PUPA | Toning Anti-Fatigue Kūno aliejus

Labas!

Nežinau, kiek metų iš eilės aš sau pati kartoju, kaip myliu savo gyvenimą. Galvoju, kad priimu daugelį galimybių ir dažnai man pasitaiko tokių nesąmonių, jog dar iki šiol šypsausi prisiminusi. Norėtųsi kartais ir padetalizuoti, bet gal dar šiek tiek palaukime? Svarbu, kad vaikas laimingas ir pametęs protą 😀 Mano patarimas yra mėgautis kiekviena diena ir jos suteikiamais šansais, šypsotis ir dalintis džiaugsmu, nes surūgusių visada ir taip per daug aplinkui!
Šiandien noriu jums papasakoti apie mano pačią vasariškiausią priemonę, kurią naudoju visuomet, kai tik saulė šviečia, nes juk tuomet puošiuosi suknelėmis ir noriu, kad kūnas atrodytų tobulai – tai PUPA | Toning Anti-Fatigue Kūno aliejus.

pupa olio corpo tonicifante ojnd

Man labai apmaudu, kad neturiu daug detalių apie šią priemonę, kurios būna pateiktos ant pakuotės – ji susigadino man bevežant į Londoną, tad reikės pasikliauti mano nuomone, nes kas mums gi daugiau belieka? 🙂
Štai kaip PUPA pristato šį kūno aliejų:

pupa olio corpo tonicifante ojnd 3Šis, satininį rezultatą suteikiantis kūno aliejus, maitina odą nepalikdamas jos riebios – liks švelni ir it šilkinė. Migdolų aliejus švelnina ir papildo odą, o tobulas aromatinių aliejų derinys ir kiti natūralūs ingredientai suteikia tonizuojantį efektą, pašalina nuovargį bei pažadina sielą. Paprastas žingsnis, bet galintis Tave pakylėti!

Deja, bet sudėties mums nepavyks panagrinėti – norėtųsi, bet internetas šiandien nėra mums dosnus, tad nieko nelaukusios keliaukime toliau – PUPA džiugina mus tuo, kad viso turime 150ml, kurių užtenka man ilgai. Žinoma, viskas priklauso tik nuo Tavęs, bet mažas mano patarimas – jei nori mėgautis ilgiau, tepk ant drėgnos odos, kadangi tokiu būdu prireiks kur kas mažiau priemonės.

pupa olio corpo tonicifante ojnd 5

Pakuotė yra plastikinis butelaitis, visiškai peršviečiamas, tad matai, kiek priemonės turi ir kiek liko ateičiai. Lengva dozuoti, higieniška, bet nežinau, ar labai saugu vežtis kartu su savimi, nes tokie „įspaudžiami“ dangteliai mėgsta paišdykauti.

pupa olio corpo tonicifante ojnd 2

Kvapas yra nepakartojamas, bet tai yra skonio reikalas – gaivus ir jaučiasi lengvos citrusinės natos, jaučiamas ganėtinai ilgai – pirmiau intensyviai, vėliau pamažu nyksta.
Konsistencija yra aliejinė, kas be ko, bet negaliu teigti, jog oda lieka neriebi – aliejus nėra itin riebus, bet vis tiek aliejus. Oda iš karto tampa minkštesnė, švelnesnė ir lygesnė, o ką jau kalbėti apie gražų blizgesį, kuris atrodo idealiai prie suknelės 🙂

pupa olio corpo tonicifante ojnd 1 Man patinka šis Pupa aliejus ir stengiuosi jį taupiai naudoti, palieku tik karštoms dienoms, nes visas tas efektas ir pojūtis, kurį priemonė suteikia, yra itin malonus – kam gi nepatinka labiau savimi pasitikėti ir džiaugtis gražesne oda? Per kurį laiką susigeria, bet jei šiek tiek sumaišysi su mėgiamu highlighter’iu, blizgesys išliks ir niekur nepabėgs.
Ypatingai mėgaujuosi suteikiamu aromatu, kuris leidžia ir kitiems Tave užuosti – nėra įkyrus, bet užuodžiamas :)))

Kur rasti? „KristiAna“, „Kosmada
Kaina? 24,49 EUR

Parašykite komentarą