Seche Vite | viršutinis nagų lako sluoksnis

Labas!

Turbūt nieko keisto nepasakysiu, jei gerai pažįsti mane – man labai patinka bendrauti su žmonėmis. Metams bėgant pastebiu du dalykus – susitikimai ilgėja, kadangi niekada nežinai, kada kitą kartą susimatysi ir ar iš viso susimatysi, o antras dalykas.. kaip keičiasi mūsų pačių vertybės. Tikra tiesa, kad kalbantis su kitais, mes klausomės ką jie sako, tačiau ir pačios liekame dažnai nustebintos tuo, ką pasakome – galbūt tai kartais būna tai, ko niekada nebūtumei pagalvojusi arba tai, ką garsiai ištarus supranti, kaip labai pasikeitei. Kas kartą, ruošdamasi kokiam nors susitikimui, tai darau nuoširdžiai ir pasiruošiu taip, lyg matyčiau pirmą ir paskutinį kartą. Ak, kaip liūdnai skamba, tiesa? Anaiptol taip nėra, bet šiandien ne apie tai – noriu jums pateikti savo apžvalgą apie garsią priemonę! Tai – Seche Vite | viršutinis nagų lako sluoksnis.

seche vite dry nail ojnd

Nežinau, prieš kiek metų išgirdau apie šį produktą pirmą kartą, bet žinau, kad labai jo užsinorėjau – tokio pagalbininko mums juk reikia kiekvienai.
Štai kaip jis pristatomas:

seche vite dry nail ojnd 3

Viršutinis sluoksnis SECHE VITE Professional (14 ml) išryškina nagų lako sodrumą, blizgesį ir padeda apsaugoti nagų laką nuo trupėjimo. Pagreitina nagų lako džiovimą, todėl nulakavus nagus galėsite jau po  5 min. užsiimti įprasta veikla.  Naudojamas ant spalvoto  nagų lako. 

Aš esu tikra teplė ir man reikia labai ilgai laukti, kada gi nudžius tie nagai… O šis dar suteikia ne tik greitesnį efektą, bet dar šį bei tą. O dar ir pačio nagų lako kiekis gausus – viso netgi 14ml, bet kiek teko pačiai girdėti – naudok jį negailestingai ir netaupydama ypatingoms progoms, kadangi gali greitai išdžiūti.

seche vite dry nail ojnd 1 Tiesa ta, kad galbūt ir pasiseks jį išsaugoti kaip įmanoma ilgiau, bet nenaudok ilgiau nei 3 metus nuo buteliuko atidarymo dienos.

seche vite dry nail ojnd 4 Pakuotė visiškai nesiskiria nuo kitų tokio pobūdžio produktų – stiklinis buteliukas, skaidri spalva (tiksliau, nėra jokios spalvos), viskas sandaru ir tvirta.

seche vite dry nail ojnd 5 Aplikatorius patogus naudoti, tik štai konsistencija iš pradžių gali būti skystoka, o juk padauginti nesinori, tiesa? Tad nubrauk perteklių ir darbuokis – man su vienu „paėmimu“ užtenka padengti bent jau tris nagus.
Pasižymi intensyviu kvapu, kuris man primena super klijus („moment“), tad prasivėdink kambarį po darbavimosi arba palik jį atidarytą lakavimo metu, kad galva neįsiskaudėtų (nėra taip baisu, bet patarti juk visada smagu).

seche vite dry nail ojnd 7Na, ką aš jums galiu pasakyti – man patinka! Žinokit, tikrai galiu pritarti visoms rekomendacijoms, kadangi labai lengva naudoti, suteikia gražų blizgesį nagams, veikia it koks viršutinis sluoksnis ir, svarbiausia, padeda nagų lakui, kad ir kokį naudotumei, žymiai greičiau išdžiūti. Tikrai, ne ilgiau nei 5 minutes reikia palaukti ir jau gali žygiuoti pro duris be jokios baimės.
Žinoma, viskas priklauso ir nuo to lako, kurį naudoji po juo, tačiau kiek pastebėjau, visi jie išsilaiko bent jau tris dienas.
Taupiai naudojasi, tik štai tas kvapas gali erzinti, bet… apibendrinant, sakau jums, jog rekomenduoju tokį pagalbininką būtinai turėti 🙂

Kur rasti? bjuti.lt, Anglijoje „Boots“ parduotuvėse
Kaina? 8,49 EUR

Parašykite komentarą