PHYRIS | Stipraus drėgmės poveikio žėlė (Aqua Sensation Gel)

Labas!

Jau pakuojuosi daiktus į Vilnių – juk sakiau, kad išlėkiu savaitgaliui? Jei ne, tai su didžiausia šypsena sakau dabar! Ką veiksiu? Oooo… ilgai laukiau šio momento – pirksiu kosmetologinę kėdę, taip pat priemones darbui, kitas detales, be kurių negalėčiau apsieiti. Noriu kaip įmanoma greičiau pradėti veiklą, nes mažiausiai geidžiu dykaduoniuoti ir atostogauti – kaip tik noriu susitaupyti pinigų kvalifikacijos kėlimui ir galų gale jau kitą savaitę pasikviesti mielų moterų pas save į svečius, kur gražinsimės jaukiai :)))
Šiandien noriu papasakoti apie priemonę, kuri pastaruoju metu yra kasdienėje odos priežiūros rutinoje ir ketinu kartu su jumis nuspręsti, ar verta dėmesio? Pristatau – PHYRIS | Stipraus drėgmės poveikio žėlė (Aqua Sensation Gel).

phyris hydro aqua sensational gel ojnd

Apie Phyris priemones stengiuosi nenutrūkstamai kalbėti, jog nepamirštume tai, ką perskaitėme – jau esu apžvelgusi veido purškiklį bei toniką, spustelk ant paryškintų žodžių ir nukeliausi į apžvalgas.
Dabar – šio produkto aprašymas:

phyris hydro aqua sensational gel ojnd 1

Gaivios 24-valandų “maudynės”, tikras drėkinamasis pliūpsnis dehidratuotai jaunai ar riebiai odai. Natūrali hialurono rūgštis iš Tremelalles grybų ir Atlanto dumbliai intensyviai drėkina ir greitai bei ženkliai nuima nemalonų tempimo jausmą. Pantenolis veikia antiuždegimiškai, padeda regeneracijai.
Biologiškai aktyvios medžiagos:

  • Drėkinamosios medžiagos iš Atlanto dumblių;
  • Natūrali hialurono rūgštis iš Tremelalles grybų;
  • Pantenolis.

Tuoj pat ir pasižiūrėsime, kas sudaro šią Phyris priemonę ir įprastu būdu panagrinėsime ingredientus – pirmuosius 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

phyris hydro aqua sensational gel ojnd 3

Pagrindas – vanduo ir tirpinančioji medžiaga, pasižyminti drėkinančiuoju bei kondicionuojamuoju poveikiu. Sekantis – mano mėgstamas ingredientas, kaprilo/kaprio trigliceridai, nes gydo odą, sukuria barjerą, sulaikantį odoje drėgmę, veikia priešuždegimiškai. Ketvirtasis – minkštinančioji medžiaga, kuri turi antibakterinių savybių bei kondicionuoja, toliau – glicerinas, visoms mums žinomas kaip drėkiklis, o paskutinis svarbus yra alyvuogių aliejus, minkština bei veikia priešuždegimiškai, tikėtina, jog jo yra vos lašelis.
Sudėtyje dar galime rasti hialurono rūgšties, sorbitolio, šlapalo, žadėtojo pantenolio bei lecitino, daug kitų naudingų medžiagų, tačiau neapsieita ir be viso rinkinio konservantų, kurie pasaulyje vertinami itin neigiamai, taip pat ir kvapiosios medžiagos, galinčios dirginti jautrią odą.

Kaip jau ne kartą sakiau apie Phyris – pagrindai priemonių yra labai stiprūs ir veiksmingi, tačiau labai norisi, jog būtų išvengta/pakeista tai, kas yra pabaigoje.

Galiojimo laikas – 9 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

phyris hydro aqua sensational gel ojnd 2

Kiekis kiek didesnis nei įprastai gauname iš tokio pobūdžio produktų – viso yra 50ml, kurių drąsiai užteks bent keliems mėnesiams, naudojant tiek ryte, tiek vakare.

phyris hydro aqua sensational gel ojnd 7

Pakuotė graži ir prabangi – mėlyna, tvirto plastiko, sukurianti stiklo įvaizdį, sandariai užsisukanti. Pastaba – nekaišiokite savo piršto į indelį higieniškumo atžvilgiu – naudokitės mentelėmis.

phyris hydro aqua sensational gel ojnd 5Kvapas yra labai gaivus, toks it mėtinis, iš karto suteikiantis jėgų ir atmerkiantis akis, gerai derantis konsistencijai.
Tekstūra yra labai lengva, tokia vandeninga, skalsi ir netiršta, greitai susigerianti ir toks jausmas, kad net lengvai šaldanti, tad papildomas gaivumo jausmas garantuotas. Iš karto galima netgi aplikuoti makiažo priemones – ilgai laukti nereikia!
Oda lieka šiek tiek lipni dėl sudėtyje esančio glicerino.

phyris hydro aqua sensational gel ojnd 6Man šis kremas patiko, tik, kaip visada turiu pastabų – iš vartotojiškos pusės galiu teigti, kad kremas gerai drėkina, tačiau geriausiai pasiteisins šiltais sezonais, nes kuomet už lango šalta, norisi kažko kiek tirštesnio ir sunkesnio. Naudojant oda buvo laiminga ir patenkinta, neatrodė, kad jai kažko trūksta, tad noriai įtraukiau į odos priežiūros rutiną dėl teigiamų suteikiamų rezultatų.
Iš kitos pusės žvelgiant, net pačiai liūdna rašyti kritikos kupinus žodžius, bet kitaip ir negali būti – labai reikia patobulinti sudėtį ir atkreipti dėmesį į tai, jog visas pasaulis skalambija apie konservantus bei jų žalą, ypatingai parabenų bei alergenų, tad vien dėl to, jog pamatome šiuos žodžius ingredientų sąraše, prarandame norą įsigyti, nors ir priemonė veiksminga…

Kur rasti? www.aob.lt
Kaina? 33,50 EUR

Parašykite komentarą