

Drąsiai galiu pasakyti, jog esu viena didesnių Zoella (populiari Youtuber’ė, kurianti savo kosmetikos priemones jau kelerius metus) gerbėjų ir vos tik pasirodo kokia naujiena, skubu išbandyti. Vasarą buvo išleista viena kolekcija, kuri tikrai atrodė žaviai, tad griebiau viso 3 priemones, o viena jų yra būtent šis kūno šerbetas, pristatomas taip:

zoella quench me sorbet ojnd 2

Palepink savo odą šiuo švelninančiuoju kūno šerbetu, kuris papildytas kokosų vandeniu bei ličių ekstraktu. Itin lengvas gelis paliks Tavo odą nepakartojamai švelnią ir maloniai kvepiančią.

O taip, šis produktas tikrai išsiskiria iš anksčiau bandytų, tačiau prieš aptariant visas ypatybes, pats laikas pažvelgti į ingredientų sąrašą mums jau įprasta tvarka:

zoella quench me sorbet ojnd 4
Aqua (Water/Eau), Propylene Glycol, C13-16 Isoparaffin, Sodium Polyacrylate Starch, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, C10-13 Isoparaffin, Glyceryl Stearate, Disodium EDTA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Litchi Chinensis (Lychee) Fruit Extract, Citronellol.

Pagrindas – vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris dar ir pasižymi drėkinančiosiomis savybėmis. Sekantis eilėje – minkštinančioji medžiaga, ketvirtasis yra konsistencijos tirštiklis, žadantis minkštinti odą, penktasis – populiarus konservantas, o paskutinysis svarbus – kvapiosios medžiagos.
Kaip ir žadėta aprašyme, galime rasti ir tą kokosų vandenį bei ličių ekstraktą, tačiau štai čia yra toji gudrybė, kuomet akcentuojami ingredientai, kurių esti mažiau nei 1% produkte 🙂

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis – standarinis, viso 200ml.

zoella quench me sorbet ojnd 1 Pati pakuotė paprasta, bet neprasta – plastikinis, tvirtas ir sandarus indelis su itin gražiu dizainu, kuris netgi puošia vonios kambarį. Drąsiai galima pasiimti su savimi į vasariškas atostogas be jokio pergyvenimo, kad atsidarys ir iškremuos viską aplink.

zoella quench me sorbet ojnd 6

Konsistencija begalo įdomi – tikrai esi ragavusi šerbeto, tad ir pats kremas toks pats – gelinė konsistencija, lengva ir itin skalsi, labai lengvai pasidengianti ant odos ir greitai susigerianti, paliekanti odą itin švelnią, glotnią ir maloniai kvepiančią, tačiau neįkyriai – gal kiek intensyviau jaučiasi pirmąsias minutes, bet po to palengva išnyksta.
Kvapas… toks gaivus, parfumuotas ir primenantis kvepalus. Vienas mano mėgstamiausių iš visų bandytų kremų.

zoella quench me sorbet ojnd 9 Taip jau išgyrusi šį kremą, nepasakiau svarbiausio fakto – priemonė yra puikiausiai tinkama vasarai, kadangi kai pasitaiko baisiai karštų dienų, užsitepi šį šerbetą ant odos ir džiaugiesi ne tik suteikiamu rezultatu, bet ir tuo, kad dar jis lengvai šaldo odą ir ją gaivina!
Koks minusas? Na, nereikia tikėtis, kad produktas pasiteisins kaip kokia gydomoji priemonė, kad štai, oda labai išsausėjo ir šis kremas viską pataisys – tai labiau kasdienis produktas, skirtas savęs pasilepinimui ir atsigaivinimui, tačiau ne odos puoselėjimui 🙂 Bet kuriuo atveju, jei tik bus prekyboje sekančią vasarą, su mielu noru įsigysiu.

Kur rasti? „Superdrug“, „Boots“ bei Feelunique.com, jei nori atsisiųsti į Lietuvą 🙂
Kaina? 7 svarai

Parašykite komentarą