PUPA | Miss pupa lūpų dažai

Labas!

Vakar turėjau įdomų pokalbį su drauge – ji klausė manęs, kokie mano tikslai Londone? Ką planuoju ateičiai? Žinai… gyvenimas yra labai įdomus reikalas, kadangi kad ir kiek beplanuočiau ar besistengčiau įgyvendinti tam tikrus dalykus, ne visuomet pavyksta, tad nusprendžiau, kad gana (bent jau kuriam laikui) ir dabar leisiu sau pasidžiaugti kiekviena diena be jokio numatyto plano metams. Ir man visai gerai sekasi! Ilgai jaučiausi taip, kad esu suaugusi moteris ir turiu daryti tą ar aną, bet palaukit, man juk tik 24 metai. Vis dar. Nenoriu galvoti, jog greitai pūsiu žvakutes ant torto, kurį puoš skaičius 25.
Šiandien noriu jums papasakoti apie tai, kas papildo mano kasdienybę, kuri nors ir labai jau paprasta, bet stengiuosi nepamiršti kas esu ir šiek tiek pasidailinu. Tai – PUPA | Miss pupa lūpų dažai.

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd

Kasdien tikrai nepersistengiu su makiažu, kartais jis būna toks paprastas, kad net pati savęs neatpažįstu ir negaliu sutapatinti su įprasta Patricija. Vis tik nors ir neryškiai, bet lūpas pasidažau.
Štai kaip pristatoma ši priemonė:

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 5

Lūpų dažai „Miss Pupa“. Šie kreminės tekstūros lūpų dažai, natūralių ekstraktų dėka suteikia švytėjimo ir putlių lūpų efektą, o medvilnės ekstraktas drėkina ir maitina lūpas. Dėl lūpų dažų sudėtyje esančio lengvos tekstūros vaško lūpos tampa švelnios ir drėgnos, spalva ryškiai spindi.

Visoms besidominčioms dekoratyvinės kosmetikos sudėtimis, palieku nuotrauką, kurioje aiškiai matyti ingredientų sąrašas:

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 4

Galiojimo laikas yra ganėtinai įprastas tokio pobūdžio produktams – viso 24 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 6

Kiekis taip pat standartinis ir sprendžiant pagal konsistenciją, kurią neužilgo aptarsime, turėtų užtekti ilgam – viso 2,4ml.

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 2

Kompanija mus džiugina dideliu spalvų asortimentu – daugiau nei 20 spalvų, tad tik rinkis. Mano turima yra 108, žadanti papuošti rusvu atspalviu.

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 3

Man patinka pakuotė – ji lengvai auksinė, kokybiška ir tvirta, o laikui bėgant nepastebėjau, kad apsibraižytų raidelės ar pats apipavidalinimas. Užsidaro tikrai sandariai, tad nereikia nieko baimintis.

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 7

Kvapas malonus, lengvas ir neįkyrus, vos jaučiamas pirmas minutes po aplikavimo.
Konsistencija sviestinė, lengvai rieboka, o spalva yra skaidri su atspalviu. Kuo daugiau tepsi, tuo labiau ryškės, tad gali varijuoti.

miss pupa rosetto ultra brillante ojnd 8 Man patinka šis Pupa gaminys – laiko kasdien neturiu viskam, ypatingai makiažo atsižvienimui, o šis išlieka ant lūpų gražus bent 4 valandas, po kurių tepteliu kartą ar du ir vėl viskas tvarkoje. Dėka konsistencijos, lūpos lieka minkštos ir švelnios, neskeldėja ar nesisluoksniuoja, tad puikiai pasitarnauja ir vėjuotomis dienomis 🙂
Vertinu labai gerai ir turbūt ne veltui renkuosi naudoti kone kasdien.

catrice made to stay make up ojnd 10Kur rasti? „KristiAna“, „Kosmada
Kaina? 14,99 EUR

Parašykite komentarą