SEPHORA COLLECTION | Blue Clay Mask

Labas!

Kartais tikrai galvoju, kad mintys turi savo galią – praėjusią savaitę taip norėjau pasiilsėti, pabūti namuose, ilgiau pamiegoti ir… nutiko nelaimė. Neskamba viskas taip juokingai, kai pagalvoju rimčiau – važiavau su savo paspirtuku į darbą sekmadienį ir įvyko mažas incidentas, kurio pasekmė buvo aš, gulinti ant gatvės ir susitrenkusi galvą. Tai štai, kelinta diena iš eilės guliu lovoje ir meldžiuosi, kad tik greičiau pasijausčiau geriau ir grįžčiau visu pajėgumu į darbo, nes nieko čia smagaus nėra.
Na, kaip čia pasakius… net ir liūdniausiose dienose išspaudžiu kažką linksmesnio – kadangi kelias dienas buvau visai be jėgų, paprašiau savo vaikino, kad bent jau veido kaukę man padarytų – jam tai buvo pirmas kartas, tai bent prisijuokiau iki ašarų. Pamatęs rezultatą, sakė, pasidėsiąs kur nors jam pasiekiamoje vietoje, kad kai norės tokios odos, žinotų, ką tepti – tai SEPHORA COLLECTION | Blue Clay Mask.

sephora blue clay mask ojnd

Pati galiu pritarti, jog ši kaukė man taip pat paliko gerą įspūdį ir ateityje su mielu noru kartočiau.
Štai kaip kompanija pristato šią priemonę:

sephora blue clay mask ojnd 3Linija veido kaukių, kurių formulės papildytos natūraliu moliu ir skirtos kiekvienos poreikiams.
Sprendimai: 
– papilkėjusiai, nelygiai odai;
– išsausėjusiai odai;
– užterštai, inkštirų turinčiai odai.

Viso kolekcijoje esti 8 kaukės, tad tikrai manau, jog kiekviena ras sau tinkančią. Mano turima yra mėlynoji, skirta detoksikacijai ir deguonies pripildymui.
Nekantrauju iš arčiau pasižiūrėti į sudėtį ir lengvai ją panagrinėti mums jau įprasta tvarka – pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

sephora blue clay mask ojnd 5

Pagrindą sudaro vanduo ir molis, kuris absorbuoja nešvarumus bei šveičia odą. Sekantis eilėje pasitinka talkas, kuris taipogi absorbuoja, apsaugo odą, ketvirtasis eilėje kiek netikėtas ingredientas, jei kalbame apie molio kaukes – tai taukmedžių sviestas, veikiantis kaip antioksidantas, minkština ir kondicionuoja odą. Penktasis – konsistencijos reguliatorius, o paskutinis svarbus – minkštinančioji medžiaga, sudaranti plėvelę.
Toliau visko turime vos po lašelį – glicerino, konservantų, vitamino E, dažiklių ir kt.

Kompanija sako, jog šios kaukės turėtų užtekti 4 kartams, bet iš savos patirties sakau, jog drąsiai užteks nors ir šešiems, aišku, viskas priklauso nuo individualių poreikių ir naudojimo ypatumų.

sephora blue clay mask ojnd 2Sekantis informacinis ženklelis sako mums, kad kaukę reikėtų naudoti ne dažniau kaip du kartus per savaitę, bet… patirtis sako, kad kai labai patinka, trečias kartas žalos nepadarys 🙂
Viso pakelyje yra 35ml.

Konsistencija labai švelni ir lengvai paskirstoma, tokia it sviestinė, jaučiasi, kad yra mažų molio gabalėlių, kurie dengiant veidą maloniai jį šveičia, taipogi jį nuvalant/nuplaunant. Labai maloniai ir gaiviai kvepia, neįkyriai, bet jaučiamai ir tonizuojančiai.

sephora blue clay mask ojnd 6

Kaukė „pamėlynuoja“ palaipsniui – iš pradžių tokia baltai žydra, o džiūstant tampa mėlynesne.
Mano atsiliepimai tokie: kone geriausia molio kaukė, kurią teko bandyti. Oda akivaizdžiai švaresnė, o ką jau kalbėti apie odos švelnumą, glotnumą… patinka jausmas būnant su kauke – nepastebiu, kad ji džiūsdama temptų mano veidą ar kitaip jį įtakotų prasčiau jaustis. Nuplovus nė akimirkos nėra, kad pagalvočiau apie veido kreimą – oda tokia patenkinta, kad nieko daugiau neprašo, tik ja džiaugtis 🙂
Toks jausmas, kad lieka ne tik išvalyta, bet ir gerai pamaitinta.
Tikras malonumas naudoti!

sephora blue clay mask ojnd 9

Kur rasti? „Sephora“ parduotuvėse. Kiek žinau, į Lietuvą nesiunčia, o į UK už papildomą mokestį.
Kaina? 8$

Parašykite komentarą