Skin Republic | Caviar and CoQ10 Face Mask

Labas!

Ši savaitė bus labai labai ilga ir turininga – galų gale turėsiu lengvas atostogas, nors nemeluosiu, kad norėčiau jų dar ilgesnių, tačiau svarbu, kad bus įdomu ir smagu. Trečiadienį skrendu į Lietuvą ir būsiu vos kelias dienas – dalyvausiu savo geriausios draugės vestuvėse ir, taip sakant, švęsiu meilę. Pasiruošimas kelionei yra ilgas, pradedant nuo to, kad dirbau daug, jog susitaupyčiau ir galėčiau sau leisti šiek tiek daugiau nei įprastai, o ką jau kalbėti apie lengvas dietas, kurių laikiausi. Viskas skamba super moteriškai, bet taip yra – tokia gimiau ir būsiu 😀
Paskutiniąsias dienas iki kelionės stengiuosi lepintis kosmetinėmis priemonėmis, nes per pastovų bėgimą visur ir bet kada, nelabai suspėjau pasirūpinti oda atidžiau, tad dalinuosi apžvalga apie vakar išbandytą Skin Republic | Caviar and CoQ10 Face Mask.

coq10 caviar kauke ojnd

Šią kaukę gavau Look Fantastic dėžutėje ir žinau, kad daug kam šis straipsnis nebus labai aktualus – greičiau toms, kurios gyvena užsienyje, nes taip yra lengviau įsigyti ar apskritai ją rasti, o galbūt kada keliausi ir pamačiusi ant prekystalio prisiminsi mano žodžius bei apsispręsi mano padedama 🙂
Štai kaip kaukė pristatoma:

Kaukės lakštas yra kupinas maitinančių, drėkinančių ingredientų, kurie suveiks giliai ir efektyviai. Lakštas leidžia odai kvėpuoti ir jaustis taip, lyg turėtumei antrą odą, per kelioliką minučių leidžiantis sugerti naudinguosius ingredientus, tokius kaip ikrai – jie turtingi vitaminų atžvilgiu ir taip pat turi mikro elementų, leidžiančių sulėtinti senėjimo procesus bei drėkinančių odą. CoQ10 yra natūralūs enzimai, kurie yra tiesiog būtini gerai odos sveikatai, o vitaminas E – potencialus antiokasidantas su anti-senėjimo ir drėkinančiais privalumais. Hamamelių ekstraktas padės apsaugoti odą nuo drėgmės praradimo. 

coq10 caviar kauke ojnd 2

Pasidžiaugusios mano nuostabiu vertimu iš anglų kalbos (:D), keliaukime prie įprasto sudėties nagrinėjimo – pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

coq10 caviar kauke ojnd 4

Pagrindas yra vanduo ir butileno glikolis, pasižymintis drėkinančiosiomis savybėmis. Sekantis yra populiarusis ir dažnai visur sutinkamas glicerinas, taip pat drėkinantis odą. Ketvirtasis yra tas ingredientas, kuris pasižymi valančiosiomis savybėmis bei minimas kaip kvepalų sudėtinė dalis. Sekantis eilėje pasitinka hamamelių ekstraktas – antioksidantas, veikia antibakteriškai, valo, padeda odai greičiau gyti. Paskutinis svarbus – konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti vitamino E, hialurono rūgšties, kaprilo/kaprio trigliceridų, ikrų ekstrakto, neapsieita ir be ne itin draugiškų konservantų bei kvapiklių.

Pakuotė yra sandari, tačiau tuo pačiu ir nesunkiai atidaroma, patogi.
Talpa – 25ml, nors tai mums nelabai ką ir reiškia, nes kaukė ir taip yra gausiai sudrėkinta, o šis bei tas vis tiek lieka pakuotėje.

coq10 caviar kauke ojnd 1

Naudojimas taip pat nieko nenustebins – nuvalome odą, išimame kaukę iš pakelio, išlankstome ir uždedame ant odos, palaikome nurodytą laiką, nuimame kaukę, nuplauti būtinybės nėra, o likučius galime įtrinti į odą arba padengti ant kaklo, dekoltė ir rankų.

coq10 caviar kauke ojnd 3Kvapas malonus, gaivus ir jaučiamas pirmas minutes, gali šiek tiek dirginti jautresnę odą, nes manoji nors ir nerodė labai didelių kaprizų, tačiau vis tiek kažkiek jautėsi neįprastų jausmų.

Lakštas lengvas, nesunkiai prilimpantis prie veido, permirkęs ir ilgai nedžiūstantis. Pati laikiau daugiau nei 30 minučių rašydama straipsnį – nespėjo išdžiūti 🙂

DSC05459 copyKą gi aš jums galiu pasakyti – patiko. Turiu vieną palyginimą – būna man kartais tokių rytų, kai atsikeliu, pažvelgiu į veidrodį ir oda atrodo nepakartojamai – taip, kad net nesinori dėtis jokių makiažo priemonių, nes tokia lygi, spalva vienoda, atrodo, kad gerai pasiilsėjau ir odai nieko netrūksta. Taip nutiko ir po šios kaukės – stebėjausi ir džiaugiausi ne tik atvaizdu, bet ir pojūčiais. Oda švelni, sudrėkinta, nors ir labai lipni konsistencijos dėka, bet netepiau jokių kremų ir likau laiminga 🙂
Manau, kad antrą kartą drąsiai įsigyčiau.

Kaina? Apie 5 – 6 EUR
Kur rasti? „boots“, „Superdrug“ arba www.lookfantastic.com

 

Parašykite komentarą