Provence beauty | hydrating bath oil

Labas!

Pastaruoju metu kažkaip labai susirūpinau dėl savo ramybės ir tuo, kad kartais visai be reikalo stresuoju. Pastebėjau, kad užsileidau šiuo atžvilgiu ir kiekvienas dalykas galėdavo privesti prie kažkokios tai dramos. Manau, kad daugeliui mūsų pasitaiko tokių momentų gyvenime, tiesa?
Išėjau iš itin stresą keliančio darbo, atsisakiau dirbti naktimis, pradėjau save daugiau lepinti – geros knygos, įdomūs filmai, nuotaikinga muzika, kartais joga ar lengva meditacija, karšta vonia… Būtent pastarąją aš dar ir patobulinu – atradau vieną priemonę, kurią pamilau ir noriu, jog ji visuomet būtų mano vonios kambaryje. Tai – Provence beauty | hydrating bath oil.

provence beauty hydrating oil ojnd

Kaip visuomet, šią priemonę radau TKMaxx parduotuvėje, klaidžiojau ir pastebėjau, jog stovi štai toks gražus butelaitis, kuris tiesiog kvieste kvietė būti išbandytas. Man jau įprasta, jog kuomet berašyčiau apžvalgas apie produktus, kuriuos čia randu, tenka pasidarbuoti iš peties – atradau šią kompaniją, bet, kaip suprantu, šiuo metu prekyboje šio aliejaus nėra, tačiau pasirinkimo kitokių aromatų gausu.
Paprastai sakant – tai drėkinamasis aliejus voniai, kurio šiek tiek įsipyli į karštą vonią ir guli sau, mėgaujiesi sklindančiu aromatu.

provence beauty hydrating oil ojnd 3Aš atradau dar ir kitą būdą naudoti, kuris man labiau artimas (nes gaila priemonės, jei taip atvirai) ir neužilgo apie jį papasakosiu.
Dabar man kur kas įdomiau pažvelgti į ingredienų sąrašą, kurį aptarsiu jau visoms įprastu būdu – pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

provence beauty hydrating oil ojnd 2Pagrindą sudaro dygminų aliejus, kuris idealiai tinka sausai odai, kadangi pasižymi minkštinančiosiomis savybės, taip pat veikia kaip antioksidantas, toliau eilėje turime mano vieną mylimiausių ingredientų – kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie sukuria ant odos barjerą, padedantį sulaikyti drėgmę, taip pat gydo ir veikia priešuždegimiškai. Trečiasis eilėje – abrikosų kauliukų aliejus, kuris minkština bei kondicionuoja odą, sekantis – simondsijų aliejus, kuris padeda odai atsinaujinti, taipogi minkština bei kondicionuoja. Paskutinieji svarbūs – Vitaminas E bei kvapiosios medžiagos, tarp kurių nėra jokių erzinančių sudėtinių dalių!

Štai kaip viskas paprasta, gražu ir teisinga, tiesa? Galiojimo laikas – 18 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, bet tikrai neabejoju, kad sunaudosi per šį laiką iki paskutinio lašelio.

provence beauty hydrating oil ojnd 5Tiesa ta, kad kiekis nėra labai didžiulis – viso 120ml, norėtųsi kur kas daugiau! Bet… čia matau kaip ir neblogą idėją pačios pasidaryti kažką panašaus, jei patiko ši priemonė 🙂

provence beauty hydrating oil ojnd 1

Vienintelis minusas – nesandari pakuotė. Buteliukas stiklinis, kas yra džiugu, tačiau dangtelis neužsisuka iki pat galo arba grąsinasi prasipilti pro šoną. Kiek mačiau, kompanija patobulėjo ir pridėjo dozatorius, kas tikrai palengvins dalią ir neleis pripilti į vonią per daug 🙂
Kvapas toks jaukus, šiltas, lyg laukų gėlių, primenantis ramybę ir mielas akimirkas.

provence beauty hydrating oil ojnd 7

Šį aliejų naudoju, kaip ir minėjau, 2 būdais – kartais įsipilu į vonią, maždaug du valgomuosius šaukštus priemonės, rezultatas būna kvapnus vanduo, kuris kur kas minkštesnis, o oda po maudynių švelni, glotni.
Antrasis būdas – tepu ant drėgnos odos po dušo, įmasažuoju ir džiaugiuosi minkšta, taipogi švelnia ir glotnia oda, kuri dar ir kvepia fantastiškai, o ir aromatas išlieka ant kūno pakankamai ilgai.
Manau, kad pabaigus naudoti, pripildysiu šį butelaitį dar kartą pirktiniais aliejais, kad ir tuo pačiu saldžiųjų migdolų, įlašinsiu mėgstamo eterinio aliejaus kelis lašelius ir džiaugsiuosi gyvenimu 🙂 Labai gražiai atrodo vonios kambaryje!

Pirkau už 4 svarus TKMaxx parduotuvėje, o jei labai nori, gali įsigyti iš gamintojo, tik brangiau štai čia: provencebeauty.com arba amazon
O labiausiai rekomenduoju būti įkvėptoms ir pasidaryti kažką panašaus pačioms! 🙂

Parašykite komentarą