Sleek | Highlighting Palette Cleopatra’s Kiss

Labas!

Aš mėgstu sakyti, kad kiekviena diena atneša vis kažką naujo – štai vakar, turbūt kone pirmą kartą gyvenime, užpykau ant savo bičiulio visai ne dėl to, kad jis man kažką padarė, bet negerai pasielgė gyvenime. Kadangi abudu dirbame kartu, buvo itin sunku ištylėti kelias valandas, nes gi pykau. Vaikštau sau ratais kvadratais, matau, kad ir anas kankinasi. Priėjau, išbariau, apsikabinom, sulaukiau pažadų „Daugiau niekada“ ir, o dangau, kaip buvo gera vėl kalbėtis ir taukšti nesąmones. Žinai, kai prisileidi žmogų ir pradedi juo rūpintis, kažkaip taip net pačiai keista, kad gali pykti už dalykus, nesusijusius su Tavimi.
Lengvai galiu teigti, jog pykstu ir ant produkto, kurį dabar pat apžvelgsiu, nes pažadėjo, bet kaip ir pilnavertiškai netęsia pažadų. Tai – Sleek | Highlighting Palette Cleopatra’s Kiss.

sleek cleopatras kiss ojnd

Pamenu, pamačiau parduotuvėje ir įsimylėjau! Apskritai, highlighter’iai mano makiaže užima didelę dalį, nes dengiu jais ir veidą, ir akis, ir šiaip dienos bėgyje dar mėgstu pasiblizginti, o ką jau kalbėti apie šiltus sezonus, kai pasiblizgini ir kūno dalis.
Štai kaip kompanija pristato šią priemonę:

sleek cleopatras kiss ojnd 2

Naujos kartos, aukštos pigmentacijos kosmetikos priemonė, skirta veido bruožams modeliuoti, bei veido ir kūno odos spindesiui suteikti. Rinkinį sudaro keturios, aukso/šampano spalvos priemonės – dvi „baked“ tipo bei dvi kreminės tekstūros. Priemonės ypač tinka skruostikauliams pabrėžti, akių kampučiams šviesinti, odai virš antakių ryškinti bei veido bruožų privalumams akcentuoti. 
Galli būti naudojama vietoj akių šešėlių.

Pavadinimas šios priemonės gražus – Kleopatros bučinys, o visos mes žinom, kad pastaroji itin mėgo auksinius daikčiukus.

sleek cleopatras kiss ojnd 4

Besidominčioms dekoratyvinės kosmetikos sudėtimis, palieku ir visą sąrašą – kaip ir aišku, kad natūralumo čia nereikėtų ieškoti, bet jei esi kam alergiška, geriau jau žinoti ką perki:

sleek cleopatras kiss ojnd 3

Pakuotė tikrai labai graži – visa tokia auksinė, tvirta ir neatrodanti pigiai, savyje talpinanti veidrodėlį, kuris man dažnai rytais pasitarnauja atliekant makiažą, o šepetėlis… Šepetėlis pasirodė man nereikalingas, tad kažkur dingo be žinios.

sleek cleopatras kiss ojnd 5Kiekis pakankamai optimalus – viso 9 gramai, kurių, bent jau mano nuomone, užteks nemažai laiko tarpui.

sleek cleopatras kiss ojnd 1

Spalvos tikrai nuostabios – šiltos, tokios rudeninės ir puikiai tarpusavyje derinčios. Dažnai renkuosi ne tik vieną atspalvį, bet stengiuosi juos tarpusavyje sumaišyti, ypatingai kai noriu nugesinti auksinės intensyvumą.

sleek cleopatras kiss ojnd 6

Pigmentacija nepriekaištinga, tą galiu drąsiai pasakyti. Labiausiai man patinka dengti pirštais, bet pasiteisina ir su šepetėliais. Tikra tiesa, kad norint išryškinti spalvas, reikėtų pirmiau dengti kreminės konsistencijos dalį, o tada ant viršaus sausas dalis.

Laikas šiokioms tokioms išvadoms: pirmiausia, tai ši paletė man visiškai nepasiteisino kaip highlighter’is, kadangi tie blizgučiai yra tiesiog per dideli ir atrodo, kad kas nupurškė kokiu kalėdiniu blizgalu veidą, kadangi nesilaiko vietoje ir pasiskleidžia į šonus, be to, labai ryškiai dengiasi ir atrodo ganėtinai pigiai. Pagyros keliauja už tai, kad puikiausiai atrodo ant akių, bet jei nori, kad ilgai išliktų, tuomet reikia atsisakyti kreminės konsistencijos ir naudoti tik sausą, bet ir ta į vakarą šiek tiek nublanksta, bet tikrai ne taip baisiai.
Taigi… jei ieškai blizgančių ir įstabių akių šešėlių, tuomet prašom – rekomendacija kaip ir čia pat, bet jei ieškai kuo atnaujinti savo highlighter’ių kolekciją, tuomet siūlyčiau šią Sleek priemonę aplenkti, kadangi tikrai nepasiteisins.

Kur rasti? „Superdrug“ parduotuvėse arba parfumeria.lt
Kaina?  14 EUR

Parašykite komentarą