Too faced | „Size queen“ blakstienų tušas

Labas!

Džiugiai pasitinku šį pirmadienį ne tik dėl to, kad mėgstu aš savaitės pirmą dieną, bet tuo pačiu sakau „labas“ atostogoms, kurios prasidėjo būtent šiandien. Taip, sakyčiau, netikėtai – po trijų savaičių pradėsiu dirbti naujoje vietoje, tad, pamaniau, kad pasiilsėti bus tikrai į naudą ir šviežiai pasitikti naujus iššūkius. Norėtųsi sakyti, kad susiradau darbą, bet darbas susirado mane – papasakosiu neužilgo naujo video metu!
O šiandien ne tik apie tai, kaip mėgstu aš pirmadienius, bet ir apie tai, be ko neapsieinu kiekvieną dieną, tai –  Too faced | „Size queen“ blakstienų tušas.

too faced size queen ojnd

Visai netikėtai jį atradau per išpardavimus, kaip kone visada, TK Maxx parduotuvėje, kurioje nuolatos kas nors būna tokio, kam negaliu pasakyti ne. Kaip štai vienai paletei iš taip pat Too Faced, kuri atkeliaus šiomis dienomis. Tiesa ta, kad šią kompaniją aš mėgstu ir ji man labai pasiteisina kokybės atžvilgiu, tad kas kartą pirkdama tikiuosi, jog šis produktas taip pat ras kelią į mano širdį kaip ir visi kiti bandyti.
Štai kaip šis blakstienų tušas pristatomas:

Mūsų gigantiškas, dvigubos spiralės aplikatorius, kuris suformuotas taip, kad padėtų sukurti kerinčias, multi-dimensijos blakstienas iš karto. 
Masyvus, kamščiatraukio formos šepetėlis pasižymi ilgais, ilginančiais šeriais ir trumpais, apjuosiančiais pluoštais, kurie patraukia, dengia ir padengia kiekvieną blakstieną, jog gautųsi sluoksniuotas efektas.

Kiekis kiek didesnis nei daugelio kitų kompanijų – viso 15 ml, kuriuos rekomenduoju „sunaudoti“ per 3 mėnesius higieniškumo sumetimais.

too faced size queen ojnd 1

Man atrodo, jog tai yra pats didžiausias tušas, kokį tik esu turėjusi, o turėjusi aš esu jų labai daug. Dažniausiai mane nuvildavo – kuo didesnis, tuo blogesnis, ypatingai aplikatorius, atrodo, kad nesugebėsiu pasidažyti ir išsitepliosiu, rezultatas bus apgailėtinas…

too faced size queen ojnd 2

 

Tačiau su šiuo Too Faced tušu taip nenutiko – pirmas kartas gal nepatiko, tačiau antras, trečias ir aš… įsimylėjusi. Nepamenu, kada blakstienų tušas taip ilgino mano blakstienas! Žinoma, kad tokiu atveju dažniausiai prarandama jų apimtis, bet tas ilgis… Pažvelgiu į viršų ir toks jausmas, kad blakstienos liečia mano antakius. Lengva dažytis ir, svarbiausia, kad rezultatas išlieka visą dieną.
Rezultatas? Ypatingai ilgos blakstienos, tačiau nereikia tikėtis dramatiško efekto, kadangi net ir sluoksniuojant, deja, nepavyksta sukurti jokios dramos.

too faced size queen ojnd 4Šį Too Faced tušą priskirčiau labiau prie dieninio makiažo variantų, kuomet norisi pasidabinti, bet neapsikrauti, atrodyti gaiviai ir natūraliai.
Bet kuriuo atveju, gauna didelį įvertinimą iš mano pusės, o jums pateikiu žemiau esančias nuotraukas, kuriose galite matyti, ko tikėtis 🙂

too faced size queen ojnd 10 too faced size queen ojnd 7 Galima rasti internetinėse parduotuvėse, pvz. lookfantastic arba siųstis iš gamintojo
Kaina? Apie 19-20 EUR

Parašykite komentarą