PS… | Super blends pomegranate shampoo

Labas!

Artėjant mėnesio mėgstamiausiųjų video, stengiuosi papasakoti apie priemones, kurios bus paminėtos. O taip, užbėgu už akių, bet, manau, kad tai jau tapo ganėtinai įprasta. Džiaugiuosi, jog vis aktyvėju, nors pačiai atrodo, kad neypatingai čia daug nuveikiu, bet vienas geras draugas, kuris visiškai nesidomi grožio sritimi pastebėjo, jog vis daugiau kuriu video – tikra tiesa, kad man video metu kur kas paprasčiau perteikti mintis ir jei anksčiau būdavo taip, jog daugiausiai rašydavau ir YouTube būdavo tik papildomas informacijos skleidimo šaltinis, tai dabar tapo atvirkščiai, nors rašymo vis tiek negaliu pamiršti!
Taigi… leiskite man jums papasakoti plačiau papasakoti apie PS… | Super blends pomegranate shampoo!

ps super blend pomegranate shampoo ojnd

Manau, kad jau niekas nenusistebės, kad tiek pirkinėdama visko garsiajame Primark’e, susigundžiau išbandyti ir kažką iš kosmetikos srities. Patį pirmąjį prigriebiau šampūną, kuris lengvai pristatomas taip:

ps super blend pomegranate shampoo ojnd 2Šis šampūnas, kuris papildytas granatais, žaliąja arbata bei spanguolėmis švelniai išplaus Tavo plaukus. Šios linijos priemonės skirtos tam, kad plaukus ne tik gerai kondicionuotų bei paliktų juos švelnius, bet taipogi ir tam, jog išsaugotų gražią spalvą.

Galime suprasti, jog skirtas dažytiems plaukams, tačiau visos žinome, kad jei norime, jog plaukai gražiai blizgėtų, reikia pirkti būtent tokių linijų priemones.
Nekantrauju pažvelgti iš arčiau į sudėtį ir įprasta tvarka ją panagrinėti:

ps super blend pomegranate shampoo ojnd 3Pagrindas yra ganėtinai tradiciškas – vanduo, SLS’as, kuris valo, bet tuo pačiu ir sausina plauką, taipogi sukelia putojimą bei druska, kuri reguliuoja konsistencijos skalsumą bei taip pat pasižymi sausinančiuoju poveikiu, bet viską gelbėja ketvirtasis ingredientas, kuris mažina neigiamą tik ką paminėtų ingredientų poveikį. Penktasis eilėje pasitinka glicerinas, drėkinantis ingredientas, o paskutinysis mums svarbus yra emulsiklis, žadantis minkštinti.
Sudėtyje dar galime rasti pantenolio, žadėtųjų aprašyme ingredientų, taip pat hidrolizuotą šilką, konservantų.
Nieko naujo, bet… kaip už tokią kainą, visiškai pateisinama ir netgi kiek geriau nei tikėtąsi!

Galiojimo laikas taip pat standartinis – viso 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

ps super blend pomegranate shampoo ojnd 4Kiekis taip pat nesiskiria nuo kitų – 250ml, kurių man užteko bent dviems mėnesiams. Kodėl? Skaityk toliau!

ps super blend pomegranate shampoo ojnd 1 Tiesa, pakuotė man pasirodė ne tik žavinga, bet ir labai patogi – visa ganėtinai tvirta ir turinti tokį dangtelį, kuris nebūtų pravartus kelionėse, tačiau pasiteisinantis namų naudojimo atžvilgiu, sandariai užsidaro. Spausti tūtelę lengva, o dozuoja ganėtinai skupiai, tad padauginti reikia sugebėjimų, lengva apskaičiuoti – žinia ta, kad šampūno reikia vos miško riešuto kiekio, kas yra labai ne daug 🙂

ps super blend pomegranate shampoo ojnd 5

Šampūnas labai maloniai kvepia – spanguolėmis, lengvomis kalėdomis, kurios lieka ant plaukų vos užuodžiamai.
Konsistencija skalsi ir gerai putojanti, tad taupiai naudojasi.

ps super blend pomegranate shampoo ojnd 6

Žinokit, kad ir kaip pačiai bebūtų keista, mano vertinimas yra daugiau nei teigiamas – tiesa ta, jog nusipirkau antrą Primark’o šampūną ir nekantrauju jį išbandyti, kadangi turiu nemažai vilčių. Ši priemonė man labai patiko dėl to, jog plaukus kuo puikiausiai ištrinkdavo, svarbiausia, kad jų nesausindama ir netgi palikdama minkštus – būdavo kartais, jog galvodavau, kad visai nereikia net kondicionieriaus ir ne kartą be jo puikiausiai apsiėjusi. Plaukai minkštučiai ir švelnūs, tokie, jog nenoriu rankų atitraukti. Nežinau, kas čia per velniava, bet už tokią kainą…. nesitikėjau! 🙂

Kur rasti? „Primark“ parduotuvėse
Kaina? 1 Svaras!!!!

Parašykite komentarą