Vita Liberata | mineralinė savaiminio įdegio pudra su teptuku „Trystal“

Labas!

Žinau, kad šią temą jau liečiau šią savaitę, tačiau žinodama, apie ką rašysiu, negaliu nepasikartoti ir dar šiek tiek paplėtoti. Manau, daugelis mūsų visą gyvenimą ieško savęs – kalbu ne tik apie karjeros posūkius, nors, gerai pagalvojus, tam irgi reikia skirti labai daug laiko ir suprasti, kas yra Tavasis pašaukimas, tačiau ir kalbant kitais apsektais – metais bėgant suprasti, kokia Tu esi, pastebėti besikeičiančius pokyčius, kurie įtakoja Tavo elgesį bei pasaulio suvokimą, o lengviausia dalis – suprasti kas patinka ir nepatinka, o galų galiausiai – tinka. Esu iš tiesų labai laiminga, kadangi pradėjusi rašyti ojeinoriudar, atradau daugybę savo sielos vietelių, kurios buvo užslėptos, testuojant galybę produktų, pamačiau naują save ir ilgainiui jau žinau, kokios spalvos man tinka, o kurios pabrėžia tai, ko nenoriu rodyti kitiems. Galiausiai, supratau, kad mano prigimtis nors ir visiška baltaodė, tačiau man tai nepatinka ir netgi netinka, o su saule nedraugaujant ir dažniausiai tampant „krabu“, renkuosi savaiminio įdegio priemones. Deja, ne visos jos pasiteisina, tačiau aš esu gudri moteriškė ir papasakosiu, ką darau tokiu atveju bei apžvelgsiu detaliau Vita Liberata | mineralinę savaiminio įdegio pudrą su teptuku „Trystal“.

vita liberata trystal ojnd

Ši priemonė pas mane jau yra manau nuo kokio Balandžio ir kad Tu žinotumei, kiek aš varginausi ją bandydama ir ieškodama priežasčių, kodėl ji nesuveikia taip, kaip reikėtų, nes pasak aprašymo, viskas tikrai turėjo būti nuostabu:

vita liberata trystal ojnd 2

1-oji savaiminio įdegio mineralinė  pudra.  Mineralinis bronzinis odos padengimas ir subtilus savaiminis įdegis, išliekantis iki 5 dienų.
Pakuotėje:
-Trystal™ Savaiminio įdegio mineralinė pudra 9g
– Prabangus Kabuki mini-šepetėlis pudrai

Žinok, pagalvojau, kad tai yra kone pats geriausias išradimas ir iš karto puoliau skaityti sudėtį, kuri tikrai nėa gausi, bet… labai gera. Papasakosiu apie ingredientus šiek tiek plačiau:

vita liberata trystal ojnd 4
CI 77019 (MICA), CI 77891 (Titanium Dioxide), Dihydroxyacetone, +/- CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides) CI 77489 (Iron Oxides)

Pudros pagrindas – žėrutis, natūralus pigmentas, naudojamas kaip dažiklis. Sekantis – dar vienas dažiklis, toliau – aktyvioji šios priemonės medžiaga, kadangi veikia kaip savaiminio įdegio ingredientas, kuris dar ir kondicionuoja odą. Toliau visi likę – dažikliai.

Sudėtis – puiki ir nėra prie ko čia prikibti, jei ne trečiasis pagrindins ingredientas, tuomet sakyčiau, jog tai – netgi veido pudra, kuria galima fiksuoti makiažą 🙂

Galiojimo laikas nėra ilgas, matyt, dėl trečiojo ingrediento, nes visi kiti juk sausieji. Viso – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo.

vita liberata trystal ojnd 3Vita Liberata mums siūlo dvejas savaiminio įdegio pudros spalvas – tamsią ir vidutinio tamsumo, kokią aš ir turiu – 01 sunkissed.
Nežinau net, ar mums, lietuvėms su lietuviškomis šaknimis, vertėtų rinktis tamsesnę – manau, ji tiktų kiek tamsesnio gymio merginoms.

vita liberata trystal ojnd 1Kaip ir aprašyme minėjo, dėžutėje mūsų laukia ne tik pudra, bet dar ir šepetėlis, kuris patikėk manimi, idealiai tinka šio produkto padengimui.

vita liberata trystal ojnd 5Šepetėlis kokybiškas ir juo patogu dengti visas sausas priemones. Kadangi ne kiekvieną dieną naudoju šią „Trystal“ priemonę, naudoju šį teptuką/šepetėlį biriai pudrai padengti. Beje, šepetėlis su daugybe skirtingo dydžio šereliais ir nėra didžiulis, tad sėkmingai keliauja visur su manimi net ir į keliones.

vita liberata trystal ojnd 7

vita liberata trystal ojnd 6

Pakuotė – prabangi ir labai kokybiška, netgi galėčiau sakyti, jog gražiausia birios priemonės pakuotė kokią tik esu mačiusi. Didelė ir talpinanti netgi 9 gramus. Skylutės gerai „pramuštos“, nes dažnai nutinka taip, kad tokio pobūdžio produktų tiesiog neįmanoma suvaldyti ir jie visur byra – čia taip nėra, atrodo, kad viskas apgalvota.

