Uoga Uoga | veido kaukė „Jūros gelmėse“

Labas!

Šiandien diena buvo labai turininga – spėjau daug nuveikti ir savimi didžiuojuosi, kad išnaudojau kone kiekvieną minutę prasmingai. Aišku, kad pabudau vėliausiai, nes iki kokių 1:30 susirašinėjau su kolega – kadangi buvo linksma ir smagu, tai viskas gerai. Pramiegojau visą rytą, ilgiausiai žiūrinėjau Youtube video ir valgiau saldumynus, bet po to susiėmiau haha. Keletas reikalų ir darbai, kuriuos dievinu – nufilmavau video (dar kartą pasikartosiu, kad nekenčiu laiko zonų skirtumo), parašiau netgi kelis straipsnius, kad nepalikčiau jūsų visai be nieko.
Gana plepėti ir taukšti niekus – keliaukime prie šios apžvalgos dėmesio centro! Pristatau – Uoga Uoga | veido kaukė „Jūros gelmėse“.

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd

O taip, kompanija gali džiaugtis, kad šią kaukę išsirinkau iš kokių 50 pasiimti su savimi 😀 Visuomet mėgau molio kaukes ir ypatingai man patiko būtent Uoga Uoga „Mėlynių Upė“, apie kurią pasakojau čia. Spausk ant nuorodos, nes tikrai ne veltui tai miniu.
Štai kaip pristatoma šioji:

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 1

Kaukės pagrindą sudaro puikiomis nešvarumus absorbuojančiomis savybėmis pasižymintis rasulo molis. Jis efektyviai gerina odos būklę, ją tonizuoja, reguliariai naudojant padeda išvalyti besikemšančias poras. Molyje gausu silicio, magnio, kalio, kalcio, dėl kurių jis ypač mėgstamas SPA procedūrose. Praturtinta natūraliu, šaltai spaustu, nerafinuotu simondsijų aliejumi ir medumi, ši kaukė neišdžiovins odos. Jūrų dumbliai kupini naudingų mineralų ir mikroelementų, vitaminų E ir C – Tavo oda tikrai tai pajus.

Molio fanėms tikras lobis, tiesa? Aišku, kad niekur aš nedingsiu ir panagrinėsiu sudėtį mums jau visai įprasta tvarka, kuomet pirmuosius 6 ingredientus aptarsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 3
Aqua (vanduo), Moroccan Lava Clay (rasulo molis), Kaolin (baltasis molis), Simmondsia Chinensis Seed Oil (simondsijų aliejus)*, Mel (medus), Glycerin (augalinis glicerinas), Laminaria Digitata (jūrų dumbliai), Tocopherol (vitaminas E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil (bergamočių eterinis aliejus)*, Citrus Reticulata Peel Oil (mandarinų eterinis aliejus)*, Limonene**, Linalool**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į eterinių aliejų sudėtį.

Pagrindas yra vanduo ir rasulo molis, kuris lengvai šveičia ir absorbuoja nešvarumus, sekantis mus pasitinka baltasis molis, pasižymintis labai panašiomis savybėmis. Ketvirtasis eilėje yra simondsijų aliejus, žadantis kondicionuoti, penktasis – medus, galintis ne itin patikti jautriai odai, o paskutinysis svarbus yra glicerinas, gerai visoms žinomas kaip drėkiklis.
Sudėtyje dar galime rasti kitų šaunių ingredientų, tačiau kai kurios dalys, kaip ir minėtasis medus, gali dirginti jautrią odą, tad prieš pirkdamos pasibandykite, jei tik įmanoma.

Galiojimo laikais „Uoga Uoga“ nesišvaisto – jei jau perki produktą, tai būk gera naudok, nepastatyk į lentynėlę ir neleisk kauptis dulkėms. Viso apie 3 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 4

Patinka naujosios pakuotės – anksčiau buvo plastikiniuose indeliuose, o dabar ne tik kad prabangiau atrodo, bet ir kur kas higieniškiau ir patogiau naudoti. Metalinės tūtelės, kurias lengva spustelti ir dozuoti.

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 6 Kiekis toks, kad tikrai turėtų užtekti bent 8-10 procedūrų, nors tai yra visiškai individualus reikalas.

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 7

Kvapas natūralus ir primenantis gaivias žoleles. Sunku man apsakyti aromatus, bet kažkas panašaus.
Konsistencija yra tiršta ir minkšta, nepasakyčiau, kad itin kreminė, netgi lengvai sausoka.

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 8 Visas molio pagrindo kaukes rekomenduoju naudoti po maudynių, kuomet odos poros labiau atsiveria ir būtent tokiu būdu geriau pasišalina nešvarumai. Užsitepu gausiai ir palieku apie daugiausiai 10-čiai minučių. Visuomet kartoju – neleiskite molio kaukėms užsibūti per ilgai ant odos, nes gali sausinti, suteikti nemalonių rezultatų.
Šioji „Jūros gelmėse“ ganėtinai greitai išdžiūsta, nuplauti sunkumų didelių nėra – rankomis darbuojantis jauti, kad lengvai šveiti odą, o jei plauni su kempinėlėmis, tuomet to šveitimo mažiau.

uoga uoga juros gelmese veido kauke ojnd 9

Po šios kaukės veidas iš tiesų jaučiasi kur kas švaresnis ir it atsinaujinęs, žymiai švelnesnis ir „nuogas“, pasiruošęs kitoms priemonėms. Norisi iš karto tepti kremą, nes atsiranda lengvas tempimo jausmas. Naudoju apie kelis kartus į savaitę ir oda pastaruoju metu niekuo nesiskundžia.
Tiesą pasakius, man kur kas labiau patiko „Mėlynių upė“ – buvo mažiau sausinanti ir pati konsistencija, aromatas smagesnis. Antrą kartą pirkčiau būtent pastarąją 🙂

Kur rasti? „Uoga Uoga salelėse arba čia
Kaina? 6,95 EUR

Parašykite komentarą