Valio! Nauji pirkiniai – ir viskas dar neišbandyta!

Sveikos, mielosios!
Šiandien sau leidau apsilankyti kosmetikos parduotuvėse ir nusipirkti tai, ko tikrai reikia… O taip išeina, kad nusiperki ir tai… ko kaip ir nereikia, bet norisi išmėginti… 🙂

Labai trumpa įžanga į artimiausius straipsnius štai čia:

eurokos

Pirmoje nuotraukoje turime prekes iš „Eurokos“ – dantų pastą „Ecodenta“ – manau, didžioji dalis jūsų jau tikrai yra išmėginusios bent vieną iš siūlomų lietuviškų pastų. Galiu tik pasakyti – man šios dantų pastos savo kokybe pralenkia žymiai garsesnių vardų priemones. Visuomet naudojau juodąją, dabar laikas išmėginti kažką kito 🙂

Taip pat vieną didelę naujieną – užkliuvo akis už tai, ko niekada dar nemačiau. Ir nusprendžiau išmėginti, papasakoti apie tai ir jums – tai DNC BIOSOL MANIKURNAJA stiprinamoji nagų priemonė. Priemonė kupina aliejų ir druskų. Kelios dienos ir straipsnis apie ją bus, pažadu!

Ir Montagne Jeunesse Mud Pac – mėgstu išbandyti šios firmos kaukes. Šį kartą bandysime tonizuojančią ir švelninančią odą.

kosmada

Ir antroji nuotrauka – prekės iš parduotuvės „Kosmada“. Smagu, kad ten dirba šaunios konsultantės – viską išsirinkau su viena iš jų.

Bandysime naują veido kremą, skirta normaliai/riebiai odai „Olay essentials“ complete care. 

Declare matifying cream – kremuką, kuris daro odą matiškesnę.

Loreal Skin perfection Micellar water  – kaip tik pasibaigia Biodermos micelinis vanduo, o ir internete atsiliepimai sako, jog Lorealio micelinis vanduo nenusileidžia Biodermos kokybei. Bus matyt!

Bourjois Bronzing Base lissante soleil – kreminį, šokoladu kvepiantį bronzerį.

Lumene Matt touch – giliai valantį šveitiklį. Žadėjo, kad bus geras ir liksiu patenkinta.

Na, mergaitės, bėgu viską išmėginti ir jau neužilgo sulauksite straipsnių apie šiuos produktus!

ojeinoridar

Parašykite komentarą