PS | Strobing Highlighter Cream

Labas!

Galiu pasakyti paprastai ir aiškiai – šiuo metu gyvenu vieną gražiausių gyvenimo laikotarpių, kuomet pastebiu, jog esu kur kas ramesnė, šypsena nuo veido tiesiog nedingsta, patirtis, kurią sukaupiau per metus pasiteisina pokalbiuose. Metai Londone man suteikė tiek daug, kad kažin ar galėčiau viską aprašyti taip, jog ir Tu sugebėtumei tai pajausti – svarbiausia, kad buvo šimtai atradimų, visiškai netikėtų, kartais nuviliančių, o kartais labai nustebinančių. Vienas jų, labai materialus pigus daikčiukas yra PS | Strobing Highlighter Cream.

ps primark strobing highlighter ojnd

Pamenu, vieną vakarą vaikščiojau Primark parduotuvėje ir sugalvojau, kad reikėtų šį bei tą išmėginti, didžioji dalis įspūdžių nugulė pirmo įspūdžio video čia, o ši priemonė gavo didžiausius komplimentus nuo manęs.
Kompanija nedaugžodžiauja pristatydama produktą, bet kad ir taip visoms aišku – skysta, blizgi priemonė spindesiui suteikti.

ps primark strobing highlighter ojnd 2

Besidominčioms makiažo priemonių ingredientais, pateikiu nuotrauką žemiau su aiškiu sąrašu, prie to paties pridurdama, jog kompanija siūlo kelias spalvas – manoji pati šviesiausia, tačiau kita labiau tiktų tamsesnio gymio merginoms arba norinčioms vasarą suteikti daugiau rudumo bei blizgesio kūnui ar veidui.

ps primark strobing highlighter ojnd 6

Kiekis nemažas ir nestandartinis – viso turime 42ml, kuriuos siūlau naudoti kaip tik patinka – pavyzdžiui aš naudoju maišydama su makiažo pagrindu, kitas būdas yra pagal paskirtį, patapšnojant per iškiliausias vietas, o paskutinis, man kone labiausiai patinkantis, yra įmaišyti į kūno kremą.

ps primark strobing highlighter ojnd 5

Galiojimo laikas yra 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, tad džiaukis į valias 🙂

ps primark strobing highlighter ojnd 3 Konsistencija kreminė, standesnė, tačiau labai skalsi ir koncentruota savu blizgesiu, tad reikia vos lašelio, kurio tikrai užteks spindesiui suteikti.

ps primark strobing highlighter ojnd 7

Štai kaip gražiai nugula ant odos, suteikdama sveiką spindesį, kadangi nėra didelių blizgių detalių, kurios dažnai atrodo labai pigiai – čia to išvengta ir už tai skystas highlighter’is iš manęs gauna didžiausius balus.

ps primark strobing highlighter ojnd 9

Paprastai kalbant – didžiausios pagyros už tokią prieinamą kainą ir už tokią gerą kokybę. Nesinori taip sakyti, tačiau taip jau yra, kad nors ir pigus reikalas, tačiau yra kur kas geresnis už daugelį iki šiol bandytų kitų kompanijų, juo labiau esu itin patenkinta spalva ir suteikiamu rezultatu. Pavyzdžiui ant kūno išlieka net iki kitos dienos, o sumaišius su mėgiamu makiažo pagrindu, veidas įgauna gyvybės, skaistumo, saikingo blizgesio, jei teisingai dozuoji 🙂 Pagyros ir rekomendacijos.

Kur rasti? „Primark“ parduotuvėse
Kaina? tik 2 svarai

Parašykite komentarą