Sampar | Dry CleanSing make-up remover

Labas!

Būna tokių dienų mano mėnesyje, kuomet atrandu lyg ir balansą, lyg ir ramybę viduje – turbūt tai pats geriausias jausmas, apimantis tiek daug: grįžimą namo ir žinojimą, kad kažkas Tavęs laukia (tarp kitko, pastebėjau, kad savai laimei suprasti, kartais reikia apie tai garsiai pakalbėti, jog pati išgirsčiau), karštą vonią, kuomet pusė valandos bus tik man vienai ir savoms mintims sudėlioti, supratimą, jog nereikia su niekuo kovoti ar ieškoti kažkokios tiesos, realybės priėmimą tokios, kokia ji yra, net jei ir ji nuspalvina tam tikras dalis pilkšva spalva.
Šiandien pasikalbėkime apie priemonę, kuri pasirodė man labai įdomi ir norėjau išbandyti – kompanija taip pat atrodė prašmatnoka, tad kodėl gi ne? Pristatau: Sampar | Dry CleanSing make-up remover.

sampar cleanser ojnd

Žvalgiausi TkMaxx parduotuvėje ir akis užkliuvo už kaip ir micelinio valiklio, bet putų pavidalu, o ir kompanija žadėjo dar ir štai ką:

sampar cleanser ojnd 2

Idealiai nuvalyta oda be vandens naudojimo poreikio.
Sausas valiklis yra pirmasis putojimas makiažo valiklis, kurio nereikia nuplauti, tačiau puikiai pašalina makiažą nuo akių, lūpų ir veido. Greitas ir nuostabus, sugeriantis nešvarumus ir netgi vandeniui atsparų makiažą per 2 minutes. 
Sudėtyje nėra parabenų, sulfatų ir methylisothiazolinanono.
Tinkamas visiems odos tipams, net ir jautriai odai.

Na, mano vertimas iš anglų kalbos tikrai žavingas, bet kam gi tos etiketės, kai visa tiesa slypi ingredientų sąraše? Aptarsiu visoms įprasta tvarka, kuomet pirmuosius 6 ingredientus panagrinėsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

sampar cleanser ojnd 3
Aqua (Water), Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Lauric Acid, Parfum, Tetrasodium Edta, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Decylene Gycol, Caprylyl Glycol, Taraxum Officinale (Dandelion) Extract, Ethylhexylglycerin, Cooper Gluconate.

Pagrindas – vanduo bei putojimą sukelianti medžiaga, kuri valo bei kondicionuoja odą. Sekantis eilėje – identiškas tik ką aprašytajam, ketvirtasis pasitinka konservantas, kurio koncentracija leidžiama ne didesnė nei 1%, tad logiška, jog visų kitų ingredientų koncentracija tikrai ne ką didesnė. Penktoji pasitinka druska, kuri mažina kiekį, tačiau pasižymi sausinančiuoju poveikiu, o paskutinis svarbus taip pat valiklis, naudingas antibakterinėmis savybėmis.
Sudėtyje dar galime rasti kvapiųjų medžiagų, pienių ekstraktą ir kt.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.
Kiekis – 100ml. Nemačiau, kad prekyboje būtų kitokių dydžių.
Pakuotė tvirta, plastikinė ir su dozatoriumi, kas palengvina naudojimą.

sampar cleanser ojnd 6Kvapas malonus ir šiek tiek parfumuotas, kas, mano nuomone, gali erzinti jautresnę odą, o konsistencija lengvų putų – man, kad padengčiau veidą putomis, reikia apie 3-4 puršktelėjimų, tad produkto užtenka maždaug 1-2 mėnesiams, priklauso nuo individualių poreikių.

sampar cleanser ojnd 8 Mano nuomonė ir patirtis tokia: produktas efektyviai nuvalo makiažą, tačiau tikrai nepašalins visu 100% vandeniui atsparaus – išbandyta ir patikrinta, tad jei naudoji vandeniui atsparų tušą, su atitinkamomis priemonėmis jį ir valyk. Iš tiesų tikrai esu nustebinta, kaip efektyviai ši priemonė darbuojasi, tačiau iš kitos pusės mano oda nelikdavo itin patenkinta po nuvalymo – lyg kiek sudirginta, lyg šioks toks tempimo jausmas atsirasdavo, tačiau, jei labai skubėdavau, žinodavau, kad Sampar produktas pasiteisins. Kitas dalykas, ne itin patikęs – tai putos, kurios tai krisdavo, tai varvėdavo nuo veido, tad reikia efektyviai ir greitai dirbti.
Ar pirkčiau antrą kartą? Taip, jei rasčiau už tokią pačią kainą, kuri buvo 4 svarai – įprastose prekybos vietose kainuoja apie 10-14 svarų.

Parašykite komentarą