VIVANEL | „Lotus & Rose“ shower gel

Labas!

Labai jau jaukus mano savaitgalis – toks paprastas, tingus, netyčiomis kupinas ir nesveiko maisto, ilgiausių serialo peržiūrų, toks lėtas, su lengvais pasilepinimais. Vakar su draugu atsikėlę nukeliavome iki savo rajono pagrindinės gatvelės, kur Starbucks’e išgėrėme rudeninės kavos, sukramsnojome po skaniausią cinamoninę bandelę, palengva pasivaikščiodami užsukome į knygyną, kuriame radome sau po knygą, o visa tai papildėme ir pokalbiais apie viską, nuo pasaulio atsiradimo iki nekilnojamo turto kainų…
Tokias dienas labiausiai mėgstu užbaigti su karšta vonia, naudoti mėgstamiausias ir skaniausiai kvepiančias priemones. Viena jų – VIVANEL | „Lotus & Rose“ shower gel.

vivanel lotus and rose shower gel ojnd

Juokinga man pačiai, kaip netikėtai atradau savo mėgstamiausią dušo želę – didžiulio mokslo juk čia nėra, viskas pagrinde susideda iš pateikimo, konsistencijos, kvapo ir efektyvumo.
Šioji pristatoma taip:

Vivian Gray Vivanel Lotuso ir rožių dušo želė yra būtinybė kasdienei jūsų rutinai. Šioji dušo želė ne tik nupraus jūsų odą ir pašalins visus nešvarumus, bet ir paliks odą švelnią ir lygią it aksomas, suteiks taip reikiamo drėkinimo. Nepabėgsime nuo sudėties nagrinėjimo – tiesa ta, kad kone 97% rinkoje esančių dušo želių yra identiškos, tik vienas kitas ingredientas pakeistas, aromatai skirtingi, tad sunku čia mums tikrai nebus. Kaip visuomet, pirmieji 6 ingredientai plačiau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

vivanel lotus and rose shower gel ojnd 1
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL (ROSE OIL), NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT (LOTUS ABSOLUTE), CITRUS NOBILIS PEEL OIL (MANDARIN OIL), COCO- GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYL TRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM EDTA, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, CI 17200, CI 19140, BENZOPHENONE-3.

Pagrindas – vanduo ir populiarusis SLS’as, kuris sukelia putojimą bei šalina nešvarumus, bet pasižymi sausinančiuoju poveikiu. Greta jo – glicerinas, žadantis drėkinti odą, ketvirtasis – taipogi putojimą kelianti medžiaga, tačiau mažinanti SLS’o žalingą poveikį. Toliau turime kvapiąsias medžiagas bei konservantą, kurio koncentracija, leidžiame produkte, yra maža, tad visi kiti išvardinti ingredientai tikrai nebus didesnės koncentracijos nei pastarasis, pavyzdžiui šie: druska, rožių aliejus, lotusų absoliutas, mandarinų aliejus, vitaminas E ir kt.
Tiesa ta, kad tos, kurios turi jautrią odą, turėtų būti atsargios, kadangi sudėtyje yra medžiagų, kurios gali erzinti odą.

Kelios techninės detalės:
Kiekis – ganėtinai įprastas tokio pobūdžio produktams, viso 300ml.
Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

vivanel lotus and rose shower gel ojnd 3 Dabar aš pakalbėsiu taip labai moteriškai – šią dušo želė užmačiau TKMaxx internetinėje parduotuvėje ir… įsimylėjau pakuotę. Kadangi su draugu atnaujinome savo būstą, norėjau, kad būtų keletas detalių, kurios suteiktų to moteriškumo ir jaukumo, o viskas gi prasideda nuo mažų dalykų, tad būtent šis dušo želės įpakavimas man pasirodė tobulas.
Stipraus plastiko, su sidabrinėmis detalėmis ir briaunomis, nepasakyčiau, kad itin lengva dozuoti, bet smagu tai, kad daiktas yra patvarus.

vivanel lotus and rose shower gel ojnd 4 Esu visiškai įsimylėjusi kvapą – manau, kad rožių fanatikės taip pat pamiltų, tik štai šis su šiokiu tokiu prieskoniu, kuris, manau, suteikia dar didesnį pasitenkinimą kvapo atžvilgiu – lotusai. Kvepia saldžiai, moteriškai, tuo pačiu gaiviai ir… sukuria prabangos jausmą.
Konsistencija ganėtinai tiršta, tačiau itin gerai putojanti ir dėl to produktas man atrodo taupus.

vivanel lotus and rose shower gel ojnd 5Tiesa ta, kad jeigu vertinčiau produktą pagal jo sudėtines dalis, didžiulio įvertinimo negautų, bet šį kartą, vėlgi, taip moteriškai šnekant, užmerkiu akis – esu įsimylėjusi šią dušo želę ir stengiuosi naudoti kaip įmanoma taupiau, nes kvapas nuostabus, konsistencija optimali, pateikimas labai gražus. Nepastebėjau, kad sausintų odą ar kitaip ją dirgintų.
Nežinau, kas, kaip ir kodėl, bet ateityje norėčiau kartoti vien dėl to jausmo, kurį suteikia aromatas, atrodo, lyg priverstų jaustis ypatingesne. Juokingai čia taip, bet… patiko 🙂

Kur rasti? TKMaxx parduotuvėse, Amazon ir kt.
Kaina? Apie 5-7 EUR

 

Parašykite komentarą