Viena namuose – darai ką nori! | Savaitgalis

Labas!

Vis dar ieškau savo kelio į laimę ir pasiseka man kartais turėti dieną, kuomet būnu visiškai viena – laisvė ir valandos, kurias galiu skirti tik sau, norisi pasilepinti ir beveik nieko neveikti. Žodis „beveik“ čia ne veltui – nors ir atostogauju, vis tiek stengiuosi padaryti dalykus, kurie kaip ir malonūs, tačiau vis nerandant laiko jiems, primiršti, tačiau būūūtini padaryti. Gerai, kad tai ne kokie namų ruošos darbai haha (visuomet juos stengiuosi padaryti vieną dieną prieš, kad niekas galvos nekvaršintų).
Šiandien su jumis noriu pasidalinti būtent tais uždaviniais, kuriuos visoms rekomenduočiau įtraukti į dienotvarkę ir net ir beveik nieko neveikiant, padaryti labai daug. Dėl savęs pačios 🙂

savaitgalis ojnd 18

Pirmiausia – būtiniausi dalykai, tik išlipus iš lovos – apsirengti tai, kas labiausiai patinka, kas priverčia jaustis jaukiai ir patogiai. Turiu keletą tokių drabužių, bet vienas mėgstamiausių pastaruoju metu – pilkas megztinis su dideliais burbuliukais. Toks šiltas ir jaukus, laisvas ir žaismingas, neribojantis judesių ir neišryškinantis papildomo šokoladuko sluoksnio ant pilvo. Taip pat ir šlepetės, minkštos ir suteikiančios šilumos. Kas be ko neapsieinu ir be minkštutėlių kojinaičių, kurios šiais metais pilkos (esu visiškai apsėsta šios spalvos!), net nežinau, kiek porų turių – svarbu, kad visada būtų švarių ir pūkuotų. Turiu ir tų vilnonių kojinių, kurios man pačios pačiausios, bet saugau, taupau – laukiu siuntinio nuo šeimos, kuriame bus dar keletas porų žiemos švenčių proga. Va, kiek nedaug man iki laimės reikia 🙂

Kas mane stebite jau ilgą laiką, tikrai žinote, kad esu žvakių žmogeliukas – dievinu, kuomet namuose gaivus ar rudeniškas, jaukumu užburiantis, kvapas. Mano pati mėgstamiausia, kurią visuomet uždegu kai lepinuosi vonioje arba slampinėju viena namuose su knyga rankoje, yra iš Scentsational – rozmarinų ir mėtų kvapo, natūralios sojos, paskandinanti gaiviame ore.

savaitgalis ojnd 18 2

Kai jau beveik įsikūrėme – laikas užplikyti arbatos. Kuo įdomesnė, tuo geriau – šį rudenį esu įsimylėjusi iš English Tea Shop su šeivamedžiu, mėlynėmis ir balta arbata. Užpylusi karštu vandeniu, nelaukiu, nes manęs laukia viena svarbiausių užduočių – plaukų priežiūra. Manau, daugelis susiduriate su problema rudenį, kuomet plaukai kaip išprotėję slenka, o man tai užtrunka ilgiau nei tik rudenį. Atvažiavusi į Londoną, pastebėjau, kad plaukų netenku kur kas daugiau ir man atrodo, kad kone pusė dingo – bent jau toks pojūtis. Tikrai sunerimau, tad pradėjau apie tai kalbėti su bičiuliais čia gyvenančiais ir daug kas man pritarė, kad reikia laiko priprasti prie kiek kitokio klimato. Mano šauniausioji draugė Ana užsiminė, kad turi tokią priemonę, kuri jai labai padėjo, tad kol dar dirbome kartu, atnešė ir liepė gydytis. Tai štai, užpili ant plaukų šaknų, įtrini ir palieki kaip įmanoma ilgiau. Tikrai, kad nepasiseks išeiti į gatvę (turi specifinį kvapą ir šiek tiek lipina plaukus), tad paskaičiuok laiką ir pasistenk ištaikyti taip, kad pasisektų palaikyti priemonę, jog ji suveiktų. Norėtųsi atrasti daugiau laiko šioms procedūroms, bet..
Nemačiau, kad Anglijoje būtų šio Minox 5, Ana atvežė iš Portugalijos, tačiau pagal ingredientus galima rasti alternatyvą.
Įdomiausia dalis čia pat – ar padeda? Žinokit, padeda. Tikrai. Pastebėjau, kad akivaizdžiai mažiau plaukų išslenka, taip pat pradėjo ir augti ne tik sparčiau, bet ir tų plaukų daugiau kažkaip tai…Ypatingai prie ausų – išaugo tokioj netikėtoje vietoje 😀
Kai pabaigsiu naudoti, prašysiu, kad atvežtų dar arba bandysiu ieškoti čia, Londone.

