Saturday | Sweet inspirations

Labas!

Šeštadieniai visuomet yra maloniausia savaitės dalis, jei dirbi įprastu žmonėms grafiku – manasis yra nepastovus ir niekada nežinau, kada išgyvensiu vadinamąjį „šeštadienį“. Man toks pasitaikė vakar, tad pasidalinsiu savo nuotaikomis ir mintimis, kas be ko ir pirkiniais, kurie yra visuomet lengva „būtinybė“ prieš ateinančias dienas, kuomet gali nieko neplanuoti.

Dirbau keturias dienas ir džiaugiausi, kad penktadienis bus tas, kuomet galėsiu laiką skirti sau – buvo keletas planų išlėkti kur nors vakarop, bet kažkaip.. nesinori, nes gi bręstu ir bandau tapti suagusiu žmogumi, kuris yra atsakingas haha. Paprastai sakant, žinojau, kad dirbsiu šeštadienį nuo pat ryto, tad kelios valandos miego nebūtų geriausias variantas dienai ištempti.
Ketvirtadienio vakarą po darbo lėkiau į vieną parduotuvę, vardu „TK Maxx“, kurioje dar prieš savaitę atradau tiesiog tobulą žvakę, kurios neįsigijau, nes buvo sunki ir galvojau, kad ai, brangoka. Mhm… visas dienas tik apie ją ir tegalvojau bei gailėjausi, kad neįsigijau, tad su maža gyvuojančia viltimi lėkiau jos ieškoti. Aišku, kad nebuvo, tad pamoka, kurią turiu išmokti visam laikui – jei labai labai labai ko nors noriu, turiu tai padaryti čia ir dabar, o ne po to gailėtis. Nieko naujo, tiesa?
Džiugi žinia ta, kad radau „seserį“, kuri taip pat tobulai kvepėjo ir buvo visai nė motais, kad sveria daug – prašyčiau dėti į krepšelį DABAR. Ačiū.

penktadienis ups ojnd

Deginu ją jau antrą dieną ir negaliu atsidžiaugti. Tikrai, pasidariau kažkokia žvakių motera. Bet gera ir labai jauku. Kvapas ne tik sušildo, bet ir suteikia neapsakomo jaukumo.
Neįsivaizduoju, kiek ilgai ja džiaugsiuosi, bet tikiuosi, kad pakankamai tam, kad taip įsimylėčiau, jog antrą kartą dar nusipirkčiau. Sumokėjau viso 8 svarus, kas man atrodo nemaža suma, bet pasižiūrėjus gamintojo svetainėje suprantu, kad įsigijau kone už per pusę mažiau 🙂

Kitas reikalas, apie kurį galvojau, kad tikrai jau reikia, ypatingai kai kelionė iki darbo trunka apie 40 minučių ir pastoviai mano galvoje sukasi milijonai minčių, o nėra jų kur suguldyti. Tai štai, toje pačioje parduotuvėje pamačiau knygutę, kuri sužavėjo, bet tuo pačiu kiek baidė – parašyta 2017-2018 metams. Palaukit, juk jau įpusėjome šiuos, tai kur man dėti tuos puslapius? O ne, čia viskas kur kas gudriau – atsiverčiau ir žiūriu, kad sunumeruota nuo šių metų rugpjūčio! Kaip gi nepasiimsi? 🙂

penktadienis ups ojnd 2 Jauki, lengva pasiimti su savimi ir su smagiu užrašu ant viršelio. Sumokėjau apie 4 svarus.

Paskutinis „laimikis“ yra kava. Kalbant šiek tiek apie „Tk Maxx“ parduotuvę tai… nėra ji mano pati mėgstamiausia, nes reikia knistis ir iš pirmo žvilgsnio kažkiek primena „Humana“ – na, bent jau sukabinta viskas atitinkamais dydžiais, gali rasti visokių gėrybių, ypatingai didelių brand’ų, tačiau būk maloni, skirk tam laiko.
Viskas yra kitaip dažniausiai antrame aukšte, kur gali rasti įdomių dalykų namams, pradedant nuo DKNY antklodės (kurios taipogi neįsigijau ir gailiuosi iki dabar), tęsiant gražiais indais ir baigiant lengvu asortimentu maisto atžvilgiu. Visko po kelis vienetus ir iš įvairiausių pasaulio šalių, kas smagiausia, daug kas yra netradiciška.
Mano akis užkliuvo už kavos pakelio (gerai, kad man kaip tik į galvą šovė priminimas: Patricija, nepamiršk vakare nusipirkti kavos, nes namie nebėra.), bet labiausiai už žodžio „CINAMONAS“. Aš myliu šį prieskonį iki begalybės ir man kažkaip jo čia trūksta, tad ilgai negalvojusi ir pasiėmiau, o vakar ryte pasimėgavau. Kiek saldoka, bet skanu.

penktadienis ups ojnd 3

Kainavo apie 5,60 svaro. Žinant mane, kaip geriu kavą namuose, užteks laaaabai ilgam – dažnai praleidžiu šį žingsnelį ir tiesiog egzistuoju iki to momento, kai atvažiuoju į darbą. Pasidarau sau kavos ten (tarp kitko, „Benugo“ kompanija tikrai gali pasididžiuoti gera ir kokybiška kava) ir gyvenimas vėl gražus!

