Vera Wang | Lovestruck kvepalai

Labas!

Nežinau, ar buvo kada diena, kuomet būčiau išlėkusi iš namų be kvepalų – atrodo, toks mažas dalykėlis, tačiau suteikiantis tiek daug. Nešneku vien apie tai, kad skaniau kvepėsi ar suteiksi sau daugiau pasitikėjimo, bet vien tas aromatas, kurį skleidi ir esi apsupta, padeda sukurti tiek daug prisiminimų, kuriuos gali atgaivinti vos pauosčiuosi butelaitį. Kiekvienas kvapas, kurį turėjau savo mažam gyvenime, asocijuojasi su tūkstančiais momentų, dažniausiai gerais ir leidžia paskęsti atsiminimuose… Šiandien noriu papasakoti apie naująjį palydovą savo kasdienybėje – tai Vera Wang | Lovestruck kvepalai.

vera wang lovestruck ojnd

Juokas juokais, bet… kaip ir dauguma mūsų, kvepalus renkuosi gerai juos panagrinėdama arba tiesiog iš karto įsimylėdama, bet pastaraisiais metais leidžiu sau pabūti kiek spontaniškesne (haha, štai ką daro akcijos su žmonėmis..) ir įsigyju nieko nežinodama, nes, kad ir kaip bebūtų, sunaudosiu. Grubiai, bet aiškiai. Tai štai taip ir atsirado šie Vera Wang kvepalai, kurie pristatomi taip:

Pirmą kartą 2011 metais pristatytas Vera Wang Lovestruck buvo įkvėptas šiuolaikinių „Romeo ir Džiuljeta“ versijų. Tai pulsuojantis aistra ir liūliuojantis romantika aromatas. Jaunatviškas ir maištaujantis Vera Wang Lovestruck nutaikytas į įsimylėjusias merginas. Labiausiai jis į save atkreipia dėmesį dėl savo išvaizdos. O svarbiausia, jog į akis pirmiausia krenta ne išskirtinis buteliukas su nuo paauglystės visiems pažįstamas strėle, bet puošnus buteliuko kamštelis, ant kurio įsitaisęs masyvus violetinis mergaitiškas kaspinas.

Aprašymas skamba tiesiog tobulai, tiesa? Natos, kurios apibūdina kvepalus, padeda lengviau apsispręsti, tad jas taipogi pateikiu:

• Viršutinės natos: mandarinai ir vynuogės
• Vidurinės natos: lotosas ir tuberoza
• Pagrindinės natos: muskusas ir miško gaiva

Kai jau viską išsiaiškinome, paskutiniai techniniai dalykai, kurie rūpi – sudėtis, kurią gali rasti nuotraukoje žemiau bei kiekiai, kuriais gal įsigyti – egzistuoja butelaičiai po 50ml ir 100ml.

vera wang lovestruck ojnd 2

Taigi, užsisakiau internetu ir laukiau, kada atkeliaus – supakuota didžiulėje dėžutėje, kuri pasirodė man tokia mergaitiška ir kupina ne tai, kad naivumo, bet drąsos ir noro įsimylėti.

vera wang lovestruck ojnd 1

Manau, ilgai čia negaišusi, paskelbsiu aš savą nuomonę – kvepalai kvepia taip moteriškai, gaiviai ir tuo pačiu saldžiai, aromato negalėčiau pavadinti išskirtiniu, kur iš karto žinai, kad štai, Vera Wang „Lovestruck“, ne… tokių esu užuodusi ne vieną ir ne du. Malonus aromatas, kuris tikrai gali lydėti kiekvieną dieną be išimties, nereikalauja progų ar kokio išskirtinio pateikimo.
Liūdniausia dalis prasideda čia – nors kvapas man labai patinka, o ką kalbėti apie nuostabų pateikimą – kamštelis yra unikalus ir be proto gražus, puošiantis mano lentyną, tačiau, aišku, kad nepatogus nešiotis su savimi, bet kas gi nešiojasi 100ml talpos kvepalus su savimi? Tai štai, problema ta, kad be jų negaliu išeiti iš namų, kadangi kvapas labai greitai pradingsta, nors tai ir yra kvepalai, o ne tualetinis vanduo – pasikvepini ir po kokių 20 minučių nieko nejauti – sakyčiau, kad priprantu prie kvapo, bet kad niekas iš aplinkinių taip pat neužuodžia, tad grįžtant prie mano įžangos į šį straipsnį, kokie tada atsiminimai gali sietis su šiais kvepalais, jei jų neužuodžiu? … Prieš pirkdama paskaičiau komentarus, kurie teigė lygiai tą patį, ką ir aš, tad tikiu, jog ne aš viena tokia.
Išvados tokios – kvapas bei pateikimas yra nuostabūs, tačiau pats produktas pagal savo pobūdį nepasiteisina..

vera wang lovestruck ojnd 10

Aš įsigyjau „TK Maxx“ parduotuvėje už 17 Svarų, galima rasti visur ir po 20, bet Lietuvoje šiek tiek brangiau – kainos prasideda nuo 40 EUR už 50ml, kad ir redstar.lt parduotuvėje.
Tiesa, esu bandžiusi ir kitų Vera Wang kvepalų ir galiu pasakyti, jog kai kurie tikrai yra verti dėmesio – teigiu, kad su šiais nelabai pasisekė 🙂

Parašykite komentarą