Sukin | Super Greens Facial Scrub

Labas!

Šiandien laukia smagi diena – neužilgo lėksiu išgerti kavos su savo draugu per jo pertrauką, tuomet… moteriški džiaugsmai apsiperkant ką nors rudeniui ir važiuosiu į savo seną butą – per savo kvailą galvą nurodžiau netinkamą adresą siuntiniui, tad bus proga pasišnekučiuoti su buvusiais kambariokais. Taip, Tu teisi – vėl siuntinys iš TK Maxx 😀 Vis ruošiuosi ne tik naujo darbo pradžiai, bet įkūrinėju ir esamus namus, o dar kai kitą savaitę mano mama ir sesė atvažiuoja.. norisi, kad viskas būtų gražu ir jauku 🙂
Šiandien noriu jums papasakoti apie vieną atradimų būtent minėtoje parduotuvėje – tai Sukin kompanijos  Super Greens veido šveitiklis.

sukin detoxifying facial scrub ojnd

Tikiu, kad viena kita esate girdėjusios apie Sukin – man, kaip kompanija, ji patinka, o ir bandyti produktai dar nėra nuvylę, ypatingai veido priežiūros.
Šveitiklio man jau reikėjo – be jo apsieiti negaliu nei savaitę, tad į krepšelį įsimečiau būtent šį, kuris pristatomas taip:

sukin detoxifying facial scrub ojnd 2

Sukin detoksikuojantis veido šveitiklis papildytas turtingu mišiniu, kurį sudaro lapinis kale kopūstas, spirulina ir petražolės, jog šviesintų odą ir pagerintų jos tekstūrą. Taip pat sudėtyje yra simondsijų bei bambuko dalelės, kurios švelniai nušveičia odą ir palieka ją lygesnę bei švaresnę. 

Kompanijos pagrindinis šūkis – kosmetika, kuri nekainuoja žemei. Pasižiūrėkime, kiek gi to natūralumo šioje priemonėje panagrinėdamos sudėtines dalis mums jau įprasta tvarka:

sukin detoxifying facial scrub ojnd 3
Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Bambusa Arundinacea Stem Powder (Bamboo), Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Jojoba Esters, Spirulina Platensis Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Petroselinum Crispum (Parsley) Extract, Brassica Oleracea Acephala Leaf Extract (Kale), Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil (Rose Hip), Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Fragrance (Parfum)*, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol. *Natural Fragrance

Pagrindas – vanduo bei alijošiaus sultys, kurios drėkina bei ramina odą, ją gaivina. Sekantis eilėje – sesamų aliejus, minkština bei kondicionuoja, ketvirtasis eilėje pasitinka konsistencijos reguliatorius, kuris veikia ir kaip minkštinančioji medžiaga. Penktasis – dar vienas konsistencijos reguliatorius, o paskutinis svarbus… Ak, jų visų tiek daug – pasitinka natūralūs ingredientai, kurie buvo paminėti aprašyme – jų galybė, tačiau visi jie savaip naudingi odai.
Esti šiek tiek kvapiųjų medžiagų, vitamino E, leistinų ekologiškoje kosmetikoje naudoti konservantų.

Mano vertinimas yra daugiau nei geras – graži ir teisinga sudėtis, kuria galima pasitikėti ir drąsiai naudoti. Vienas būtinas žinoti dalykas – tokios sudėties produktas galios trumpiau nei daugelis kitų įprastų – viso 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, tad siūlau susidaryti tvarkaraštį, jog ne tik, kad nepamirštum naudoti priemonę ir ją sunaudoti iki galo, bet ir tuo pačiu nepamiršti, jog veido odą būtina šveisti.

sukin detoxifying facial scrub ojnd 5Kiekis labai dosnus – netgi 125ml, tad jų turėtų tikrai drąsiai užtekti nurodytam laikui.

sukin detoxifying facial scrub ojnd 1Pakuotė man patinka – higieniška, tvirta tūtelė, lengva dozuoti, pastatyti norimoje vietoje. Taip pat perteikia kompanijos divizą sava žalia spalva.

sukin detoxifying facial scrub ojnd 7Kvapas malonus, gaivus ir toks natūralus, kiek saldokas, jaučiamas tol, kol darbuojiesi.
Konsistencija kreminė, skalsi ir lengvai paskirstoma, kupina mažų dalelių, kurios nėra grubios, tačiau efektyviai nušveičia odą.

sukin detoxifying facial scrub ojnd 9

Man šis Sukin šveitiklis patinka ir su mielu noru prisimenu, kad reikia jį panaudoti, net gal kartais per dažnai – konsistencija tokia minkšta ir maitinanti, kad po naudojimo, kuris būna kas kartą malonus, nereikia griebti jokio kremo ar kitos drėkinančios priemonės, kadangi oda jaučiasi tikrai gerai, nėra tempimo jausmo. Jaučiasi, kad oda atsigauna, yra kur kas švelnesnė, švaresnė, pamaitinta ir sudrėkinta, tad šveitiklis pasitarnauja ne tik pagal savo paskirtį, bet dar ir kur kas daugiau.
Rekomendacijos išbandyti 🙂

Kur rasti? Anglijoje „Boots“, „Tk Maxx“ ir kitur, jei nori atsisiųsti į Lietuvą – lookfantastic.com
Kaina? 10 svarų

Parašykite komentarą