Starskin | After Party™ Coconut Bio-Cellulose Brightening Face Mask

Labas!

Pastaruoju metu pasidariau kažkokia kaukių maniakė – per savaitę pasidarau kokias 3-4 terapijas, kuomet atsipalaiduoju ir laukiu gražių rezultatų. Nemeluosiu – pastebėjau akivaizdų odos pagerėjimą, kurio tikrai norisi artėjant šiltesnėms dienoms, kuomet makiažo kiekis akivaizdžiai sumažės ir sluoksniai pasidarys labiau permatomi. Vis žvelgiu į merginų veidus ir džiaugiuosi, kad jos turi tokias gražias odas, tad ir aš nusprendžiau, kad bandysiu pasiekti šiokį tokį tobulumą, kiek tik įmanoma tokį išgauti.
Šiandien noriu pagirti Starskin | After Party™ Coconut Bio-Cellulose Brightening Face Mask, kurią įsimylėjau ir būtinai kartosiu ateityje!

starsking brightening mask ojnd

Juokas juokais, bet tai pati brangiausia kaukė, kurią tik esu bandžiusi. Kreivai aš žiūrėdavau į tas kainas, kurios kaip mat atbaidydavo, tačiau kartais juk pabandyti galima, tiesa?
Štai kaip ji pristatoma:

starsking brightening mask ojnd 3

After Party™ yra spindesio suteikianti bioceliuliozinė kaukė, kuri intensyviai energizuoja, skaistina odą ir suteikia jai sveiko švytėjimo. Kaukės sudėtyje yra natūraliai fermentuotų, vitaminais prisotintų kokosų sulčių, kurios drėkina ir gerina odos būklę nesukeldamos sudirgimo. Skaidri vėsinanti bioceliuliozės medžiaga sukurta taip, kad glaudžiai apimtų veido kontūrą ir perduotų odai galingą Vitamino C bei patentuoto žolelių mišinio ekstraktą, kuris sumažina tamsias dėmes ir suvienodina odos spalvą. Kiekviena skaistinanti veido kaukė yra išmirkyta dideliame kiekyje odą gaivinančio organiško serumo, suteikiančio visą naktį nemiegojusiai odai sveiką ir gaivią išvaizdą vos per 20 minučių.

Ilgiausias aprašymas, bet pažadai juk visuomet įdomūs, tiesa? O kaip yra su sudėtimi, dabar pat ir pamatysime lengvai ją panagrinėdamos įprastu būdu:

starsking brightening mask ojnd 4
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Acer Saccharum (Sugar Mapple) Extract, Portulaca Oleracea Extract, 1,2 – Hexanediol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Artemisia Absinthium Extract, Betaine, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Acetyl Tetrapeptide – 11, Achillea Millefolium Extract, Gentiana Lutea Root Extract, Lactobacillus, Leuconostoc, Cocos Nucifera(Coconut) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Saururus Chinensis Extract, Xanthan Gum, Ledum Palustre Extract, Ecklonia Cava Extract, Artemisia Capillaris Flower Extract, Houttuynia Cordata Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Primula Veris Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Veronica Officinalis Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Achillea Millefolium Extract, Parfum.

Pagrindas – vanduo ir drėkiklis, sekantis yra glicerinas, kuris taipogi drėkina odą. Toliau turime nemažą koncentraciją vitamino B3, kitaip vadinamo niacinamido – jis yra it koks mažas stebuklas, kadangi pasižymi tokiomis savybėmis kaip odos šviesinimu, gydymu, veikia priešuždegimiškai, skatina atsinaujinimą ir kt. Penktasis eilėje – cukraus sirupas, žadantis kondicionuoti, o paskutinis svarbus portulakos ekstraktas – veikia priešuždegimiškai bei ramina odą.
Sudėtyje dar galime rasti galybę visokiausių ekstraktų, šiek tiek kvapiųjų medžiagų.
Žinokit, esu sužavėta ingredientų sąrašu ir šiaip pačia priemone, kas, manau, jau visoms aišku.

Kiekis taip pat nemenkas – viso 40 gramų, bet kaukė tai tik vienkartinė, ką būtina žinoti 🙂

starsking brightening mask ojnd 1 Kvapas salstelėjęs, malonus, bet neįkyrus ar neerzinantis, jaučiamas tik tol, kol bandai užsidėti kaukę, vėliau palengva išnykstantis.
Lakštas tikrai įdomus – ne medžiaginis, kaip būna įprasta, tačiau toks… kaip it kokia minkšta plėvelė, kurią užsidėti ant veido reikia pasistengti, tačiau itin lengva išlyginti ir ji greitai prilimpa, nečiuožinėja ir tvirtai laikosi.

starsking brightening mask ojnd 7

Taigi, pagyrų vakarėlis prasideda dabar pat – kaukė man pasirodė visiškai kitokia nei tos, kurias teko bandyti. Itin patiko tai, kad tvirtai laikėsi ant veido, neslydinėjo, o viso laikymo metu lengvai vėsino, kas padėjo man atsigauti ir pramerkti akis plačiau, it suteikė daugiau energijos (ne veltui „after party“ haha). Laikiau apie 30 minučių, o bandydama nuimti pajutau, kad ji lengvai prilipo prie veido, it kokia antra oda nusiėmė. Ganėtinai greitai susigėrė likęs serumas ant odos, ji liko lipnoka, tačiau atsigavusi, pridrėkinta, minkšta ir glotni, natūraliai spindinti ir nieko daugiau neprašanti. Žinokit, net buvo malonu žvelgti į veidrodį! Odos spalva ir ta atrodė lygesnė.
Žodžiu, brangus daikčiukas, tačiau labai vertas dėmesio, kadangi rezultatai buvo matyti iš karto. Kartosiu su didžiausiu noru! Ir jums rekomenduoju išbandyti.

Kur rasti? „Douglas“ parduotuvėse
Kaina? 9,99 EUR

Parašykite komentarą