Urban Decay | Vice Mega Matte Lipstick 714

Labas!

Savaitgalis buvo tiesiog nuostabus – atsigriebiau už visas dienas, kuomet nesimačiau su draugais. Apie vieną popietę papasakosiu neužilgo, o šiandien noriu skirti dėmesį tam, ko laukiau tikrai ilgai ir jums vis užsimindavau – tai pasimatymas su drauge, kurios nemačiau 10 metų! Visuomet laikiau mūsų draugystę tikrai ypatinga, kadangi viena kitą taip gerai suprasdavome, kad kartais net nereikėdavo žodžių – lyg kokios telepatės bendraudavome ir viskas buvo aišku. Prieš pasimatymą jaudinausi kaip mergina, susitinkanti su svajonių vaikinu, bet, pasirodo – veltui. Susitikome ir viskas buvo… paprasta, nuoširdu ir jauku, o savitarpio supratimas niekur nedingo – per tiek nesimatymo metų gyvenimuose daug ko įvyko, bet tokių sutapimų ir vinginių reikėtų dar paieškoti, jog sutaptų, tad.. pati žinai, kad kai kalbi apie sunkius dalykus, norisi būti suprastai, o kai klausytojas dar ir pats tą išgyveno, puikiausiai žinai, kad esi laiku ir vietoje.
Apie suderinamumus noriu ir dabar pasikalbėti – tai vienas tobuliausių lūpdažių, kurį myliu ir naudoju kasdien, nors gi sakoma, kad ryškus makiažas iš ryto nedera. Kaip tai?! Negali būti, jei tai Urban Decay | Vice Mega Matte Lipstick 714.

urban-decay-vice-mega-matte-ojnd-1Patikėk, mieloji, tikrai žinau, kad Tau keista, jog gavusi 5 vienos serijos lūpdažius, aš juos aprašinėju atskirai, bet žinok, kad jie vienas nuo kito taip skiriasi, jog tikrai reikia skirtingų apžvalgų. Jei dar neskaitei ir nematei kitų 2 Urban Decay lūpdažių spalvų, spausk čia. 2 dar liko skoloje!  O dabar keliaukime prie šios linijos žvaigždės – matinės raudonos, kurią pristato taip:

Vos vienas Vice Lipstick brūkštelėjimas padengs Jūsų lūpas reikalingu lūpų dažų sluoksniu. Naujieji lūpų dažai turi begalę skirtingų priklausomybę sukeliančių atspalvių. Jie vyrauja nuo drąsių ryškių ir tamsių spalvų iki švelnių neutralių. Kiekvienas atspalvis yra švelnios kreminės tekstūros, tad puikiai padengia kiekvieną lūpų linkį. URBAN DECAY Pigment Infusion System™ pigmentų sistema suteikia Vice Lipstick lūpų dažams neįtikėtiną pigmentaciją, itin tolygų spalvos pasiskirstymą ir ilgalaikiškumą.

O taip, aš pritariu viskam – ideali pigmentacija, ideali spalva ir tekstūra. Žinoma, galima norėti ir kažkokios kitos, tačiau prisijaukinus supranti, kad tai yra kažkas tobulo.

urban-decay-vice-mega-matte-ojnd-3Kaip ir prieš tai rašytose apžvalgose, taip ir šioje norėčiau pastebėti, kad įpakavimai yra labai gražūs ir prabangūs, leidžiantys man iš tolo pastebėti, kuris iš daugumos turimų lūpdažių yra būtent Urban Decay. Vertinu detales ir patvarumą, kuriais ir pasižymi šie lūpų dažai.
Tiesa, kartojuosi (rašant 3 apžvalgą apie tą patį įpakavimą sunku parašyti ką nors naujo), bet kiekis man atrodo kiek mažesnis nei kitų tokio pobūdžio produktų, tačiau atsižvelgiant į pigmentaciją bei konsistenciją, problemų nekyla.

Mano turima spalva – idealiausioji raudona, numeris – 714. Juk žinai, kad kompanija siūlo netgi 100 skirtingų atspalvių lūpdažių, iš kurių bent vienas Tau idealiausiai tiks? Beje, dar vienas faktas, kuris gal ir labai nuvalkiotas, bet vertas būti paminėtu – kiekvienai moteriai tinka raudonas lūpdažis, tik reikia atrasti idealiai tinkantį atspalvį! Man labai pasisekė, jog iš pat pirmo karto tokį atradau. Esu šalto atspalvio mergina, tad šalta raudona atrodo kaip tik.

urban-decay-vice-mega-matte-ojnd-4Apie šią raudoną spalvą ir mano patarimai:
prieš aplikuojant šį lūpdažį, labai rekomenduoju atlikti lūpų šveitimą tam, kad viskas teptųsi kuo tolygiau ir rezultatas išliktų kaip įmanoma ilgiau. Po šveitimo palepink lūpas balzamu, palūkėk kelias minutes kol susigers, nusausink lūpas, apvesk jas raudonu kontūro pieštuku ir tepk Urban Decay „714“. Pastarasis tepasi sunkiai ir kietai, pati konsistencija tokia yra, tačiau pigmentacija matyti nuo pat pirmo potepio ir taip gražiai atrodo, kad kažin ar rasiu žodžių apibūdinti. Ideali matinė, kuri nesausina lūpų ir išlieka labai ilgai – pamenu, važinėjau visur ir lėkiojau, dar valgiau ir kavą gėriau, o pažvelgusi į veidrodį pamačiau, jog rezultatas vis dar gražus! Tiesa, norint paryškinti lūpų grožį po kelių valandų (man to reikėjo po 5val.), siūlyčiau viską pašalinti ir iš naujo pasidažyti, nes kaip ir sakiau – lūpdažis matinis ir jame nėra labai daug minkštinančių ar puoselėjančių komponentų, tad lūpoms tikrai trūksta drėgmės 🙂
Ar tai problema? NE!

urban-decay-vice-mega-matte-ojndMyliu šį lūpdažį ir visoms drąsiai rekomenduoju išbandyti – beveik galiu garantuoti, jog ir jis bus jūsų visų favoritas!

Kur rasti?  www.douglas.lt
Kaina? 19,99 EUR

Parašykite komentarą