Vaseline | Spray & Go Cocoa Radiant

Labas!

Pastarąsias dienas tikrai galvojau, kad sergu – pasirodo, reikėjo tik daugiau nei 9 valandų miego ir laiko sau. Ačiū Dievui, kad viskas vėl gerai ir prisikaupusi jėgų, šiandien esu pasiruošusi toliau gyventi ir viskuo džiaugtis. O, kad Tu žinotumei, kaip laukiu šeštadienio! Atkeliaus mano daiktai ir visa kosmetika… Tikra jos mylėtoja mane supras 😀 Labai sunku praeiti pro parduotuves žinant, kad kažkur viską kaip ir turiu, o širdis juk taip nori. Aišku, kad piniginė vis tiek plonėja, nes noriu įsigyti kažką dar nebandyto, o pradedu nuo to, kas yra populiaru – tai Vaseline | Spray & Go Cocoa Radiant.

vaseline spray cocoa radiant ojnd

Tikrai esu įsitikinusi, jog apie šią priemonę esi girdėjusi, nes kalba visi ir visos. Man buvo smalsu pasižiūrėti, ar tikrai verta dėmesio, tad pradžiai įsigijau kakavinio kvapo. Štai kaip Vaseline purškiklis pristatomas:

vaseline spray cocoa radiant ojnd 2Kakavos spinduliavimas! Priemonė susigeria per kelias seknudes, giliai drėkina ir padeda gydyti išsausėjusią odą. Nedelsiant oda tampa minkštesnė, tačiau ji nelieka riebi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, naudokite kiekvieną dieną.

O taip, būtent dėl to, kad pradėjau justi, jog oda sausėja ir nėra labai patenkinta mano gyvenimo tempu, pasirinkau kažką tokio, kas gelbėtų situaciją. Aišku, pažadai liktų pažadais, jei nepasižiūrėtume iš arčiau į ingredientų sąrašą įprasta tvarka:

vaseline spray cocoa radiant ojnd 3
Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Petrolatum, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Parfum, Tapioca Starch, Carbomer, Xanthan Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Stearic Acid, Disodium EDTA, Palmitic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Pagrindas yra vanduo ir minkštinančioji bei tuo pačiu drėkinančioji medžiaga. Sekantis eilėje mums gerai žinomas glicerinas, kuris taip pat pasižymi drėkinančiosiomis savybėmis. Ketvirtasis yra dimetikonas, geriau pažįstamas kaip silikonas, minkština bei kondicionuoja, toliau randame konsistencijos reguliatorių, na, o paskutinis mums svarbus yra vazelinas – jis kondicionuoja, apsaugo odą.
Sudėtyje galime rasti kakavmedžio sviesto, kvapiųjų medžiagų, nemažai konservantų, kurie nėra labai jau džiuginantys ir dar porciją kvapiųjų dalių, kurios gali erzinti jautrią odą.

Pakuotė labiausiai primena plaukų laką – metalinis flakonėlis, tvirtas ir patogus naudoti. Yra dozatorius, kurį spusteli ir produktas purškiamas ant odos lengva dulksna, tad paprasta koreguoti reikiamą kiekį.

vaseline spray cocoa radiant ojnd 5Talpa nemenka – 190ml. Aišku, atsižvelgiant į tai, kad produktas yra kūno losjonas, gali pagalvoti, jog visai mažai, tačiau leiskite man papasakoti plačiau apie konsistenciją.

vaseline spray cocoa radiant ojnd 4

Konsistencija yra lengvos putos/losjonas/kremas, kuris yra itin skalsus ir reikia visai nedaug, kad padengtumei odos plotą. Visiškai neriebi ir netgi kiek vandeninga, tad susigeria tikrai per kelioliką sekundžių. Teigiu, jog taupus produktas.
Kvapas primena kakavą – negaliu sakyti, kad labai jau patinka, bet čia yra visiškai skonio reikalas 🙂

vaseline spray cocoa radiant ojnd 6

Ką aš jums galiu pasakyti – pirmiausiai likau labai sužavėta šiuo Vaseline produktu, nes oda atsigavo, o ir naudoti patiko. Nesvarbu, kiek laiko turi – su losjonu ilgai nesugaiši, tad net ir skubant į darbą nusipurški, įsitrini ir jau gali nieko nelaukusi rengtis. Sako, jog geriausia naudoti ant drėgnos odos, bet didžiulio skirtumo nepastebėjau – pastaruoju atveju tik produkto mažiau reikia.
Negaliu nepasakyti, jog sudėtis galėtų būti drąsiai geresnė – pagrindas stiprus, tačiau tie visi konservantai nėra džiuginantys.
Kaip bebūtų, sutinku, kad produktas yra vertas dėmesio ir ne veltui toks populiarus – svarbu, kad suteikia matomų rezultatų 🙂
Atskleisiu paslaptį – dar vienas toks, tik jau kito kvapo, aną dieną atsirado mano vonios kambarėlyje… :))))

Kur rasti? D. Britanijoje kone visur, o štai dėl atsisiuntimo į Lietuvą sunku ką ir bepasakyti.
Kaina? Apie 8 EUR

Parašykite komentarą