Ted Baker | „Polly“ kvepalai

Labas!

Manau, kad šie metai buvo vieni įdomiausių mano gyvenime ir, nemeluojant, labiausiai reikalaujantys suaugti, priimti dalykus tokius, kokie jie yra ir net šiek tiek atsipalaiduoti, imti mažiau į galvą. Prisipažinsiu, tikrai lengva nebuvo – ir ašarų nubraukta, ir naktų, kuomet pati pykdavau ant savęs būta, tačiau dabar galiu sakyti, kad pamokos išmoktos ir laikas mėgautis subrandintais vaisiais.
Per šiuos metus išbandyta ir daugybė kvapų, kuriuos kas kartą užuodus, prisiminsiu tam tikrus momentus – kaip kad ir Ted Baker | „Polly“, kurie man primins mielą vasarą, naujus atradimus ir nuostabius vakarus.

ted bake polly perfum ojnd

Šiuos kvepaliukus įsigyjau pasibandymui iš, o taip, mano mylimojo TK Maxx – pagriebiau mažiausią butelaitį, kad nebūtų taip, jog stovėtų spintoje nenaudojami ir tilptų net į delninukę.
Štai kaip jie pristatomi:

ted bake polly perfum ojnd 2

Polly kvepalų buteliukui taip lengvai gali įkristi į Tavo rankinę ar kišelėlę, kad kada benorėtumei praskaidrinti dieną, galėtumei tai padaryti keliais purkštelėjimais – nuostabus vaisių aromatas, sudarytas iš mandarinų, uogų ir persikų, leisdamas Tau saldžiai kvepėti kad ir kur bekeliautumei.

Na, leidau sau čia truputėlį pakurti bevertėjaujant, bet prasmė ir pati esmė tokia pati haha. Ingredientų sąrašas besidominčioms – žemiau, galiojimo laikas visiškai įprastinis tokio pobūdžio priemonėms – viso 36 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

ted bake polly perfum ojnd 3

Maniškis butelaitis talpina visai ne daug – vos 10ml, kurių užteko tikrai ne taip jau ir ilgam, kur čia! Tiesa ta, kad paieškant ir, jei pamilai kvapą, gali rasti ir didesnių talpų, kad ir 30ml ar 100ml, kainos nėra jau tokios baisios.
Mano mažasis butelaitis savo išvaizda skiriasi nuo didesnių, tačiau vis tiek toks pats žavus, rožinis ir net kiek mergaitiškas, kaip ir pats kvapas, kuris toks saldus, užburiantis ir jaukus, šiltas. Na, čia kiekvienos skonis, bet man patiko, o ir pats kvapas laikydavo tikrai pakankamai ilgai.
Jei reikėtų „polly“ sulyginti su kuom nors, artimiausia alternatyva būtų Prada „Candy“, kurie taip pat ilgai buvo mano favoritu. Na, bet pigiau ir šiek tiek kitaip siūlo ir Ted Baker. Paprastai kalbant – man šie kvepalai it koks cukrinis debesėlis 🙂

ted bake polly perfum ojnd 5

Patiko ir ateityje su mielu noru kartočiau :))
Kur rasti? Internetinėse platybėse, pavyzdžiui Ted Baker svetainėje čia, fragrancedirect,  feelunique.

Parašykite komentarą