Weekly Patricia, 07-17 – 07-24

Labas!

Man rodos, šitas tinklalapis tuoj taps gyvenimo dienoraščiu nei kokiu apžvalgų puslapiu, bet ką padarysi. Stengiuosi kaip įgalėdama, bet… ak, tikiu, kad supranti. Vis dar bandau įsijausti į kažkokią rutiną, tačiau nelabai man išeina. Aišku, kad be Weekly Patricia nenoriu judėti toliau, tad pats laikas papasakoti apie praėjusią savaitę, nors nemeluosiu – ji buvo ganėtinai paprasta, tačiau minčių, kuriomis norėčiau pasidalinti, tikrai yra. Dar šis tas – apmaudu, bet nuotraukų šį kartą daug nebus – vos keletas, bet skaitydama suprasi kodėl 🙂 Pradėkime?

Taigi, manau, kad baigėme ties… pokalbiu apie mano šeimininką, tiesa? Tai kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad man pasisekė – omeny turiu apskritai viską, ne tik gyvenamąją vietą. Daugelis mano pažįstamų bando laimę užsienyje, bet manau, kad sėkmei turi būti kažkokia formulė. Nesigiriu ar panašiai, bet džiaugiuosi tuo, kad man čia yra viskas gerai ir visiškai neturiu kuo skųstis. Dar dabar, prieš sėsdama rašyti šį straipsnį, atsidūsau ir supratau, jog esu laiminga. Vis dar. Turiu smagų darbą, puikius draugus, jaukų kambarį ir viskas, ką darau, man patinka.
Nemeluosiu, jog grįžusi iš Lietuvos jaučiuosi kiek kitokia nei prieš tai – visgi savi prisiminimai ir sprendimai įtakoja jausmus, tačiau toks yra tas gyvenimas, kuomet turi priimti įvairias pamokas ir už jas padėkoti. Iš tiesų būtent apie tai ir norėjau su jumis lengvai pasikalbėti – apie tai, kas mus supa ir tai, kaip mes reaguojame. Vieni žmonės man sako, jog mano širdis yra šalti ir nesu jautri, tačiau stengiuosi apsiginti, jog problemas sprendžiu „blaiviu“ protu – kažkaip nestresuoju, nes visuomet yra dvi pusės: jei gali problemą išspręsti – spręsk, jei ne – nekvaršink galvos. Kiti sako, jog kažką vartoju – įsivaizduok, kad kasdien šalia Tavęs yra žmogus, kuris spinduliuoja pozityvumu ir energija – tikrai tikiu, kad tai daug ką vargina, o galbūt net ir erzina, bet ką daryti, kai savyje esu sukaupusi daug laimės ir džiaugsmo, kuriais noriu pasidalinti su visais, gerai nuteikti ir galbūt netgi įkvėpti, jei tik įmanoma? Daug kas taip pat klausia, kodėl esu tokia laiminga – žinai, mano nuomone, svarbiausi yra būtent maži dalykai, kuriuos turime vertinti. Vieni jų yra labai abstraktūs, kiti materialūs, bet visumoje vis tiek turi suprasti, jog juos turi ar gauni. Galbūt aš jau ir kartojuosi, tačiau man pasidaro gera, kai kas nors pagiria, kai kas nors nusišypso – kaip tyčia vakar buvo tikra „klientų“ diena, kuomet likau jų įvertinta ir ypatingai už tą nenuilstančią šypseną. Vieno susirinkimo metu vadovas pasakė – būkite kliento dienos akcentu, kuris nušviestų ir įsimintų, o būtent tą aš ir stengiuosi daryti, nors kartais tai reikalauja daug pastangų – tikrai pasitaiko atvejų, kai norisi ką nors paauklėti ar paaiškinti, jog jų poelgis yra nederamas.
Nuolatos kartoju, jog problemų negalima neštis į darbą, juo labiau negražu rodyti savo nenuotaikas ar leisti sau per daug. Jei nepatinka darbas, keisk jį, nes ne tik gaišti savo laiką, bet ir kitus erzini. Gal čia ir per grubiai, bet bala nematė.
Savo darbą tikrai mėgstu ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad myliu – visada norėjau išmokti daryti kavą, o dabar drąsiai teigiu, jog ją darau tikrai gerai. Niekam kitam neleidžiu man daryti kavos, nes juk „ekspertė“ gali ir pati pasidaryti haha 😀
Daug įtakos daro ir kolegos – kol buvau kelias dienas Lietuvoje, jau pradėjau jų ilgėtis, nes kasdien ateini ir jauti, kad jie myli Tave ir vertina, smagu ir pasikalbėti, kadangi kasdien vieni kitų paklausiame kaip jaučiamės ir panašiai, o jei kas turi problemą, pasikalbame ir bandome ieškoti nors ir lengviausio sprendimo. Ateini, pabendrauji, apsikabini, palinki geros dienos ir šypsaisi :)))

