PS… | Micellar cleansing water

Labas!

Kažkaip taip jau gavosi, kad ramybė apsigyveno mano širdyje – jaučiuosi gerai, laiminga, įkvėpimas taip pat aplankė mano širdį, tad, kaip matai, net ir straipsniai pradėjo rastis vienas po kito! Tai irgi suteikia man džiaugsmo – pati puikiai žinai, kad dievinu rašymą, tiesa? Tad, kaip kokia senučiukė, tokia rami ir it su kokia melancholija veide, ilgai neplepėjusi pristatysiu produktą iš Primark. O taip, va taip netikėtai – piguolis, bet nepasakyčiau, kad visiškas prastuolis – PS… | Micellar cleansing water.

ps micellar cleansing water ojnd

Kažkada taip va užėjau į Primark’ą ir prisipirkau visko, nuoširdžiai sakau, nesitikėdama nieko, tačiau šis bei tas buvo gero – micelinis vanduo, kaip už tokią kainą, tikrai nepasirodė blogas iš vartojamosios pusės.
Štai kaip produktas pristatomas:

ps micellar cleansing water ojnd 3

Micelinis vanduo – tai visų valiklių motina. Nei muilas, nei pienas, net ne balzamas – skystas sprendimas švariausiam odos valymui. Kaip naudoti? Itin paprastai – užpilk šiek tiek ant vatos padelio ir nuvalyk makiažą. Viskas!

Įdomiausia dalis prasideda dabar pat – dažnai teigiu iš vartotojiškos pusės, kad produktas smagus ir efektyvus, tačiau dažnai nuomonė pasikeičia, kai pažvelgiu iš ko priemonė padaryta. Kaip visada, pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusieji svarbiausi bus paminėti:

ps micellar cleansing water ojnd 4

Pagrindas – vanduo ir ingredientas, kuris valo, dažniausiai sutinkamas dušo želėse ar šampūnuose, tad man šiek tiek staigmena, tačiau vėliau paaiškinsiu kas, kaip ir kodėl. Sekantis eilėje – konsistencijos reguliatorius, kuris drėkina, tačiau dirgina akis, ketvirtasis pasitinka rožių vanduo, kondicionuoja, penktasis – tirpinančioji medžiaga, kuri dar ir drėkina, o paskutinioji – kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie drėkina, gydo ir veikia antibakteriškai.
Sudėtyje dar galime rasti konservantų, vitaminą E, pantenolio.

Galiojimo laikas – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

ps micellar cleansing water ojnd 5

Mano turimas kiekis yra kelioninio dydžio – 100ml, nusipirkau pabandymui, bet jei Tau labai patiktų, gali rasti kur kas didesnį butelaitį – 430ml.

ps micellar cleansing water ojnd 1Pakuotė paprasta, bet patogi pasiimti į kelionę ar šiaip kasdien naudoti, prabangos nerasta, tačiau ar to reikia? Sandarus dangtelis, vartant lengva dozuoti.
Kvapas lengvas, vos jaučiamas, tad neturėtų erzinti niekieno nosytės.
Konsistencija vandeninga, efektyviai valo.

ps micellar cleansing water ojnd 6Mano verdiktas toks – produktas nėra prastas, atlieka savo darbą gerai, nuvalo makiažą efektyviai, tačiau antrą kartą nepirkčiau. Dažniausiai draugauju su Garnier miceliniu vandeniu ar iš Bioderma kompanijos, kadangi su jais galiu pašalinti viską, įskaitant ir akių makiažą, ko Primark priemonė negali padaryti, nes tragiškai jas dirgina! Kartais pastebėdavau, kad net truputėlį dirgindavo pačią veido odą – manau, kad jei parinktų atidžiau pagrindinius ingredientus, būtų kur kas geriau, tačiau ar reikia daug prašyti už 90 centų? Bet… kitas klausimas, ar tik tiek Tavo oda yra nusipelniusi? Tai štai, išbandžiau įdomumo dėlei, įvertinau ir keliauju toliau 🙂

Kur rasti? „Primark“ parduotuvėse
Kaina? 90 centų

Parašykite komentarą