Sephora | Rose Face Mask – Ultra Moisturizing & Brightening

Labas!

Nežinau kaip jūs, bet aš, bėgant laikui, pastebiu, jog labai stipriai keičiuosi – pamenu, būdama kokių 11 metų nusprendžiau, kad noriu būti geru žmogumi, bet per visokias negandas, draugų kvailystes ir nuvylimus, pabėgau ir labai toli nuo to žodžio „gera“. Pasidariusi savo pačios analizę, kiek išsigandau – per metus manyje prisikaupė tiek bjaurumo, tiek egoistiškumo, tiek nereikalingo savęs aukštinimo! Na, bet kaip ten sakoma – geriau vėliau nei niekada, tiesa?

Šiandien noriu papasakoti apie veido kaukę, kurią labai ilgai laikiau paslėpusi nuo pačios savęs ir leidau pasilepinti tada, kai jaučiausi to nusipelniusi – taip jau būna su daiktais, kurių taip lengvai nerasi… Pristatau – Sephora | Rose Face Mask – Ultra Moisturizing & Brightening.

sephora masque visage rose ojnd

Kaip jau įprasta – visas Sephora kaukes išbandau savo draugės Anos dėka, kuri vis keliauja aplankyti šeimos į gimtąją Portugaliją ir vis man atveža kažką naujo, kuo galėčiau pagražinti ar atgaivinti veido odą. Štai kaip kaukė pristatoma:

sephora masque visage rose ojnd 3

Ši Sephora veido kaukė su natūraliu rožių ekstraktu giliai drėkina bei šviesina odą.

Nieko labai daug nesako, bet pagrindinę informaciją turime. Kaip žinia, mane ne itin domina tie visi prisistatymai – žymiai įdomiau pažvelgti į ingredientų sąrašą ir pačiai nuspręsti – verta dėmesio ar ne? Kaip visuomet, pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusius svarbiausius būtinai paminėsiu:

sephora masque visage rose ojnd 6

Pagrindas – vanduo bei butileno glikolis, kuris drėkina odą, taip pat kaip ir sekantysis eilėje glicerinas. Ketvirtasis ingredientas – konsistencijos reguliatorius, toliau – konservantas, o paskutinysis mums svarbus – alijošiaus sultys, kurios drėkina, ramina bei gaivina odą.
Sudėtyje dar galime rasti žadėjo rožių ekstrakto, kurio tikrai norėtųsi daugiau nei 1 ar 2%, ryžių ekstrakto, netgi grybų bei brokolių ekstraktus, kvapiąsias medžiagas ir kita.

Na, sudėtis kaip sudėtis, nieko labai ypatingo – pagrindas mums visoms jau gerai žinomas, tik štai, kaip ir minėjau, norėtųsi tų visų ekstraktų kiek daugiau 🙂

Kaukė vienkartinė, galiojimo laiką rasi ant pakuotės nugarėlės apačios, o atidarius – sunaudoti iš karto.
Kiekis įprastas – 22 gramai.

sephora masque visage rose ojnd 2

Man ši kaukė labai skaniai kvepia rožėmis, tokiomis natūraliomis – jautiesi it kokiame rožių lauke. Gaivus ir ilgai išliekantis kvapas, nestiprus, bet jaučiamas visą kaukės laikymo laiką.
Kaukė ilgai nedžiūna ant veido, tad nematau problemos laikyti ilgiau nei nurodytą laiką (kompanija rekomenduoja 15min, aš, kaip kone visada, laikau apie 25-30min).

sephora masque visage rose ojnd 9Nuėmus konsistencija susigeria pakankamai greitai, nepalikdama jokių pėdsakų – nėra įprastinio lipnumo, oda švelnesnė, jausmas it po kokios stangrinančios kaukės. Nepastebėjau, kad norėtųsi tepti kokį nors kremą – oda buvo sudrėkinta ir pasiekusi savo balansą.
Patiko, bet esu bandžiusi kiek geresnių kaukių ir suteikiančių kur kas matomesnį rezultatą, gavusi dar kartelį tikrai neatsisakyčiau sunaudoti 🙂

Kur rasti? „Sephora“ parduotuvėse
Kaina? 6$

Parašykite komentarą