Superdrug | Avocado & Oat Face Mask

Labas!

Veido kaukių karalienė sugrįžo! O taip, tikrai nežinau kiek tiksliai jų turiu, bet koks man malonumas rinktis iš gausybės kuo gi šiandien ar rytoj pasilepinti. Bandau ir bandau vis kitokias, ieškau tos tobulosios (keletą jau kaip ir turiu, kurias be galo myliu ir galėčiau drąsiai rekomenduoti), džiuginu, ar kartais liūdinu odą ir vis paskelbiu savo verdiktą savo tinklaraštyje.
Prieš kelis mėnesius užmačiau vieną tokią įdomesnių „Superdrug“ parduotuvėje ir, pamaniau, kad gal ir verta suteikti šansą? Atrodė taip natūraliai ir gundančiai, it koks užkandžių indelis. Pristatau – Superdrug | Avocado & Oat Face Mask.

superdrug avocado oat mask ojnd Esu ne tik, kad kaukių mylėtoja, bet ir viso to, kas natūralu ir sveika užkrauti ant veido. Avokadai ir avižos yra vieni naudingiausių odos priežiūros atžvilgiu, o kai jie kartu… Reikia laukti stebuklo haha.
Štai kaip kompanija pristato šį gaminį:

superdrug avocado oat mask ojnd 1

Nuostabus kreminis derinys – mes mylime avokadų ir avižų kaukes, kadangi jos sugeba užpildyti odos priežiūros rutinos spragas.
Kaip naudoti? Nuvalius veidą, padenk dosnų sluoksnį šios kaukės and odos ir palik veikti 10-15 minučių iki tol, kol kaukė pilnai išdžius. Nuprausk su šiltu vandeniu. 
Naudok taip dažnai, kaip tik nori – lepink savo odą. 

Na, skamba tikrai šauniai – tikiu, kad visos per skubėjimą kartais pamirštame atitinkamai pasirūpinti oda ir ji vis kartais parodo kaprizus, tiesa?
Nekantrauju pažvelgti ir panagrinėti sudėtį, pamatyti, kiek gi to natūralumo slypi šioje kaukėje – tai atliksiu įprastu būdu, kuomet pirmuosius 6 ingredientus apžvelgsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

superdrug avocado oat mask ojnd 2Pagrindas – vanduo ir avižos, kurios šveičia odą, veikia kaip minkštiklis, antioksidantas. Sekantis eilėje pasitinka natūralus molis, kuris sugeria nešvarumus ir taipogi šveičia odą, ketvirtasis – glicerinas, pasižymintis drėkinančiosiomis savybėmis, penktasis – mineralinis aliejus, mikštinantis odą, o paskutinysis svarbus – dar vienas molis, veikiantis kaip konsistencijos reguliatorius.
Toliau žvelgiant matyti konservantai, žadėtasis avokadų aliejus, kurio esti vos keli lašeliai, kvapiosios medžiagos, alkoholis, dažikliai.
Nepasakyčiau, kad labai jau natūrali ta kaukė – norėtųsi, kad tam tikrų ingredientų būtų išvengta ir štai, pamoka, kad reikėtų paskaityti ingredientų sąrašą, nes tikėjausi aš vieno iš šios kaukės, o gavau kitą.

Pakuotė labai paprasta – toks turginis plastikinis indelis, tačiau sandarus ir patogus naudoti, savyje talpinantis visai nemažą kiekį – visus 75ml, kurių tikrai užteks ilgam.
Galiojimo laikas – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

superdrug avocado oat mask ojnd 3 Malonu tai, kad nors ir kaukė ne naminė, vis tiek atrodo kaip tik ką pagaminta – tokia kreminė, minkšta, kupina dalelių, kurios primena avokadą. Malonus ir kvapas, kuris gaivus, lengvas ir neįkyrus, vasariškas ir jaučiamas tol, kol kaukė yra ant veido.

superdrug avocado oat mask ojnd 5

Įspūdžiai tokie – gera tepti ant veido, priemonė skalsi ir lengvai paskirstoma, niekur nedingsta tas natūralumo jausmas, gaiviai kvepia. Ilgainiui pradeda džiūti ir tempti odą, tad bėgu plauti odą, kas tampa tikra užduotimi – labai rekomenduoju pagriebti ką nors į pagalbą – ar tai kempinėlę, ar tai šlapią (švelnų) rankšluostį, kuris padėtų pašalinti tas daleles nuo odos. Užtrunka ir pradeda erzinti odą, tačiau rezultatas visai gal ir to vertas – oda švelni, švaresnė, gaivi, atsigavusi ir nereikalaujanti jokių kitų produktų, sudrėkinta ir pamaitinta.

superdrug avocado oat mask ojnd 7Sakyčiau, kad intensyvus produktas, ypatingai atsižvelgiant į tai, kad reikia gerai pasidarbuoti norint jį pašalinti. Norėtųsi dar gražesnės sudėties, tačiau gal tuomet vertėtų pačiai pasidaryti namuose kažką panašaus naudojant natūralius produktus? 🙂
Tikėjausi, kad tai bus labiau maitinančioji kaukė nei valančioji, tačiau bendras verdiktas – nebloga.

Kur rasti? „Superdrug“ parduotuvėse
Kaina? 4,99 svarai

Parašykite komentarą