Yes to | Blueberries Smooth & Shine Shampoo

Labas!

Džiaugiuosi, kad iki atostogų liko vos pusantros savaitės ir… aš su draugu lėksime į Graikiją! Niekada ten nebuvusi, puoselėju viltis, kad kraštas paliks man gerus įspūdžius, tačiau visame tame atostogų planavime esti daugybė netvarkos ir disorganizacijos, kas pradeda šiek tiek varginti. Apskritai, pastaruoju metu su laiku visiškai nedraugauju, darbų begalybės, o aš vis planuoju ir planuoju, bet nelabai kas pavyksta, kas mane erzina.
Šiandien, kaip tik prie progos, kad esu irzloka, pateiksiu apžvalgą apie priemonę, kuri manęs nesužavėjo, nors ir tikėjausi nemažai – tai Yes to | Blueberries Smooth & Shine Shampoo.

yes to blueberries ojnd shampoo

Yes to kompaniją žinau jau kelerius metus – pamenu, rašiau apie kelias priemones blogo atsiradimo pradžioje ir žinau, kad įspūdžiai buvo geri (jei įdomu, ką esu išbandžiusi, spausk čia) – šį kartą susigundžiau plaukų priežiūros priemonėmis. Šis šampūnas pristatomas taip:

yes to blueberries ojnd shampoo 2

Idealus besišiaušiantiems plaukams. Formulė papildyta mėlynėmis, kurios yra turtingos savo antioksidantais ir padeda plaukus apsaugoti bei leidžia jiems  atrodyti sveikiems. 
98% natūralus produktas, kurio sudėtyje nėra parabenų, SLS bei ftalatų. 

Kartais pradedu galvoti, ar iš tiesų taip yra, kad renkiesi arba gerą sudėtį, arba rezultatą? Pažvelkime, ką galime rasti šio šampūno sudėtyje ir lengvai ją panagrinėkime įprastu būdu:

yes to blueberries ojnd shampoo 3
Water (Aqua), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Caprylate, Brassica Oleracea Acephala (Kale) Leaf Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Butryospermum Parkii (Shea) Butter, Phospholipids, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycerin, Glycol Stearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride, Citric Acid, Alcohol*, Glyceryl Undecylenate, Fragrance (Parfum), Limonene, Linalool.

Pagrindas – vanduo bei ingredientas, kuris skatina putojimą, tačiau nesausina plaukų, sekantis  ganėtinai identiškas – abu jie be jokių žalingų poveikių. Ketvirtasis – konsistencijos reguliatorius, kuris minkština bei kondicionuoja, penktasis yra kale kopūsto ekstraktas, žadantis kondicionuoti, o paskutinis svarbus – mėlynių ekstraktas, antioksidantas, kondicionuoja bei saugo odą.
Sudėtyje dar galime rasti po lašelį taukmedžių sviesto, sojos aliejaus, glicerino, šiek tiek druskos ir kvapiųjų medžiagų.

Atrodo, kad viskas kaip ir puiku, tiesa? Prieš pateikiant savąją nuomonę, dar keletas techninių reikaliukų, kuriuos visada aptariu.
Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

yes to blueberries ojnd shampoo 5

Pakuotė žavi ir patogi – jei netingi paskaitinėti, gali rasti smagių užrašų apie priemonę, viskas pateikta žaismingai, kas suteikia plačią šypseną.
Patogu ir dozuoti, ir pasidėti norimoje vietoje.

yes to blueberries ojnd shampoo 7Kiekis – 280ml, ko man užteko maždaug mėnesiui, trenkant plaukus du kartus per savaitę.

yes to blueberries ojnd shampoo 1 Kvapas toks labiau žolelių nei mėlynių – pavadinimas gali klaidinti. Man patinka, atgaivina ir tonizuoja, pastebėjau, kad lieka ant plaukų, tačiau neerzina ir nėra stiprus kvapas.
Konsistencija optimali – nei per tiršta, nei per skysta, gerai putoja.

yes to blueberries ojnd shampoo 8

Gaila, tačiau mano plaukams šis šampūnas visai nepatiko – pamenu, kartą pamiršau uždėti kondicionierių ir leidau plaukams natūraliai išdžiūti, tai oooooi, kokia nesmagi padėtis buvo – negalėjau iššukuoti plaukų, jie atrodė kaip pamišę, lyg būčiau tik ką išleista iš beprotnamio. Vienintelė išeitis – susirišti plaukus ir laukti kito jų trinkimo. Nors ir išplaudavo švariai, tačiau sausumo pojūtis visai nesužavėjo. Ploju už gražią sudėtį, tačiau rezultatas liūdino.

Kur rasti? Feel Unique, Boots ir kitur Didžiojoje Britanijoje
Kaina? Apie 5 svarai

 

Parašykite komentarą