Rituals | The ritual of ayurveda dry oil

Labas!

Pastarosiomis dienomis, nežinau kodėl, bet jaučiuosi kur kas stipresnė ir labiau savimi pasitikinti – atrodo, kad kaip ir anksčiau, lygiai taip pat ir dabar, bendrauju su krūva žmonių, tačiau šį kartą viskas kiek kitaip, lyg būčiau pradėjusi daugiau klausytis savęs ir pastebėti tam tikrus dalykus, kurie, turbūt, ir sukuria visą tą pasitikėjimo aurą. Geras jausmas, tikrai labai geras, kuomet žinai, jog gali puikiausiai savimi pasitikėti ir niekas nebėra baisu. Juokas juokais, bet taip visai moteriškai, gerai…? Gal prisidėjo kiek ir nauja plaukų spalva? Juk pokyčiai visada atneša kažkokių naujų vėjų į gyvenimą!
Šiandien noriu jums papasakoti apie Rituals | The ritual of ayurveda dry oil, kuris man puikiausiai pasiteisina.

rituals ritual of ayurveda oil ojnd

Nusišviesinusi plaukus, kaip supranti, turiu ką veikti su savo garbanomis – jos reikalauja kur kas daugiau priežiūros, minkštinančių produktų, o jeigu dar turi tokį, kuris pasitarnauja ir kūno priežiūrai? Universalumas yra geras dalykas.
Štai kaip pristatomas šis aliejus:

rituals ritual of ayurveda oil ojnd 3

 

100% natūralus ir unikalus sausas aliejus, kuris maitina odą. Praturtintas stipriomis žolelėmis, specialiai pagamintas pagal Ajurvedos „Vata Dosha“ tradicijas. Tai natūralus sausas aliejus su saldžiuoju migdolų aliejumi ir baziliku. Unikali sausojo aliejaus formulė greitai absorbuojama, suteikia odai šilkinį  pojūtį ir palieka suteikia puikaus aromato.

Jūs žinot, kad man tos visos etiketės ir gražūs žodžiai nėra viskas – svarbiausia yra sudėtis, kurią dabar pat ir panagrinėsime įprastu būdu, kuomet pirmuosius 6 ingredientus aptarsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

rituals ritual of ayurveda oil ojnd 4
COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, OLUS (VEGETABLE) OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) HYBRID OIL, PARFUM/FRAGRANCE, OCIMUM BASILICUM (BASIL) OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LIMONENE, COUMARIN, CINNAMAL, EUGENOL, LINALOOL, CITRIC ACID.

Pagrindas – minkštinančioji bei kondicionuojančioji medžiaga, kurią papildo augalinis aliejus, kurio savybės yra identiškos pirmajam ingredientui. Trečiasis eilėje – sakyčiau, jog lygiai toks pats savo poveikiu, migdolų aliejus taipogi (jau darosi smagu nagrinėti apžvalgą, haha – atrodo, kad visi ingredientai taip tyčia ir suderinti), saulėgrąžų aliejus papildo šią draugiją, penktasis – kvapiosios medžiagos, suteikiančios aromatą produktui, tačiau žvelgiant toliau matau, kad tos, kurių oda jautri, turėtų atlikti testą prieš naudojant toliau. Paskutinis svarbus – bazilikų aliejus (!), kuris yra antioksidantas bei tonizuoja.

Ar dar reikia ką komentuoti? Na, sudėtis suderinta taip, kad tikrai pasiektume tai, ko norime – suminkštintume ir kondicionuotume odą ar plaukus.
Mano turimas butelaitis yra labai mažulytis, toks kelioninio dydžio – viso 30ml, tačiau jei susigundysi įsigyti, žinok, kad rasi tik 100ml talpos, kas yra visai šaunu.

rituals ritual of ayurveda oil ojnd 1Pakuotė – tvirtas butelaitis su sandariai užsidarančiu dangteliu, tačiau aš būčiau daugiau nei laiminga, jei produktas būtų su dozatoriumi ar mažesne skylute, kadangi dozuoti man kiek sunkoka ir dažniausiai padauginu.

rituals ritual of ayurveda oil ojnd 5

Kvapas yra dangiškas – aišku, tai yra visiškai individualus reikalas, tačiau jei reikėtų jį gerai apibūdinti, sakyčiau, jog kvepia kaip chai arbata, tokia indiška ir kupina prieskonių, papildyta keliais gabaliukais cukraus. Tikrai, kvepia nuostabiai, tačiau neįkyriai, bet juntamai, jei prikiši nosytę. Neišlieka kiaurą parą, greičiau apie valandą.
Konsistencija – aliejus, kuris labai skalsus ir lengvai paskirstomas, minkštas ir greitai susigeriantis, nepaliekantis odos riebios.

rituals ritual of ayurveda oil ojnd 7

Žinokit, esu įsimylėjusi šį Rituals aliejų – vienas nuostabesnių, kokį tik teko naudoti. Aišku, daug balų gauna būtent kvapas, tačiau yra ir kitų aspektų.
Visuomet skeptiškai žvelgiau į universalias priemones, kurios tinka ir nagams, ir ragams (haha), bet išbandžiau tiek kūnui, tiek plaukams. Nepatikėsit, bet mano garbanos itin pamėgo šį aliejų – užtenka vos kelių lašelių, kuriuos padengiu ant drėgnų plaukų ir… jie tampa pasakiškai minkšti, suvaldyti, glotnesni, atrodo sveikesni ir aš pati tampu laimingesne. Gerai, kad tuomet, kai palepinu plaukus, galiu iš karto keliauti neplovusi rankų prie kūno – atsiranda naujas efektas, kuris suteikia mano odai ne tik švelnumo, bet ir subtilaus, natūraliai atrodančio švytėjimo.
Išvados tokios – fantastiškas reikaliukas, kurį būtinai kartosiu įsigydama didesnę pakuotę. Tiesa, vienintelis faktorius, itin svarbus paminėti – mažiau yra daugiau, naudokite saikingai, ypatingai ant plaukų, kadangi per didelis kiekis produkto gali suriebinti plaukus.
Gal kaina ir nemažą, bet atsižvelgiant į tai, kad priemonė itin skalsiai ir taupiai naudojasi, užteks ilgam 🙂

Kur rasti? „Rituals“ parduotuvėse arba čia
Kaina? 19,50 EUR

Parašykite komentarą