savaitgalis ojnd 18 6

Įtrinusi šaknis, keliauju prie galiukų – turiu iš Look Fantastic dėžutės Philip Kingsley bandytąjį „Elasticizer„, kuris, žinokit, patinka, tik štai žinau, kad už tokią kainą nepirkčiau, tad nepergyvenkit, kad neturit – įtrinkit turimais aliejais ir bus netgi dar geriau, o aš, mažindama buteliukų kiekį namuose, stengiuosi sunaudoti viską negailint. Šiaip fainas daikčiukas, tikrai suteikiantis matomą rezultatą – plaukai kur kas minkštesni, paklusnesni ir atrodo, jog laimingesni 🙂
Patepu lūpas storu sluoksniu pačiu mylimiausiu savo lūpų balzamu iš Dr. Lipp – daug neišsiplėsiu, kadangi pasakojau tiek video metu, tiek straipsnyje visai neseniai.

savaitgalis ojnd 18 5

Paskutinis daikčiukas, prieš prisėdimą – veido kaukė. Jeigu šio straipsnio metu minėjau savo mėgstamiausius dalykus, tai štai apie kaukę to pasakyti negaliu, tiesiog pakliuvo į kadrą, stengiuosi naudoti tai, ką turiu ir kone viską iš eilės. Parašysiu aš apžvalgą apie šią iš Garnier, bet, atvirai – yra geresnių 🙂
Bet kuriuo atveju, dienos sau tikrai neįsivaizduoju be veido kaukės – nesvarbu, kokia ji bebūtų, nors, jei laiko turiu, stengiuosi išvalyti odą, kaip įmanoma labiau pašalinti nešvarumus iš porų, tuomet aktyviai sudrėkinti.

savaitgalis ojnd 18 4

Na, ir prieš patį atsipalaidavimą – mėgstu atlikti bent jau vieną rimtą darbą, t.y. susiplanuoti ateinančias dienas. Gavusi mielą užrašų knygutę, pradėjau rašyti daugiau sąrašų, puslapiai nusiklojo idėjomis tam tikroms progoms ar šiaip kokiems dalykams. Mėgstu gurkšnodama arbatą pamąstyti, pasidėlioti ir įsitvirtinti raštu.

savaitgalis ojnd 18 1

Laikas jaukiai įsisupti į užklotą ant sofos ir kremtant sausainius su baltu šokoladu ir braškėmis, skaityti knygą. Pastaruoju metu mano rankose – H. Marukami „Norvegiškas maistas“ apie paauglišką meilę, daugybę tragedijų, kovą su savimi ir laimės bei ramybės ieškojimą.

Štai tokios tos dienos sau – kasdien juk taip sunku rasti laiko net elementarioms veido kaukėms ar knygos puslapiams, tiesa? Vis skubam ir skubam, tad net atsiradus mažytei progai, pasilepinkim kaip tik įgalėdamos… :))

Parašykite komentarą