SKINCODE | Essentials S.O.S oil control

Labas!

Turiu vieną mintį, kurią laikau savyje labai ilgai ir vis mąstau, kaip ją pritaikius įžangoje – gal tiesiog reikėtų ją užrašyti ir negalvoti pateikimo būdo? Taigi – kodėl daugelis mūsų yra nelaimingi? Pastebėjau, kad žmonija yra linkusi kaltinti kitus dėl tam tikrų susiklosčiusių situacijų, bet labai retas pažvelgia į patį save – gaila, nes kartais būtent mumyse ir slypi atsakymai. Kiek save pamenu, esu linkusi viską analizuoti kas susiję su manimi – poelgiais, mąstysena, jausmais, tačiau į kitus žvelgiu retai, nes jei kas ne taip, galvoju, gal aš ką ne taip pasakiau/padariau? Galbūt dėl to ir šypsausi dažniau, nes save nuraminusi, pradedu žvelgti kitomis akimis? Gerai pagalvojus, dažniausios priežastys, dėl kurių esame nelaimingi, yra tokios menkos, kad net nėra vertos būti paminėtomis, tad kam jomis kvaršinti galvas? Paprasčiausias būdas – jei yra problema, kurią gali išspręsti, tuomet spręsk – jei yra problema, kurios negali išspręsti, pamiršk ją ir susitaikyk.
Štai galiu pasiskųsti, jog mano oda yra riebi ir mane erzina – ne, mąstau  atvirkščiai – aš ją myliu ir džiaugiuosi, kad ji yra tokia, kokia yra, tad su malonumu bandau priemones, kurios jai idealiai tinka. Viena tokių – SKINCODE | Essentials S.O.S oil control.

skincode-balancing-serum-ojnd

Dažnai sakau, jog atradus tinkamas priemones, gyvenimas nušviesėja – kompanijos Skincode gaminiai, kiek esu bandžiusi, man visuomet pasiteisina ir yra kone didžiausi favoritai. Atsiradus linijai S.O.S, kuri orientuota būtent į riebią/mišrią odą, išbandžiau prausiklį, apie kurį pasakojau čia ir veido serumą – jį kompanija pristato taip:

skincode-balancing-serum-ojnd-1

Itin lengvos tekstūros priemonė akimirksniu pašalina riebų blizgesį, mažina poras, neleidžia susidaryti spuogams, o taip pat padeda makiažui išlikti ilgiau. Sudėtyje yra CM-Glucan ir Tensing Active kompleksai, provitaminas B5 ir obuolių ekstraktas. Priemonės sudėtyje nėra konservantų, kvapiųjų medžiagų ar gyvulinės kilmės komponentų. Dermatologų patikrinta. 

Kaip jau žinai, jei domiesi šia kompanija, Skincode mus visuomet džiugina labai gražiomis produktų sudėtimis ir man yra malonu jas nagrinėti, nes dar kartą įsitikinu, jog naudoju kokybiškas priemones, neprikimštas nereikalingų bloguolių. Šia pozityvia gaida ir pradėsiu sudėties nagrinėjimą ir darysime taip pat, kaip visada – pirmuosius 6 ingredientus aptarsiu detaliau, o likusius svarbiausius būtinai paminėsiu:

skincode-balancing-serum-ojnd-3
Aqua, Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol , PEG-8, Nylon-12, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sorbitan Oleate, Stearic Acid, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, PEG-100 Stearate, Carbomer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, PPG-26-Buteth-26, Sodium Polyacrylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbic Acid.

Pagrindas – vanduo, kurį gausiai papildo silikonas, minkštinantis odą ir suteikiantis jai švelnumo pojūtį. Trečiasis – glicerinas, džiuginantis mus drėkinančiosiomis savybėmis, sekantis – drėkina odą ir tirpina aliejus, penktasis – dar vienas drėkiklis ir paskutinis mums svarbus – minkštinančioji medžiaga.
Sudėtyje dar yra rozmarinų ir dilgėlių ekstraktų, kurie puikiausiai tinka riebiai odai, nekenksmingas konservantas, vitaminas E, askorbo rūgštis.
Kaip ir sakiau – Skincode kuria ir leidžia į prekybą tik patikrintus produktus 🙂
Galiojimo laikas – įprastinis šiai kompanijai – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

Talpa – 30ml.

skincode-balancing-serum-ojnd-2

Pakuotė – tvirta, ištaiginga, išlaikanti savo solidumą ir patogi – itin mėgstu higieniškai pateiktas, kurios turi dozatorius, leidžiančius kaip įmanoma labiau produktą apsaugoti nuo išorinių neigiamų veiksnių. Tiesa, dangtelis galėtų kiek stipriau prisitvirtinti, bet atsižvelgiant į tai, jog priemonė yra naudojama namų sąlygomis, nemanau, jog tai didžiulis minusas 🙂

skincode-balancing-serum-ojnd-4Kvapas – toks mediciniškas su lengva ir saldžia nata, jaučiamas tik tada, kai tepi ant veido ir akimirksniu išnykstantis.
Konsistencija – balta, skysta ir labai skalsi, taupi ir itin greitai susigerianti, paliekanti veidą matiniu ir ant jo net nieko beveik negalima justi, tik lengvą švelnumo bei drėgmės pliūpsnį, kuris susigeria ir darbuojasi toliau taip, kad naudojant Skincode serumą pajunti jo jėgą.

skincode-balancing-serum-ojnd-6

Naudodama šį veido serumą pajutau ir pastebėjau, kad oda kur kas mažiau riebaluojasi – jei ryte anksčiau atsikėlusi rasdavau nemažą sluoksnį riebaliuko ant T zonos, dabar jo tiesiog nėra! Oda sudrėkinta, tačiau aplinkos veiksniai (radiatoriai, šildytuvai ir kt.) neleidžia apsiriboti vien serumu  – būtina kartu naudoti ir odos tipui tinkamą kremą.
Geriausiai man šis Skincode S.O.S oil control serumas pasiteisina ryte prieš atliekant makiažą – oda sudrėkinta, matinė ir idealiai paruošta kitoms gražinimosi priemonėms. Ryte neaplikuoju daugiau nieko, tik serumą, tačiau vakarais visuomet patepu dar ko nors.
Vienos pagyros šiam produktui, kuris tikrai tinka riebiai/mišriai odai ir  sureguliuoja išsiskiriančius riebaliukus bei aprūpina ją visais reikalingais komponentais.

Kur rasti? Parduotuvėse „Kristiana“ arba „Kosmada
Kaina? 36,00 EUR

Parašykite komentarą