PUPA | Latte doccia esfoliante dušo želė

Labas!

Baigiu pakuotis daiktus, dar keletas reikaliukų ir lėksiu į oro uostą. Ooo, atostogos, kaip aš jūsų laukiau! Buvo metas, kai juokavau, kad kokio velnio aš pirkau tuos bilietus į Graikiją, kai saulės pilna ir čia, Londone. Savaitės, kuomet saulė kepino ir temperatūra nekrito žemiau 30ties laipsnių, varė iš proto – man, lietuvei, to jau kiek per daug – įsimylėjusi aš rudenį ir žiemą, o saulės man užtenka savaitę pasidžiaugti. Visgi, grįžus angliškiems orams, džiaugiuosi, jog vykstu – ne dėl saulės, bet dėl kitokios kultūros, naujų atradimų, maisto ir totalaus poilsio.
Šiandien jums papasakosiu apie itališką svečią vonios kambaryje – tai PUPA | Latte doccia esfoliante dušo želė.

pupa latte doccia esfoliante ojnd

Keista, tačiau informacijos surasti man mūsų kalba nepavyko apie šią priemonę – dažnai Pupa kompanijos produktai lieka pamiršti internetinėse svetainėse, bet jei susidomėsi, žinok, kad stenduose dar galima rasti.
Štai kaip produktas pristatomas:

Milk Lovers šveičiamasis dušo pienas papildytas natūraliomis mikro granulėmis – migdolų riešutais, kurie palieka odą švelnią po kiekvienų maudynių. 
Lecitinas pamaitina bei sudrėkina epidermį, alkaloidai ir mineralai suteikia tonizuojamą efektą. 

Kaip man jau įprasta, kuomet berašyčiau apie Pupa kosmetikos priemones, sunku rasti ingredientų sąrašą, tad belieka pamiršti apie sudėties nagrinėjimą, kad ir kaip to norėčiau.

Už tai galiu padaugžodžiauti apie produkto pateikimą, kuris yra tiesiog nerealus – atrodo kaip koks amerikietiškas pieno buteliukas, toks tvirtas plastikinis su žaviomis detalėmis. Talpa ganėtinai standartinė, viso – 250ml.

pupa latte doccia esfoliante ojnd 1 Manau, kad pavadinimas gali klaidinti – tai, kad sako, jog skirtas pieno mylėtojoms nereiškia, kad kvėpės kaip pienas ar kažkas panašaus. Tiesa ta, kad paieškojus šio produkto internete, gali rasti dar keletą pasirinkimų aromato atžvilgiu. Manasis kvepia saldžiai, it kokie prabangūs kvepalai, intensyviai.

pupa latte doccia esfoliante ojnd 6

Konsistencija optimali – nei per tiršta, nei per skysta, papildyta granulėmis, kurios ganėtinai efektyviai, kaip dušo želei, šveičia odą. Putoja, tad pasiteisina ne tik kaip šveitiklis, tačiau ir kaip prausiklis, kurio nerekomenduočiau naudoti kasdieną – pasilikite pasilepinimui, ne daugiau nei du kartus per savaitę, kadangi nuolatinis šveitimas gali pažeisti ar sudirginti odą. Taip pat dar vienas patarimas – turinčios jautrią odą, pasisaugokite ir atlikite testą prieš naudodamos, nes intensyvus kvapikliai gali dirginti odą.

pupa latte doccia esfoliante ojnd 7Man šis Pupa produktas labai patiko ir pasiteisino – maloniai nušveičia odą ir palieka ją švelnią, nesausina ir užpildo vonios kambarį itin maloniu aromatu, kuris, deja, bet neišlieka ant odos..
Patiko universalumas, pateikimas ir rezultatas.

Kur rasti? „KristiAna“ arba „Kosmada“
Kaina? Apie 15 EUR

 

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą