Primark | PHR cooling setting spray

Labas!

Metams bėgant gyvenimas ne tai, kad atrodo paprastesnis, bet netgi įdomesnis – apsiraminant savo maksimalistines idėjas, o kai kurias visiškai nerealistiškas ir priimant tai, kas duota, šypsena plečiasi dėl atsiradusios ramybės. Tiesa ta, kad esu lengva perfekcionistė ir ne tik iš savęs reikalaudavau daug, bet ir iš kitų ne mažiau. Tikrai taip, tobulų ir tobulumo apskritai nėra, tačiau priartėti prie jo įmanoma.
Kasdien kuriuosi sau makiažą ir galvoju, jog pastaruoju metu atradau, tai kas labiausiai patinka – o visas vadinamasis grožis slypi paprastume, natūralume ir spindesyje. Tai padeda pasiekti mano labai pamiltas Primark | PHR cooling setting spray.

primark phr recover fix ojnd

Šią priemonę atradau ir nuo pat pirmo purkštelėjimo pamilau savo video metu (peržiūrėti gali čia) apie būtent Primark’e įsigytas priemones – tiesa ta, kad kai kurios buvo labai geros ir iki šiol aktyviai naudojamos, o kitas pasidėjau į šoną, bet būtent šis purškiklis yra mano kasdienis palydovas.
Aprašymo didžiulio nėra, gal net ir gerai – daugiau vietos liks mano įvertinimui! Sako, jog šis purškiklis ne tik apsaugos sportuojančių makiažą, bet iš tiesų padės odai atrodyti kur kas geriau ir pasirūpins ja po sporto.
Visa ši linija (PHR) yra skirta būtent aktyvioms merginoms, tačiau iš karto sakau, kad tikrai ne tik! Pasižiūrėkit į šitą kukulį (kalbu apie save) ir pagalvokit iš naujo haha.

primark phr recover fix ojnd 1

Neketinu nagrinėti ingredientų sąrašo, nes jau esame seniausiai sutarusios, kad to nedarysiu, kai kalbame apie dekoratyvinę kosmetiką, bet galiu pasakyti, jog tikrai nėra baisu – pagrindas sudarytas iš vandens ir kondicionuojančios/drėkinančios medžiagos, ko, mano nuomone, tikrai reikia tokio pobūdžio produktuose.  Galime rasti ir keletą kitų naudingų ingredientų, tokius kaip alijošiaus sultis, gliceriną. Derėtų pasisaugoti toms, kurių oda jautresnė, nes sudėtyje yra kvapiųjų dalių, kurios gali dirginti.

primark phr recover fix ojnd 2 Kiekis ganėtinai standartinis kaip makiažo fiksatoriui – viso 110ml, kurių man užteko 4 savaitėms. O taip, jau pabaigiau naudoti! Beje, rekomenduojama sunaudoti per 6 mėnesius nuo pakuotės atidarymo dienos.

primark phr recover fix ojnd 3

Pakuotė ganėtinai paprasta, niekuo ypatinga, bet patogi naudoti – dizainas ir visi užrašai ganėtinai greitai nusitrina, bet ar tai labai svarbu? Dozatorius už tai geras – puikiausiai skleidžia dulksną, padengdamas odą tolygiai ir be jokių didelių lašelių. Labai smulki migla, kuri iš karto atgaivina veidą, lengvai jį vėsina, o pati priemonė maloniai kvepia greipfrutais. Neįkyriai, vos juntamai.

primark phr recover fix ojnd 7

Kodėl aš įsimylėjau šį makiažo fiksatorių? Pirmiausia, atrodo, jog jis sulygina visą makiažą, lyg padeda jam labiau atsiskleisti, ypatingai tuomet, jei padengi ant iškiliausių veido vietų highlighter’į, be to, pats fiksatorius, atrodo, suteikia šiokio tokio spindesio – tą geriausiai gali įžvelgti mano sukurtame ir aukščiau paminėtame video. Žinokit, labai labai rekomenduoju – lengvas vėsinimas, dar daugiau spindesio ir lygiau atrodantis makiažas? Nieko daugiau norėti ir nereikia, o kaina yra itin maža.

Kur rasti? „Primark“ parduotuvėse
Kaina? 3 svarai

Parašykite komentarą