Redken | For Men Silver Charge Shampoo

Labas!

Kartais galvoju, kad mano gyvenimas mažų mažiausiai primena kokią melodramą – pati patenku į juokingas situacijas, iš kurių kartais išplaukti pasirodo nelengva. Pastebėjau dar ir tai, kad gyvenimas man duoda vieną savaitę ramią, o kitą kupiną visokiausių nesąmonių. Pirmosios atveju nurimstu, tačiau bėgant dienoms pajuntu, kad norisi šiokių tokių pokyčių, o kas tada… ? Tada žirklės patenka į rankas arba užsirašau pas plaukų stilistę – visada lengviausia pradėti nuo plaukų, tiesa? Paskutinįjį kartą nuspalvinusi plaukus sruogelėmis, gavau rekomendaciją, apie kurią dabar ir papasakosiu. Tai – Redken | For Men Silver Charge Shampoo.

redken silver charge ojnd

Kad labai čia neišsiplėsčiau su savais plepalais, iš karto keliauju prie priemonės aprašymo, kurį pateikia kompanija:

redken silver charge ojnd 2

Redken šampūnas, skirtas vyrams, palengva pašalina geltonus tonus ir padeda neutralizuoti šiltus atspalvius. Papildytas plieninės spyruoklės technologija, kondicionuojanti formulė palieka plaukus švelnius, lengviau kontroliuojamus ir sveikai atrodančius su sidabriniu atspalviu. Idealus vyrams, kurie nori išsaugoti gražią pilką plaukų spalvą.

Nemeluosiu – pati verčiau, tad pasitelkiau savo visą kūrybingumą. Tiesa ta, kad jau dabar galiu paprieštarauti vienai aprašymo daliai, tačiau tai padarysiu palengva, pradedant nuo sudėties nagrinėjimo įprasta tvarka:

redken silver charge ojnd 5

Pagrindas yra vanduo ir SLS’as, kuris efektyviai pašalina nešvarumus, sukelia putojimą, tačiau tuo pačiu sausina plaukus. Sekantis eilėje pasitinka silikonas, švelninantis bei minkštinantis. Ketvirtasis svarbus yra konsistencijos reguliatorius, sudarantis putas, toliau turime dar vieną reguliatorių, pasižymintį minkštinančiosiomis savybėmis.

Atrodo, jog sudėtis kaip ir visai nėra bloga, tačiau viskas, mano nuomone, priklauso nuo koncentracijos ir tai sakau iš patirties – manau, kad priemonės pagrindas yra pakankamai didelis, o visi sekantys ingredientai užima akivaizdžiai mažesnę dalį, tad nuo sausinamojo poveikio mes nepabėgsime.

Kiekis ganėtinai įprastas – 300ml.

redken silver charge ojnd 1 Galiojimo laikas taip pat standartinis tokio pobūdžio produktams – viso 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

redken silver charge ojnd 3 Pakuotė man pasirodė graži ir ne tik patogi naudoti, bet ir dozuoti. Sandariai užsidaro, kompaktiška.

redken silver charge ojnd 6 Turi gaivų, lyg kokių mėtų kvapą, tačiau jokio šaldančio poveikio nepastebėjau. Taip pat negaliu teigti, jog aromatas išlieka ant plaukų.
Konsistencija ryškios spalvos ir gerai putojanti, tad šiek tiek daugiau, nei parodyta nuotraukoje žemiau, užtenka plaukų trinkimui.
Pastaba: po maudynių, peržvelkite vonios/dušinės plyteles ir atidžiai nuplaukite, kadangi putos taip pat yra spalvotos ir palieka dryžius.

redken silver charge ojnd 8

Atrodo, jog rašyčiau piktą apžvalgą, bet anaiptol taip nėra! Parašiau kelias pastabas ir dabar pats laikas pateikti išvadas su komplimentais: šis šampūnas yra vienas geriausių išsigelbėjimų, jei nusidažius plaukus pastebite, jog yra geltonų atspalvių. Padeda užgesinti ir netgi paryškinti šviesius plaukus ar sruogeles. Svarbu žinoti naudojimo būdą: kartą per savaitę ištrinti plaukus šiuo šampūnu ir palikti bent jau kelioms minutėms. Tikrai puikiausiai pašalina visus nešvarumus, tačiau palieka plaukus šiurkščius, tad palepinkite kondicionieriumi ar kauke.
Pagyros keliauja ir už tai, jog itin taupiai naudojasi, kadangi efektyviai putoja ir užtenka tik vieno trinkimo spalvai atgauti/išryškinti.
Naudoju ir esu visapusiškai patenkinta :))

Kur rasti? Radau kelias internetines nuorodas čia (Lietuvoje), bet mano rekomendacija būtų siųstis iš užsienio taupymo sumetimais, kad ir iš čia
Kaina? Apie 8-10 EUR

 

Parašykite komentarą