Viskas, jei kalbame apie mane, sukasi apie planavimą – aš negaliu neplanuoti ir jei to nedarau, mane tiesiog varo iš proto. Tad… ketvirtadienio vakarą planavau ką gi veiksiu sekančią dieną. Kadangi mano dušinė šiuo metu sugedusi, naudojuosi bendra vonia ir… AHA, vonia. Ne dušu, o vonia. Tai va, planas jau yra – nusipirkti kokių smagybių ir pasipliuškenti.
Aš, matyt, kaip ir daugelis kitų merginų, labai myliu Youtuber’ę Zoella ir ją mintimis palaikau, žaviuosi ir netgi kartais lieku įkvėpta.
Pamačiusi jos naująją liniją, negalėjau susilaikyti, o dar kai akcija tokia, kai perki 2, o trečias nemokamai… Taip, prašau, imkite mano banko kortelę!

Taigi, pasiėmiau „vaflius“ voniai – pavadinimas tai tiesiog puikus, ar ne?? Aišku, apie savo maudynes nedetalizuosiu labai, nes jos buvo nevykusios (nebuvo kamščio, bandžiau kitus būdus, bet deja), tad galėjau tik pasidžiaugti vieną kitą minutę minkštesniu ir aromatingesniu vandeniu. Tik tiek. Bet smagus reikalas 🙂
Kaina – 5 svarai, užteks dviems kartams.

penktadienis ups ojnd 8Kaip gi mes be kvepaliukų? Prisiekiu, šie Zoella’os buvo patys tokie neįtikėčiausi ir aromatas toks visiškai neapsakomas. Saldus, su dar neuostytomis natomis ir tiesiog nepamirštamas, įstringantis, gali net kiek įkyrėti. Toks… aaaah. Sunku surasti žodžių, bet pamilau. O dar ir pakuotė. Dievužėl, aš esu auka. Mano piniginė taip pat.

Kaina? 8 svarai už 45ml, kurie ilgai išlieka. Berašant užsimaniau ir pasikvėpinti. Tuoj grįšiu 😀

penktadienis ups ojnd 5 Paskutinis reikaliukas iš Zoella’os – kūno pudingas. Taip, papirko pavadinimas. Ir kvapas, kuris yra identiškas kvepalams. Sudėtis netgi kiek pagerėjo nuo pačio pirmojo jos sukurto kūno losjono, apie kurį kadaise pasakojau čia.
Vakar išbandžiau ir likau nustebinta – kūnas liko idealiai švelnus iki pat vakaro, toks, kad tikrai norisi liesti ir pačiai save glostyti. Daug nenoriu čia išsiplėsti, kadangi bus apžvalga!

penktadienis ups ojnd 7 Kaina? 8 svarai.

Kelios paskutinės detalės, kurios man suteikia jaukumo ir mielumo – tai vienas, kurį pamačiau parduotuvėje ir supratau, kad labai noriu išbandyti, o galų gale, jau ieškojau kuo gi pakeisti savo atsibodusį lūpų balzamą, tad ant lentynos tupėjusį „Ted Baker“ nuostabiame įpakavime ir pagriebiau. Išpakavusi dar ir toliau žavėjausi, nes kvadratinis butelaitis, kas mums visai neįprasta, su auksiniu dangteliu atrodė prabangiau nei prabangu.
Kainavo apie 5 svarus.

penktadienis ups ojnd 10 Kaip gi aš praleidau tą savo jaukų penktadienį? Maudžiausi, ruošiausi netgi į Regent’s parką dar kartelį, pasidažiau, kone mąsčiau ką gi beapsirengus, bet… mintis, kad galėčiau lovoje paskaityti moterišką linksmą knygą, nugalėjo. Kadaise parduotuvėje pamačiau knygų lentyną ir nusprendžiau, kad pats laikas būtų patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius ir paskaityti kažką smagaus bei tokio, kas būtų lengva ir leistų mano fantazijai dėlioti aplinką. Nugalėjo S. Kinsella’os knyga apie merginą, kuri atvyko į Londoną ir pasakoja apie savo tobulai netobulą gyvenimą su prieskoniais. Nemeluosiu, daug kas primena mane, ypatingai idiotiškos vietos, kur kvailumas laimi 😀

penktadienis ups ojnd 12 Knyga, jaukios žvakės, malonus aromatas.. ko gi mums dar trūksta? O taip, saldainių, nes kaip gi čia vakaras be kalorijų? „Superdrug“ parduotuvėje pamačiau žaismingus saldainius, tai pagriebiau, nes žinau, kad be guminukų ilgai neišgyvensiu. Dar neatidariau, kadangi kambariokas buvo iškepęs pyragą, kurio kokį trečdalį aš ir suvalgiau haha 😀

penktadienis ups ojnd 13

Tai štai taip, mieloji, apie mano išeiginę – jaukiai, linksmai ir paprastai 🙂
Tikiuosi, jog Tavo šeštadienis taip pat bus geras!

P.S. Vakare dar ir plaukus nusikirpau 😀 Matyt, kad keturios sienos mane išvarė iš proto… Už tai dabar esu įkvėpta ir vėl laiminga, norisi net kažką įdomiau apsirengti ir pašėlti 😀

Parašykite komentarą