Rimmel | Clear Complexion Transparent Powder

Labas!

Labai pamėgau frazę – „gyvenimas yra nuostabus tol, kol yra pirmų kartų„. Būna, kad patenku į įvairiausias situacijas ir pradedu jausti, kad stresas apima visą kūną, bet netrukus kažkas mano galvoje nušvinta ir suprantu, kad reikia pasimėgauti akimirka, kuomet kažką išmoksiu, kažką atrasiu ir galėsiu įsidėti į savo galvą tai, ko dar niekada nepatyriau. Situacijų būna visokių – eilinių įvykių darbe, keliaujant namo ar tiesiog būnant ne komforto zonoje. Svarbiausia paleisti baimę ir nebijoti to, kas gali nutikti arba ne.
Šiandien noriu papasakoti apie savo šviežią patirtį su produktu, į kurį vilčių nedėjau, nes ligi tol bandyti buvo tiesiog pinigų mėtymas, bet… ak, neatskleisiu, kaip gi čia man pasisekė – pristatau jums Rimmel | Clear Complexion Transparent Powder.

rimmel clear complexion ojnd

Dievinu akcijas, kuomet perki tris, o moki už du – būtent taip atsirado ši sausa pudra mano pirkinių krepšelyje.
Štai kaip ji pristatoma:

rimmel clear complexion ojnd 4

Grynas ir anti-shine rezultatas, išliekantis iki 5 valandų. „PureSkin TM“ kompleksas padeda sumažinti odos problemas, bėrimus, kontroliuoja blizgėjimą bei matizuoja.
Išlik švari. 

Galų gale jokių pažadų, kad kažkas išliks ant mūsų veido amžinybę – visos žinome, kad taip tikrai nėra, taip?
Niekuomet nenagrinėju kosmetikos sudėčių, dabar to taip pat neketinu daryti, tačiau jei kalbame apie sausas pudras, visuomet stengiuosi rinktis tas, kurių pagrindas yra žėrutis (mica) ir jokiu būdu ne talkas, kuris dažniausiai man labai matosi ant veido. Vis dėl to likau jūsų įtikinta, gal greičiau paskatinta – favoritė „Stay Matt“ būtų neįdomi apžvelgti, o štai kai kas naujo visada yra gerai sužinoti.
Pagriebiau „transparent“ atspalvį – niekada neprašausi ir nenusitamsinsi ar nenušviesinsi makiažo.

rimmel clear complexion ojnd 3Kiekis ganėtinai įprastas tokio pobūdžio produktams – viso 16g, kurių užteks tikrai ilgam (kalba patirtis).

rimmel clear complexion ojnd 1 Pakuotė nėra prabangi ar ypatinga – tvirtas plastikinis indelis su permatomu dangteliu. Laikosi ganėtinai gerai, laikui bėgant įpakavimo savybės nesikeičia.

rimmel clear complexion ojnd 5

Spalvos priemonė neduoda, tačiau labai gražiai padengia veidą ir svarbiausia – nesimato! Iš karto suteikia matiškumo, lengvo lygumo ir padeda užtvirtinti makiažą. Tikra tiesa, kad pastarąjį reikia pakoreguoti dienos bėgyje, maždaug po 4-5 valandų pasimato blizgėjimas, kurį nusausinu su servetėle ir vėl lengvai perbraukiu veidą šią Rimmel priemone. Atrodo, kad nieko net nebuvo nutikę 🙂

rimmel clear complexion ojnd 6

Kalbant taip paprastai ir aiškiai – niekada nemaniau, kad rasiu dėmesio vertą kompaktinę pudrą, kadangi jos tikrai matosi ant veido ir sugadina vaizdą, tačiau šiuo atveju teigiu, kad man labai labai pasisekė ir ateityje su mielu noru kartočiau. Atrodo, kad neįmanoma padauginti šios priemonės ir viskas yra be jokių priekaištų, tad drąsiai rekomenduoju ir jums išbandyti :))

Kur rasti? „Boots“, „Superdrug“ , atsisiųsti galite iš čia: feelunique.com
Kaina? Apie 5 EUR

Parašykite komentarą