Simple | Water Boost Micellar Cleansing Water

Labas!

Kaip ir pastebėjau savo gyvenime, jog viskas juda lyg kokie amerikietiški kalneliai – viena savaitė itin rami, lyg koks šiltas vėjelis pūstų ir viską sustatytų į vietas, bet štai kita nuolatos stebina, vis pameta naujų iššukių ar  pateikia netikėtų idėjų. Būtent pastarasis atvejis ir yra šioji savaitė, kuomet manau, kad esu lengvai pasimetusi (ak, pridėkim naujas simpatijas haha), tačiau laukiu rytojaus, kuomet žinau, kad prasidėjus naujai savaitei, atėjus mano numylėtam pirmadieniui, viskas vėl apsiramins. Reikia tikėtis!
Šiandien, saulėtam sekmadieniui, kviečiu jus lengvai paplepėti apie veido priežiūrą ir apie tai, ką pastaruoju metu naudoju – tai Simple | Water Boost Micellar Cleansing Water.

simple micellar cleasing water ojnd

Jei aną dieną skaitei apie makiažo pagrindą, kurį labai pamilau, žinai, kad jis atsirado rekomendacijų dėka. Šis micelinis vanduo taip pat yra jų pasekmė ir yra pristatomas taip (leiskite man šiek tiek pavertėjauti!):

simple micellar cleasing water ojnd3

Pristatome savo naująjį Simple Water Boost Micellar valomąjį vandenį – mūsų itin pamiltas produktas, papildytas odą mylinčiais mineralais ir augalų ekstraktais. Specialiai sukurtas sausai, dehidratuotai ar sausai odai. Produktas švelniai, tačiau efektyviai nuvalo nešvarumus bei makiažą nuo veido, o tuo pačiu metu švelnina ir „pagirdo“ ištroškusią vandens odą.

Nekantrauju pažvelgti į ingredientų sąrašą, o jūs? Padarysime tai įprasta tvarka, kuomet pirmuosius 6 aprašysiu detaliau, o likusius svarbiausius būtinai paminėsiu:

simple micellar cleasing water ojnd5
Water (Aqua), Hexylene Glycol, Glycerin, PEG-6, Caprylic/Capric Glycerides, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol,Citric Acid, Cetylpyridinium Chloride,Sodium Chloride, Potassium Chloride,Saccharide Isomerate,Sodium Benzoate, Sodium Citrate,Lactic Acid

Pagrindas – vanduo ir tirpinančioji medžiaga, kuri tuo pačiu metu dar ir kondicionuoja odą. Sekantis eilėje – glicerinas, visoms jau gerai žinomas kaip odos drėkiklis. Toliau turime taip pat tirpinančiąją medžiagą, kuri dar ir drėkina, penktasis ingredientas yra puikus – gydo, sukuria barjerą, išlaikantį odoje drėgmę ir darantį daug kitų nuostabių dalykų, o paskutinis svarbus yra konservantas, kurio koncentracija leidžiama yra labai nedidelė, tad suprantame, jog visi likę ingredientai bus dar mažesnės koncentracijos.
Sudėtyje dar galime rasti keletą konservantų, keletą ingredientų, kuriuos būtų galima pakeisti saugesniais, bet, manau, šį kartą atsidūrėme kryžkelėje tarp kainos ir kokybės.
Negaliu sakyti, jog labai blogai, bet negaliu teigti, jog ir labai gerai.

Galiojimo laikas – 9 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis gausus – viso 400ml, bet kiek žinau, galima rasti ir mažesnę pakuotę.

simple micellar cleasing water ojnd1 Butelaitis paprastas – plastikinis, neperkrautas detalėmis, tvirtas, turintis gerai užsisukantį dangtelį, dėl jo skaidrumo puikiausiai galima matyti, kiek priemonės liko.
Produktas neturi kažkokio specifinio kvapo, kadangi sudėtyje nerasta jokių kvapiklių, toks greičiau cheminis kvapas, tačiau vos vos jaučiamas.
Konsistencija it vandens, nelipni.

simple micellar cleasing water ojnd6

Mano nuomonė tokia: produktas tikrai efektyviai pašalina makiažą ir kitus nešvarumus, nepalieka odos lipnios, kaip tik atrodo pasiruošusi kitiems žingsneliams, tačiau nežinau kodėl, tačiau man, turinčiai mišrią/į riebumą linkusią odą, jaučiasi lengvas tempimo jausmas po odos nuvalymo, o valau aš du kartus per dieną – ryte, kuomet pašalinu naktinio kremo likučius ir vakare, siekdama nuvalyti makiažą.
Taupiai ir skalsiai naudojasi, nedirgina odos, atlieka savo darbą, tačiau ar kitą kartą pirkčiau, pagalvočiau dėl dviejų aspektų – dėl to odos tempimo bei dėl sudėties, kurią tikrai dar galima patobulinti mano žiniomis.

Kur rasti? „Boots“, „Superdrug“ parduotuvėse
Kaina? iki 5 svarų

Parašykite komentarą