wp july mid ojndPirmadienį buvau aplankiusi savo draugus ir turėjome lengvą vakarėlį, kurio metu galėjau prisiminti savo lengvus vizažistės įgūdžius – žinok, pasiilgau aš viso to ir dabar noriu dar ir dar ką nors padažyti 😀 Aišku, kad išlaikau savo „stilių“, kuomet noriu perteikti gaivumą, jaunatviškumą ir pabrėžti tai, ką žmogus turi gražiausio (įvertinimui – mergina, esanti apačioje, yra būtent manęs padažyta 😀 Justina, jeigu skaitai – linkėjimai!). Mano bičiulės leido sau daugiau ir draugus transformavo į gerus vaidmenis, kaip puikiai gali matyti žemiau esančioje nuotraukoje. Smagiausia dalis, turbūt, buvo daryti krūvas nuotraukų ir pozuoti, vėliau peržiūrėti gautus rezultatus 😀

wp july mid ojnd 4

Nuo antradienio prasidėjo lengvas darbų maratonas, tad nieko labai čia ypatingo nepapasakosiu. Ketvirtadienis buvo kiek šviesesnis – skyriau dieną tik sau, apsirengiau jaukiai ir leidau lengvai paišlaidauti, įskaitant ir pietus (pirmą kartą ragavau „bubble tea“ ir tai buvo kažkas tokio, ką neužilgo pakartojau ir ateityje dar ne kartą pirksiu – o Tu ar esi bandžiusi?? Lietuvoje tikrai yra!), kadangi žinojau, jog kitą dieną gausiu algą, tai kur gi aš daugiau eisiu, jei ne į „Primark“? 😀

weekly pat mid july ojnd 9Aišku, dabar norėčiau dar ir paburnoti bei likti kažkieno nesuprasta, bet kai buvau Lietuvoje, pati nesupratau kai ko – kainos kuo toliau, tuo darosi baisesnės ir kažkaip net ranka „nekyla“ kažką pagriebti net ir per akcijas, tad pasitaupiau ir pagalvojau, kad gal geriau aš už tą pačią sumą nusipirksiu krūvą nesąmonių, panešiosiu kurį laiką ir be jokio gailesčio galėsiu atsisveikinti, tad taip pasipildžiau savo garderobą dvejomis poromis sportbačių (pačiai keista, nes gyvenime nekenčiau šios rūšies avalynės, bet kad šiame mieste kitokios ir neišeina nešioti – mėgstu vaikščioti ir atstumai ne tokie jau ir maži, tad patogumas yra prioritetas):

weekly pat mid july ojnd 111Taip pat įsigijau ilgus marškinius – suknelę naktinių skyriuje 😀 Žinau, kad skamba keistai, bet čia ir yra mano triukas – pavyzdžiui, kadaise ieškojau vestuvinės suknelės, tai ji kainavo daug vien dėl to, kad buvo prierašas „vestuvinė“, bet įvedusi į paieškos laukelį „išleistuvių“ ir radusi lygiai tą pačią suknelę, sumokėjau kokius keturis kartus pigiau. Tai va, tie marškiniai yra visiškai normalūs ir jei nežinotumei, kad ten naktiniai, niekada nepasakytum, jog kažkas ne taip! Tada buvo smagiausia dalis (aha, žinau, kad jau čia labai daug kalbu apie pirkinius, bet juk faina moteriškai paplepėti!) – keletas šmutkių namams, įskaitant paauglišką patalynės komplektą su rožiniais flamingais, paveiksliuką „Today is a good day“ („nukoviau“ vos už 4 svarus :D):

