Steblanc | Atstatomasis drėkinamasis veido kremas

Labas!

Gyvenime šiuo metu nemažai įvykių – ir gerų, ir blogų. Dažniausiai viskas nutinka labai netikėtai, o pastarieji du metai privertė viską labiau įvertinti ir džiaugtis kiekviena akimirka, kuri yra labai brangi. Pažvelgus kad ir į tą patį mylimą šunį, dabar gulintį ant kojų, kuris dažnai prašo mano dėmesio, o aš jį visuomet nuveju, nes neturiu laiko arba dirbu, po kurio laiko sąžinė pradeda griaužti. Apskritai, kalbant apie viską – norisi retkarčiais sustoti, nusiraminti, nesijaudinti dėl ateinančių egzaminų ar gyvenimiškų įvykių, nusišypsoti ir padėkoti. Anksčiau buvau linkusi daugiau dėkoti, tad būtų pats laikas sau „spirti į užpakalį“ ir pradėti dažniau sakyti žodį „ačiū“.
Atrodo, kad taip rimtai pradėjau šį straipsnį, tačiau net ir savo odai aš noriu padėkoti, nes ji kartais būna labai gera, o kai pastebiu, kad kažkas negerai, lepinu kaip mažą vaiką tol, kol vėl nusišypso. Pastaruoju metu, kuomet oda beprotiškai sausėja, vis dažniau griebiu priemonę, apie kurią dabar ir papasakosiu. Tai – Steblanc | Atstatomasis drėkinamasis veido kremas.

steblanc-black-snail-cream-ojnd

Steblanc – tai dar vienas korėjietiškos kosmetikos ženklų, kuris orientuotas jau į brandesnio amžiaus moteris, tad tikrai tikiu, jog ir pačios priemonės yra kur kas veiksmingesnės, bet prieš viską analizuojant, verta perskaityti kodėl gi reikia įsigyti šį kremą:

steblanc-black-snail-cream-ojnd-3

 Tai yra dvigubo poveikio kremas su filtruotomis juodųjų sraigių gleivėmis ir daržovių mucinu, išgautu iš batatų, suteikiančiu reikiamą odos drėkinimą ir maitinimą.. Smulkių raukšlių mažinimas ir odos elastingumo stiprinimas su lipniu ir tąsiu elastiniu masažu. Balindamas ir mažindamas raukšles, šis kremas suteikia papilkėjusiai odai švytėjimo, padeda atstatyti elastingumą ir sumažina nedideles raukšles pavargusiai ir neelastingai odai.

Nesakykit, kad per anksti kalbu apie priemones nuo raukšlių – visuomet patariu jas pradėti naudoti iš karto tuomet, kai pastebite pirmuosius jų ženklus, o pas mane jie akivaizdūs 🙂 Smalsu pažvelgti ir į sudėtį kiek iš arčiau, tad tą ir padarykime ta pačia technika kaip visuomet – pirmuosius 6 ingredientus aptarsime detaliau, o likusius svarbiausius būtinai paminėsiu.

steblanc-black-snail-cream-ojnd-2

Pagrindas – sraigių sekreto filtratas, kuris drėkina bei kondicionuoja odą. Sekantis – mineralinis aliejus – jis maitina ir minkština odą, trečiasis – glicerinas, dar vienas drėkiklis, toliau – vanduo. Penktasis yra konsistencijos reguliatorius, džiuginantis ir odą minkštinančiomis savybėmis. Paskutinis mums svarbus yra drėkiklis.
Sudėtyje nemažai yra ir niacinamido, kuris efektyviai balina odą, keletas silikonų, galybė drėkinančių medžiagų,  visokiausių ekstraktų, netgi anglies miltelių.. Sakyčiau, jog tikrai gražiai viskas sukurta ir be jokių nereikalingų detalių.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos,

steblanc-black-snail-cream-ojnd-5

Neturiu žodžių pakuotės grožiui, solidumui ir prabangai apsakyti. Tikrai jaučiasi rankose, jog tai – brangus gaminys, slepiantis dėmesio vertą priemonę. Tvirta, sunkoka, spindinčiomis auksinėmis detalėmis papuošta, sandariai užsisukanti.
Kiekis taip pat nemenkas – net 50ml.

steblanc-black-snail-cream-ojnd-4

Kvapas – ganėtinai įprastas daugeliui kremų, toks neerzinantis ir malonus, jaučiamas kol aplikuoji ir vėliau labai greitai dingstantis.
Konsistencija – skalsi, bet kai kabini iš indelio, matosi, jog sudėtyje yra kai kas glitaus – šiuo atveju tai sraigių sekretas. Naudojasi itin taupiai, susigeria ne itin greitai, per kokias 20min, bet palieka sluoksnį, kuris nėra lipnus, tačiau jaučiamas – tikiuosi, jog tuo metu jis dar maitina ir efektyviai drėkina 🙂

steblanc-black-snail-cream-ojnd-7Šis Steblanc kūrinys atitinka korėjietiškus standartus – drėkina ir maitina, yra kokybiškas, suteikia matomų ir greitų rezultatų. Dėl raukšlių pakitimo negaliu pasakyti didžiulio skirtumo – šiek tiek sumažėjo, bet kad ir kaip bebūtų – perkant tokio pobūdžio priemones nereikia tikėtis, kad raukšlės visai dings taip, kaip po injekcijų. Sekantis reikalas – šį kremą naudoju tuomet, kai oda pradeda sausėti ir reikalauja visko iš karto, o Steblanc būtent tai ir duoda. Man itin patinka matyti ryte savo veidą kur kas laimingesnį, kuomet vakarą prieš būnu aplikavusi šį kremą – atrodo, jog per naktį suveikia ir pašalina visus nusiskundimus. Oda švelni, sudrėkinta ir pamaitinta, glotni ir tokia, kad negali daugiau nieko reikalauti. Manau, kad puikiausiai pasiteins visiems odos tipams, nes būtent šiuo šaltuoju sezonu visos iki vienos tik ir tenorime maitinimo, ar ne? 🙂

Kur rasti? Parduotuvėse „Cascada“ 
Kaina? 41,40 EUR

Parašykite komentarą