PHYRIS | Aktyvuojanti želė “Termasomi”

Labas!

Aš jau esu Vilniuje ir visai neužilgo važiuosiu pas mamą – kaip ir kas kartą užsimindama apie savo gimtąjį miestą, negaliu nulaikyti gražiausių žodžių, skirtų jam. Man čia labai gera, taip gražu ir daug kas primena labai mielus atsiminimus. Galvoju, kad pasiliksiu čia kelioms dienoms ir vieną jų skirsiu sau, pasivaikščiojimams ir miesto „sugėrimui“ – na, kai stengiesi į viską įdėmiai žiūrėti ir kaip įmanoma daugiau susidėti į savo galvelę, kad galėtumei atsiminti, kai ilgesys paims viršų.
Gerai, gana čia apie melancholiškus dalykus – pats laikas pasidalinti savo įspūdžiais apie vieną priemonę, skirtą veido odos priežiūrai – tai PHYRIS | Aktyvuojanti želė “Termasomi”.

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd

Šis produktas jau yra penktasis mano Phyris kolekcijoje – per kovą ir balandį pateikiau apžvalgas (perskaityti jas gali paspaudusi čia), o dabar atėjo eilė prisistatyti šiai priemonei:

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd 1

TERMASOMI aktyvatorius „multi-aktyvi želė ar purškalas su terminiais elementais“ – aktyviai drėkina, lengvai vėsina ir gaivina
Aktyvuoja odos imlumą ir pagerina visus odai skirtas užduotis.

Aktyvuoja odos imlumą vėliau naudojamiems produktams ir jų veikliosioms medžiagoms.
Ženkliai ir ilgam užtikrina drėgmės santykį odoje.
Be riebalų.
Tinka visiems dehidratuotos odos tipams.

Tikiuosi, kad gerai įsiskaitei į aprašymą? Man reikėjo kelių kartų tam, kad suprasčiau priemonės esmę – ją reikia naudoti su kažkuo kartu, nes, kaip ir parašyta aukščiau – „aktyvuoja odos imlumą vėliau naudojamiems produktams“.
Nieko nelaukusios, pažvelkime iš arčiau į sudėtį ir ją lengvai paanalizuokime įprastu būdu:

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd 4

Pagrindas yra vanduo ir lecitinas, kuris yra puikus drėkiklis, minkština odą bei veikia kaip konsistencijos reguliatorius. Sekantis yra glicerinas, taip pat pasižymintis drėkinamosiomis medžiagomis. Ketvirtasis eilėje – cholesterolis, minkštinantis odą, toliau turime vitaminą E, kuris kondicionuoja bei drėkina, na, o paskutinis mums svarbus – bisabololas, ramina bei kondicionuoja.
Sudėtyje dar galime rasti hialurono rūgšties, neigiamai vertinamų konservantų parabenų, kvapiųjų medžiagų, galinčių dirginti jautrią odą.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd 6

Pakuotė man patinka – elegantiška ir prabangi savo paprastumu, tvirta ir patogi naudoti bei dozuoti, sandariai užsidaranti ir visur lengvai pastatoma 🙂

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd 9Mano turimas kiekis yra mažesnis nei tas, kurį Tu galėtumei įsigyti, tačiau visapusiškai man jo užtenka tam, kad įvertinčiau – 30ml! Įprastai būna 75ml.

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd 2 Kvapas yra malonus ir gaivus, iš pradžių gerai jaučiamas ir greitai išnykstantis.
Konsistencija yra želinė ir labai skalsi – žemiau esančioje nuotraukoje pavaizduoto kiekio tikrai užteks visam odos plotui padengti.

PHYRIS termasomi gel multi active ojnd 10

Aš nežinau kodėl, bet man tiesiog nepavyksta susidraugauti su Phyris kosmetika – gal ji yra per stipri? Sudėtis šį kartą tikrai yra gera (kalbu apie jos pagrindą, ne pabaigą) ir turėtų būti tikrai efektyvus produktas.
Šis Termasomi Gel man irgi neįtiko – užtepus ir nepraėjus nei minutėlei, iš karto pradeda traukti veidą taip, lyg būčiau jį su muilu nuplovusi, net kažkiek dirgina ir atrodo, jog pradėjo kokios skruzdelytės lakstyti per odą, niežti. Žinoma, kad reikia naudoti kitą priemonę/kremą, kuris numalšintų visą šį pojūtį, bet kad ir pati Phyris kompanija sako, jog reikia naudoti su kažkuo kitu. Deja, bet nepastebėjau per kone 3 savaites naudojimo kažkokio pokyčio odos atžvilgiu ir… draugystės su Phyris priemonėmis taip pat nepavyko bent kažkiek sustiprinti.

Kur rasti? www.aob.lt
Kaina? apie 26 EUR

Parašykite komentarą