weekly pat mid july ojnd 7rėmelius:

weekly pat mid july ojnd 10 į kuriuos patalpinsiu savo ir draugų nuotraukas bei daugybę žvakių. Manau, kad pastarąsias ir kiti namų gyventojai gali užuosti, nes deginu be gailesčio.

Šnekant apie namus – džiaugiuosi savais kambariokais, nors ir dažnai atrodo, jog gyvenu viena. Tvarkingi ir ramūs žmonės, o jei sutinku, tai neapsieiname be valandėlės pokalbio apie viską viską. Kad ir vakar sutikau Jozef’ą, su kuriuo aptarėme jo pasimatymų reikaliukus, požiūrį į gyvenimą. Kitam palikau lauknešėlį prie durų – mačiau, kad bičas neturi patalynės komplekto, o aš kaip tyčia turėjau vieną atliekamą, tai negi gaila pasidalinti?
Kuo toliau, tuo daugiau laiko praleidžiu būtent namuose – daug dirbu, tad stengiuosi kaupti jėgas ir nepervargti, o kai kambaryje išsidėliojau mielus daiktus ir uždegu žvakes, pasidaro ramu ir gera. Tiesiog grįžti, nusivalai makiažą ir leidi sau gulint lovoje apmąstyti savo dieną bei planus ateičiai. Svarbiausias akcentas – draugės Elenos dovanotos vilnonės kojinės! Be jų ne taip jauku ir ne taip gera 😀

wp july mid ojnd 1

Pastaruoju metu nepaleidžiu telefono iš rankų – atsirado keletas susirašinėjimo draugų ir draugių iš įvairių šalių, tad leidžiu sau pabūti paaugle ir bendrauti iki išnaktų, nes būna tikrai labai įdomu. Apskritai, jaučiuosi kaip niekada jauna ir atsigavusi, tik spėk mane sulaikyti! O dar kai junti ryšį ir tai, jog lieki suprasta, pasidaro dar ir gera – malonu dalintis patirtimis ir įspūdžiais 🙂

Galvoju, jog jau būtų pats laikas susimąstyti apie rimtas atostogas ten, kur šilta ir gera. Noriu kelių dalykų – jūros, gerų knygų, ilgų pasivaikščiojimų ir dar ilgesnių pokalbių jaukioje terasoje įsisupus į šiltą antklodę, laikant karštos arbatos (gerai, karštas vynas būtų iš viso puiku) puodelį rankoje. Manau, kad kokį spalį – lapkritį visa tai reikės įgyvendinti, nes nors ir myliu Londoną, norisi atrasti ir kitus miestus, taip pat ir šalis. Esti keletas planų dar ir rugsėjui – vienas draugas atvyks aplankyti, tad kelios dienos bus tiesiog puikios šio miesto pažinimui (nepatikėsi, bet prie London Bridge buvau tik kartą ir tai prieš du metus), o tada pati norėčiau (gal ir minėjau tai, o gal ir ne – nepamenu!) nulėkti kad ir tą patį Paryžių – yra traukinių, kurie kainuoja ne taip jau ir brangiai, tad galiu sau leisti kelias dienas pabūti romantiškiausiame mieste. Kas vyksit kartu???? :)))

Tokios tos mano dienos – ramios, jaukios, laimingos ir su plačia šypsena, nors ir nieko daug ypatingo nevyksta. Svarbiausia, jog viduje ramu. Tad… to ir jums palinkėsiu – gražaus ir šilto laiko, kad ir su pačia savimi :)))

Separator image Posted in Weekly.