vita liberata trystal ojnd 10

Konsistencija labai nesiskiria nuo birių pudrų ar bronzantų – smulkūs milteliai, kurie yra tamsūs. Daugiau nėra ką pasakyti. Kvapo irgi nėra, kol nesumaišai su kremu. Kad nepamirščiau, iš karto pasakysiu – pastebėjau aną dieną, kuomet aplikavau šią pudrą ant kūno – buvo „viščiuko“ kvapas – nežymus, tačiau jautrioms nosytėms jaučiamas.

vita liberata trystal ojnd 11

Keliaukime prie smagiosios dalies – panaudojimo būdų, kuriuos aš praplėčiau pagal savo išmanymą.
Kompanija sako:

Užtepti drėkinamojo kremo ar skysto makiažo pagrindo. Naudojantis įdegio šepetėliu, sukamaisiais judesiais paimti šiek tiek mineralinės savaiminio įdegio pudros miltelių. Perteklių atsargiai nukratyti į indelio kraštą. Šluostamaisiais judesiais įtrinti pudros miltelius ant veido, kaklo, dekoltė.  Kontūravimo efektui pasiekti, didesnį kiekį pudros naudoti ties skruostikauliais. Sukurtas įdegis išlieka iki 3-7 dienų, o paskui nutarsite, ar naudotis pudra po kiekvieno įprasto veido valymo vakarais.

Pridedama netgi instrukcija:

vita liberata trystal ojnd 8Padariau viską, kaip buvo liepta – padengiau veidą kremu – gausiai, kad nespėtų taip greitai susigerti:

vita liberata trystal ojnd 12

Tuomet padengiau „Trystal“ birią savaiminio įdegio pudrą:

vita liberata trystal ojnd 14

Padengus visą veidą, sakyčiau, netgi gausokai (man rezultatas nuo to nesiskiria), atrodžiau taip (saulė užspigino kaip reikalas..):

vita liberata trystal ojnd 15

Ir… man ši priemonė nė karto nesuveikė taip, kaip žadėta. Žiūrėjau visus įmanomus video, susijusius su priemonės panaudojimo būdais, tuomet kreipiausi į kompaniją, kuri atstovauja Vita Liberata Lietuvoje, o jie susisiekė su gamintojais, tačiau niekas negalėjo paaiškinti, kodėl man taip nutiko – nutarėme, kad esu išskirtinis atvejis, nes daugeliui merginų „Trystal“ pasiteisino – gali pasiskaitinėti ir kitų Lietuvos blogerių apžvalgas.
Deja, priemonė man, kad ir kiek laiko belaikyčiau ant veido (paaukojau savo odą ir vienai nakčiai net užmigau su šia pudra ant veido, kad įsitikinčiau, jog ji tikrai man nesuveiks), viskas nusivalo su miceliniu vandeniu ir oda neatrodo nė kiek įdegusi… Gali pamatyti nuotraukoje – dešinė pusė jau pradėta valyti.

vita liberata trystal ojnd 16

Nuvalius veidą, atrodo, jog pašalinau makiažo pagrindą.

vita liberata trystal ojnd 17

Gerai, kad esu pozityvus ir praktiškas žmogeliukas, nes radau būdų kaip panaudoti šią savaiminio įdegio pudrą – pirmiausia, naudoju taip, kaip siūlo kompanija – kaip bronzantą, kuris tiesiog atrodo idealiai – spalva pigmentuota, tačiau norint ryškaus rezultato, užtenka daugiau aplikuoti priemonės ir viskas! Tuomet… naudoju tuo atveju, kai kūnas būna su savaiminio įdegio priemone (veido netepu) atspalviui sulyginti su veidu – padengusi makiažo pagrindą, viską lengvai užtvirtinu su „Trystal“. Paskutinis, bet tikrai neprasčiausias būdas – kadangi mano kojos yra tokios baltos, kad kartais atrodo netgi melsvos (dienomis, kai būnu be savaiminio įdegio), norisi užsidėti suknelę, bet tas šaltas atspalvis tikrai grožio neprideda, tad į delną įspaudžiu kūno kremo reikiamą kiekį ir ant jo pabarstau nekukliai šios pudros, viską sumaišau patrynusi tarp delnų ir aplikuoju ant kojų, kurios iš karto pasidengia gražesne ruda spalva (ne per tamsiai) ir oda atrodo kur kas lygesnė!

vita liberata trystal ojnd 19

Kad ir kaip bebūtų, negaliu sakyti, jog produktas blogas – sudėtis gera, idėja – puiki, tik štai man nepasisekė būti išimtimi, kuriai „trystal“ nepasiteisino, tačiau tikrai tikiu, kad kitoms pasisekė.
Rekomenduočiau pabandyti, nes yra daug šansų, jog Tau ji tiks, be to, viskas tikrai kokybiška, o jei nutiks kaip man – perskaitei galybę būdų kaip panaudoti šią priemonę :)))

Kur rasti? www.vitaliberata.lt (nuoroda į produkto puslapį)
Kaina? 42,50 EUR

Parašykite komentarą