Rimmel | Match Perfection Loose Powder

Labas!

Sugalvojau, kad dar šiais metais reikėtų pakeliauti – išsikėliau misiją „Paryžius“, į kurią bandysiu prikalbinti arba savo geriausią draugę, arba savo vaikiną. Pastarasis labai nori, tad kaip ir vieną keliauninką jau turiu! Svarbiausia, kad yra maža svajonė, tada kažkaip mieliau ir tuos pinigus susispausti, ir šiaip paplanuoti kur čią ką galėtume nuveikti. Iki tol… džiaugsiuosi Londonu – vasarą slėpiausi nuo centro kuo toliau, bet vos pradėjus rudenėti orams, norisi žengti savo mėgstamiausia Regent gatve su kavos puodeliu rankoje ir paplepėti su kuom nors taip jaukiai ir šiltai.
Šiandien – apie vieną patikusią priemonę, kuri, manau, nusipelniusi ir jūsų dėmesio – tai Rimmel | Match Perfection Loose Powder.

rimmel match perfection loose powder ojnd

Per pastaruosius mėnesius mano makiažo rutina labai pasikeitė – ne tik, kad atlikimo laikas sutrumpėjo, bet ir pats makiažas tapo natūralesnis ir lengvesnis. Visuomet mėgau birias pudras, kadangi jos gražiai ir lygiai pasidengia ant odos, rinkdavausi natūralias, žėručio, tačiau likau nustebinta ir Rimmel produktu, kuris pristatomas taip trumpai:

rimmel match perfection loose powder ojnd 2

Lengva, švelni ir lyginanti pudra, kuri prisitaiko prie odos tekstūros ir leidžia jam atrodyti nepriekaištingai ir natūraliai.

Kaip visos žinom, nenagrinėju dekoratyvinės kosmetikos produktų, bet jei taip paprastai kalbant, matyti, kad pagrindas yra talkas, kuris yra pigus ir populiarus, dažniausiai sutinkamas būtent tokio pobūdžio priemonėse, papildytas magniu, cinku ir kalciu, neapsieita ir be konservantų, kurie tikrai galėtų būti pakeisti saugesniais, bet, matyt, nedidelė produkto kaina yra ne veltui tokia.

rimmel match perfection loose powder ojnd 5Kiekis ganėtinai įprastas birioms pudroms – viso 10 gramų, bet jų užtenka tikrai ilgam. Man šios birios pudros užteko bent 6 mėnesiams tai tikrai.

rimmel match perfection loose powder ojnd 1 Galiojimo laikas taipogi netrumpas – viso 30 mėnesių, tad jei ir nesidažai kiekvieną dieną, vis tiek gali turėti šį produktą po ranka kada jo beprireiktų.
Dažniausiai pirkdama sausą pudrą renkuosi permatomą spalvą, nes kitaip labai lengva nutamsinti veidą arba suteikti jam nenorimą atspalvį.

rimmel match perfection loose powder ojnd 4 Pakuotė paprasta, bet tvirta ir sandari. Tiesa, norėtųsi dozavimo „šluotelės“, kuri uždaro produktą, nes keliaujant vartosi ši biri pudra ir po to atsidarius randi kalną jos, visur aplinkui byra, tad pakuotę, mano nuomone, tikrai dar galima patobulinti 🙂

rimmel match perfection loose powder ojnd 7

Šia Rimmel priemone visuomet sutvirtindavau savo makiažą – jokio papildomo sluoksnio nesuteikdavo, tiesiog nusausindavo atliktą darbą ir leisdavo jam išlikti ilgiau. Smagu, kad itin natūraliai atrodydavo ant veido, dienos bėgyje būdavo lengva „atsišviežinti“, per visą laiką taupiai naudojosi ir ilgam užteko, o kaina tikrai nebuvo didelė. Tiesa ta, kad visuomet pirkdavau mineralines pudras, kurių be 20EUR nerasi, tačiau jei spaudžia taupymo laikas ir gali nusisukti nuo ingredientų sąrašo, pats produktas pasiteisins tikrai gerai, tačiau vis tik norisi paminėti, kad tikrai dar yra kur patobulėti 🙂

Kur rasti? Nežinau, ar Lietuvoje yra, bet jei yra, tai žiūrėk „Drogas“ parduotuvėse, kurios turi Rimmel kompanijos stendus
Kaina? apie 7 EUR

Parašykite komentarą