RASA | MŪZOS dušo putos su kofeinu

Labas!

Uhu, penktadienis! Man… darbadienis. Už tai vakar, turėjusi išeiginę, praleidau ją tiesiog tobulai – lėkiau į miestą pietauti su drauge, išsikėlėme tikrą puotą su desertais ir penkiais puodeliais kavos, o tada lengvai apsipirkome ir keliavome pasižiūrėti mano bičiulio pasirodymo. Pastarasis buvo begalo įdomus ir įtraukiantis – skaitymas rolėmis, kuris buvo geresnis nei daugelis matytų spektalių, toks įtikinantis ir kupinas emocijų.
Vakaras praleistas ramiai, su mėgstamiausiu serialu ir karštu dušu, leidžiančiu pasiruošti artėjančiai dienai. Jei ilsimės, tai visu 100%, tiesa?
Šiandien noriu jums papasakoti apie RASA | MŪZOS dušo putas su kofeinu, kurios karaliauja mano dušinėje pastarąjį mėnesį.

rasa muzos duso putos ojnd

Džiaugiuosi, jog mane pasiekė siuntinys, talpinantis visas dušo putas, kurias išleido Rasa kompanija. Visos kiek skirtingos, tad atrasti savąją nesunku. Pirmąją pagriebiau su kava, be kurios neįsivaizduoju nei vienos gyvenimo dienos. Štai kaip priemonė pristatoma:

rasa muzos duso putos ojnd 2

Būkite įkvepianti, būkite mūza! Mėgaukitės šiomis aromatingomis, švelnios konsistencijos dušo putomis, kurias RASA Jums sukūrė kartu su įkvepiančia asmenybe, menininku – Algiu Kriščiūnu.
RASA MŪZOS dušo putose rasite:

  • Kofeiną. Juk jis “ Bam!“ ir tonizuoja.
  • Hialuroną, kuris padeda išlaikyti odos elastingumą.
  • Jūros dumblius. Jie būtini undiniškam žavesiui!

Atrodo, kad kompanija atjaunėjo, tapo spalvingesnė ir kupinesnė valiūkiškumo. Tik pasižiūrėkit, koks gražus dizainas:

rasa muzos duso putos ojnd 1

Na, o dabar lengvas sudėties aptarimas įprastu būdu – pirmieji 6 pagrindiniai ingredientai bus aptarti detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

rasa muzos duso putos ojnd 4
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum (Benzyl Alcohol), Sodium Hyaluronate, Caffeine, Glycerin, Algae Extract, Pullulan, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA.

Pagrindas yra vanduo ir ingredientas, kuris sukelia putojimą, valo, bet nesausina odos, trečiasis yra identiškas pastarajam, sekantis eilėje  pasitinka minkštiklis, žadantis dar ir kondicionuoti, penktasis – kvapiosios medžiagos/konservantas, o paskutinis svarbus – hialurono rūgštis, kuri intensyviai drėkina.
Sudėtyje dar galime rasti kofeino, glicerino ir kt.

Kelios techninės detalės – kiekis yra 200ml, o galiojimo laikas nurodytas ant buteliuko apačios, bet visuomet siūlau sunaudoti per metus nuo pakuotės atidarymo dienos.

rasa muzos duso putos ojnd 5

Pateikimas, mano nuomone, yra puikus – buteliukas, kuris yra tvirtas, spalvingas ir žaismingas, turi dozatorių, kuris protingai paskirsto priemonę ir leidžia kontroliuoti jos naudojimą. Man užtenka apie 2-4 paspaudimų, priklauso nuo to, kiek ilgai turškiuosi duše.

rasa muzos duso putos ojnd 6Kvapas nuostabus, nors tai yra visiškai individualus reikalas – toms, kurioms patinka itin saldūs kvapai, tokie kaip karamelė ar cukrus, tikrai turėtų patikti. Nemeluosiu, kartais, labai ankstyvais rytais, mane truputėlį erzina tas saldumas, tačiau vakarais būna kaip tik. Kvepia it kokia latte su keliais šaukšteliais cukraus 🙂
Konsistencija yra putų, lengva ir skalsi, efektyviai prausianti ir valanti.

rasa muzos duso putos ojnd 7

Sakyčiau, jog ši priemonė man tikrai patinka, tačiau… norėtųsi dar vieno dalyko – daugiau to minkštumo, kuris lieka po prausimosi, odos glotnumo. Efektyviai atlieka savo darbą, taupiai naudojasi, skaniai kvepia ir pats pateikimas nuostabus, nesausina odos, tačiau ir nepridrėkina ar kažko tokio nepadaro (aišku, nepamirškime, kad tai – tik dušo želė), bet teko bandyti keletą panašaus pobūdžio produktų, kurie odą palieka it kokią šilkinę, tad įdėjus kelis lašelius aliejaus į ingredientų sąrašą ir tobulybė bus pasiekta :)))

Kur rasti? „Drogas“, „Eurokos“, „Maxima“, eparduotuve.biok.lt
Kaina? 4,99 EUR

Parašykite komentarą