VIVALY | Natūralus drėkinamasis acai aliejus

Labas!

Darbai visiškai įsibėgėjo, tad keliauju aš į savo ojeinoriudar oazę atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką. Nesuprantu, kur dingo mano rugsėjis, bet visko būta – ir netikėtų akimirkų, kurios be galo nudžiugino, ir momentų, kuomet nuleisdavau rankas ir nieko nebenorėdavau. Mano gyvenime nėra žodžių „gal, turbūt, nežinau“ – egzistuoja tik „taip“ arba „ne“, kas mane paverčia ganėtinai sudėtinga persona, bet kam labiausiai aš viską apsunkinu? Tikrai, kad tik sau, tad laikui bėgant pastebiu, kad šiokie tokie pėdsakai mano veide pradeda atsispindėti, o to mažiausiai norisi, tad šiandien noriu jums papasakoti apie mažą stebuklėlį ant mano kosmetinio stalelio – tai VIVALY | Natūralus drėkinamasis acai aliejus.

vivaly acai facial oil ojnd

Šis aliejus mane pasiekė senokai, kone liepos pradžioje – atrodo, kad jau seniai laikas buvo parašyti apžvalgą, bet juokas juokais, tačiau mano geriausi straipsniai yra kaip nepakartojamas vynas, kuriam reikia tam tikro laikotarpio tokiu tapti haha, tad po šitiek prabėgusių dienų, turiu tvirtą nuomonę, bet pradžioje, kaip įprasta, kompanijos prisistatymas:

vivaly acai facial oil ojnd 1

Produktas atkeliauja tiesiai iš uogų spaudyklos. Aliejus yra 100% natūralus, be jokių priedų – praktiškai išspaustos grynos uogų sultys. Kadangi jame nėra priedų, prekyba tokiu produktu labai supaprastinta, nereikia daugybės sertifikatų, kurių šiaip reiktų dirbtinei kosmetikai. Aliejus labai stipriai drėkinamasis, giliai ir tikrai greitai įsigeria į odą. Pagrindinės naudojimo paskirtys yra sausos veido odos drėkinimas, pleiskanojančių plaštakų odos (pagrinde žiemą) švelninimas ir gydymas, nudegimų nuo saulės malšinimas bei, ilgalaikiu laikotarpiu, odos lyginimas nuo mikro raukšlių.

Dievinu aš produktus, kuriuos galima naudoti plačiu spektru. Manau, kad daug mes nesigilinsime į sudėtį, nes ji nėra tokia didelė – visas vienas ingredientas, kuris visoms trumpai aprašomas kaip drėkinamoji medžiaga, kuri dar ir veikia kaip antioksidantas bei kondicionuoja.

Pakuotę galiu ir pagirti, ir papeikti – pradėkime nuo gerų dalykų: atkeliauja stikliniame tamsiame buteliuke (taip labiau apsaugojama nuo saulės spindulių), o svarbiausia, kad yra dozatorius, tad viskas yra higieniška, tik štai būtent tas dozatorius ir nusipelno būti pabartas, kadangi pirmus kartus šliūkšteldėvo aplink, tad kai spaudi, spausk tiesiai į delną daugiausiai kelių centimetrų nuotoliu. Man padengti visam veidui užtenka vieno paspaudimo, o kai norisi palepinti ir atstatyti viską, spusteliu du kartus, nepamiršdama įtrinti ir į kaklą.

vivaly acai facial oil ojnd 3

Konsistencijos spalva smagi – žalsva, kuri yra rieboka, tačiau skalsiai pasidengia nepalikdama veido kaip kokio monstro, jei jau juokaujame. Turi specifinį kvapą, kuris man netrukdo, bet žinok, kad yra užuodžiamas gerą pusvalandį. Beje, taupiai naudojasi.

vivaly acai facial oil ojnd 4

Nėra tam tikrų nurodymų, kada geriausia naudoti – pati naudoju tiek ryte, dengdama plonu sluoksniu ir leisdama įsigerti apie 10 minučių, vėliau nusausindama su popierine servetėle perteklių, ko pasekoje oda yra sudrėkinama ir pamaitinama (riebesnę odą turinčios merginos turėtų vengti šio žingsnio, nes būtent maitinimas turi būti kelis kartus per savaitę, bet ne prieš makiažo priemonių dengimą), tiek vakare (būdus jau nurodžiau aukščiau). Mano patarimas būtų toks: pirma veidą sudrėkinti ar tonizuoti, o tuomet tepti acai uogų aliejų, kadangi taip geriau priemonė įsigers.
Kokie gi tie rezultatai? Aš nežinau, ar čia aliejus padarė stebuklą, ar kažkas dar įtakojo, bet mano pykčio raukšlė kažkur pradingo, kitos raukšlelės taip pat sumažėjo, ką matau akivaizdžiai ir čia nieko nesistengiu išpaikinti, tik dalinuosi pastebėjimais. Sekantis puikus aspektas – oda švelni ir nerodanti kaprizų, akivaizdžiai sveikesnė ir mažiau reaguojanti į aplinkos veiksnius.
Tiesa ta, kad aliejų galima naudoti ne tik veidui, bet ir kitoms sausėjančioms dalims – pavyzdžiui, aš kiekvieną vakarą padengiu savas rankas, ypatingą dėmesį skirdama odelėms aplink nagus ir.. plyšinėjimo problemų išvengta!

Nemanau, kad verta daugiau ką pridurti, gal tik vieną žodį – rekomenduoju 🙂

Kur rasti? vivaly.net
Kaina? 39,00 EUR

Parašykite komentarą