tosave.com – ką aš išsirinkau?

Labas!

Dažnai tenka pasikalbėti su kuom nors apie savo tinklalapį ir daugelis pabrėžia, jog gerai, kad išlieku ten, kur ir pradėjau – rašau apie kosmetiką, teikiu apžvalgas. Gerai, dar kartais ir apie gyvenimą rašteliu – na, pripažinkime, ne kartais – kiekvienas straipsnis prasideda kokia nors detale iš kasdienybės ir man tai patinka, nes, kaip viena skaitytoja sakė – „Visur gali paskaityti apie tą patį tušą, bet pas Tave įdomiau, nes tušas tampa nebe tušu, o perskaitai kokią istoriją!“.
Matyti, jog daugelis blogerių vis labiau domisi mada, o Patricija lieka tokia, kokia ir buvo. Pasakysiu atvirai – nesu madingiausias žmogus ir nesivaikau tendencijų, kažkaip galvoju, jog tam reikia investicijų (ar bent kokių nors pinigų, kurių dabar neturiu:D), nors tikiu, kad galėtume čia pasiginčyti. Visgi…. gavusi pasiūlymą pabendradarbiauti su kinų kompanija, pagalvojau – kodėl gi ne? Vis šis tas naujo! Ir… šį kartą, kaip ir visus kitus, neketinu slėpti detalių ir burti kažkokių ypatingų reikalų. Ne, viskas čia yra paprasta ir sakysiu taip, kaip yra, sutariam?

Taigi, gavusi pasiūlymą dar šiek tiek pasiderėjau, nes suprantu, kad atiduodu didelę savęs dalį ir dirbu nuoširdžiai, o nusipiginti juk negalima, tiesa? Tai štai, sutarėme ganėtinai juokingą sumą (daugeliui) – 20$. Žinau, kad blogeriai taip nesismulkina ir kompromisai prasideda nuo kokių  50$, bet klausimas toks – o ką aš prarasiu?
Maniau, jog 20$ yra ganėtinai menka suma, tačiau užėjusi į jų tinklalapį tosave.com gavau didelį galvos skausmą – ką man čia išsirinkus, jog pasiekčiau reikiamą sumą??? Viskas itin pigu, o daiktų leista imti tik 3. Na, siuntimo mokesčiai (iš jų pusės ir kt.), bet… ah, daug jie praranda už tai 😀

Pirmiausia puoliau prie suknelių – aš jas dievinu ir turiu tikrai nemenką skaičių, o jis sumažėja tuomet, kai pažvelgiu į svarstykles ir jų rodomą skaičių, haha. Naršiau naršiau, kelias dėmesio vertas peržiūrėjau, bet pamačiusi šią… negalėjau susilaikyti!!!

4be7d23e-ac40-4d3d-9c48-42eb95251e22

Man ji pasirodė romantiška ir tinkama bet kokiam svoriui, nors prieš vasarą jau susiėmiau (aš pastoviai kalbu apie dietas, ar ne? Nesijuok, jau rytoj laukia savęs pačios išbandymų mėnuo!). Svarbiausia, kad turi gražias rankoves, yra lengva ir turi kelis skeltukus, kurie gal šiek tiek ir per drąstiški, bet visuomet tokiu atveju pasiteisina adatos ir siūlo duetas.

Kaina? 7,94 $
Kokį dydį ėmiau? M
Nuoroda: čia

Sekantis dalykas, kurį kaip ir prisiverčiau daryti, nes juk reikėjo tilpti į 20$, greičiau juos pasiekti ir pirkti kokį brangesnį reikalą (a, tiesa, žiūrėjau rankines, bet dėmesio vertos, mano akimis, nebuvo…) – batai! Žinai, tai bus pati pirmoji pora, kurią perku internetu.
Išsirinkti buvo nesunku, nes atrodė man gražiausi iš visų esančių, tik štai spalva… Labai norėjau pilkų, tačiau mama mane išmokė vieną gyvenimo taisyklę – „Pirk tai, kas pasiteisins ne prie vieno drabužių derinio„. Tai.. tariau „iki“ pilkiems ir griebiau juodus. Na, pastarieji tikrai kur kas daugiau prisitaikys kasdienybėje – kaip tik stengsiuosi šią vasarą vėl pamilti aukštakulnius, nes kadaise galėdavau šokti ir trypti su jais iki ryto (ak, kokie buvo geri laikai…), o dabar po valandos jau verkiu.
Aišku, kokie čia aukštakulniai – kulniukas nesiekia 5 cm, bet juk reikia nuo kažko pradėti?

13cec38e-0962-4a11-be71-edd6ea1c2080

Mano batų dydis: 40
Kaina?  11,02$
Nuoroda: čia

Paskutinis reikalas, kurį irgi greitai pamačiau, tačiau vis dvejojau, nes atsirado dar ir kitų konkurentų jam – pavyzdžiui, radau braletę už mažiau nei 1$, tokią super sexy, žaismingą kosmetinę, kurios atsisakiau dėl to, kad turiu dar 10… Pasiėmiau paprastesnį reikalą, kuris buvo gražus ir naudingas – tai telefono dėkliukas mano brangiajam iPhone. Kadangi visas pasaulis pametę galvas dėl marmuro, tai ir aš prisidėsiu!141c3e73-829b-406a-9661-b5f74d3fc69b

Kaina? 1,36 $
Nuoroda: čia


O taip, dirbti su kompanijomis yra smagu – praeitais metais teko vienus drabužius pademonstruoti ir, žinok, nuo to laiko gerbiu modelius ir blogeres, kurios fotografuojasi, juos derina ir kt., nes suprantu, kiek tai laiko užima, o dar pozuoti.. Man tai nelabai sekasi (paskutinį kartą pozuodama pirštus sulenkiau taip, kad atrodė, jog grėblį vietoje rankos turėčiau :D), bet, tikiuosi, su šiais sugalvosiu ką nors įdomesnio.
Labai laukiu tos dienos, kai mane pasieks siuntinys – sakė, užtruks apie 20-30 dienų, apie 10 jau praėjo. Pasižiūrėsime, kas gi per kokybė ir, galbūt, mums pasiseks rasti dėmesio vertą el. parduotuvę, kur pigu, bet kokybiška? Tiesa, dėl siuntimo išlaidų – vienur jos kainuoja kelis centus (pvz. telefono dėkliuko 0,03$), o batų nieko nekainavo, tad žiūrėkite :))

Parašykite komentarą