RASA | GAIVOS dušo putos su alavijų ekstraktu

Labas!

Dažnai galvoju, kad kiekvienas gyvenime turime po šiokią tokią pamoką – jei man reikėtų įvardinti savąją, be jokių pamąstymų pasakyčiau, jog tai yra mokymasis kaip būti kantriai. Oooo, mielosios, kas jau kas, bet aš visuomet buvau nekantri, geriau jau dirbdavau penkis kartus daugiau nei įprastai, kad pasiekčiau tai dabar pat, nei laukčiau, kol tai įvyks savaime. Deja, gyvenime ne viskas priklauso nuo vienos Tavęs, kartais iš tiesų tereikia palaukti. Kol kovoju su pasauliu, ramybę randu vonioje, vis dažniau sau leisdama ten atsipalaiduoti, pasilepinti, net jei ir skubu, užtenka vien tik dušo – vanduo man yra magiškas dalykas.
Vasarą pasirinkau naudoti RASA | GAIVOS dušo putas su alavijų ekstraktu, apie kurias dabar ir papasakosiu šiek tiek plačiau 🙂

rasa gaivos duso putos ojnd

Kažkada aš jums jau buvau pateikusi apžvalgą apie šios linijos dušo putas, kurios man patiko, o dar galiu atskleisti paslaptėlę, kad turiu dar vienas, kurios laukia savos dienos ir būtinai bus taipogi aptartos. Apskritai, ši linija man yra nepakartojama – pakuotės tiesiog gražiausios ir prasmingiausios, jei taip galiu teigti.
Štai kaip produktas pristatomas:

rasa duso putos ojnd gaivos 432

Nepasiduokite, būkite ryžtinga! Mėgaukitės šiomis aromatingomis, švelnios konsistencijos dušo putomis, kurias RASA Jums sukūrė kartu su įkvepiančia asmenybe, menininku – Algiu Kriščiūnu.
RASA GAIVOS dušo putose rasite:
-Alavijų ekstraktą, kuris drėkina odą.
-Hialuroną. Padės išlaikyti odos  elastingumą.
-Ureą. Suminkštins odą.

Kaip gražiai, kaip paliečiančiai, tiesa?
Visuomet sekančioje pastraipoje skiriu dėmesį sudėties nagrinėjimui, kurį atliksiu visoms įprasta tvarka – pirmuosius 6 ingredientus aprašysiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

rasa duso putos ojnd gaivos 3

Pagrindas yra vanduo ir ingredientas, kuris sukelia putojimą, valo, bet nesausina odos, trečiasis yra identiškas pastarajam, sekantis eilėje  pasitinka minkštiklis, žadantis dar ir kondicionuoti, penktasis –  mylimasis pantenolis, kuris gydo, o paskutinysis svarbus – kvapiosios medžiagos/konservantas,
Sudėtyje dar galime rasti hialurono rūgšties, šlapalo, alijošiaus sulčių.

Kelios techninės detalės – kiekis yra 200ml, o galiojimo laikas nurodytas ant buteliuko apačios, bet visuomet siūlau sunaudoti per metus nuo pakuotės atidarymo dienos.

rasa duso putos ojnd gaivos 5

Pateikimas, mano nuomone, yra puikus – buteliukas, kuris yra tvirtas, spalvingas ir žaismingas, turi dozatorių, kuris protingai paskirsto priemonę ir leidžia kontroliuoti jos naudojimą. Man užtenka apie 2-4 paspaudimų, priklauso nuo to, kiek ilgai turškiuosi duše. Jei lepinuosi vonia, įpilu šiek tiek po tekančiu vandeniu ir leidžiu priemonei suputoti.

rasa duso putos ojnd gaivos 6

Konsistencija yra putų, lengva ir skalsi, efektyviai prausianti ir valanti.
Kvapas… mmm, jei patinka citrinos/laimai su mėtomis arba tiesiog mohito kvapas, tuomet lygiavertiškai mėgausiesi aromatu kaip ir aš. Labai gaivus, įkvepiantis ir tuo pačiu atpalaiduojantis, toks vasariškas ir lengvas, neliekantis ant kūno, tačiau užpildantis kvapu vonios kambarį.

rasa duso putos ojnd gaivos 8

Man patinka – atlieka savą funkciją, taupiai naudojasi, kvepia fantastiškai. Ko dar daugiau reikia? Nežinau! Išbandyk ir Tu 🙂

Kur rasti? „Drogas“, „Eurokos“, „Maxima“ ir kitur
Kaina? 4,99 EUR

Parašykite komentarą