Percy & Reed | Perfectly Perfecting Wonder Overnight Recovery

Labas!

Taip ir norisi pasakyti – grįžau ir niekur nedingsiu, bet pačiai jau juokas ima – pasiėmiau darbe atostogas tam, kad atsigriebčiau bei galėčiau rašyti nesustodama, tačiau gyvenimas ir visi dalykai, kurie taip pat buvo nebaigti, atėmė daugelį dienų, bet – bala nematė, aš – čia!
Nieko gyvenime realiai negali suplanuoti visu 100%, net jei ir atrodo, kad viskas turi vykti pagal idealų planą, kelios akimirkos viską apverčia taip, jog net pati lieki nustebinta. Bet bent jau gali pasiruošti visoms galimybėms, jei tik gerai apsvarstai.
Šiandien noriu papasakoti apie vieną priemonę, su kuria planavau pasiekti tobulybės aukštumų – ar pasisekė, skaityk toliau. Pristatau – Percy & Reed | Perfectly Perfecting Wonder Overnight Recovery.

percy reed midnight recovery ojnd

Aš esu vienas tų žmonių, kurie dievina bandyti naujas priemones ir ypatingai, jei jos skirtos plaukams – pastaruoju metu jaučiu, kad labai reikia daugiau minkštumo ir paklusnumo, o šis produktas mums beveik tą ir žada:

percy reed midnight recovery ojnd 3Tu žinai ženklus: išsausėję, praradę atspalvį, pavargę ir nusilpę. Wonder Overnight Recovery priemonė transformuoja Tavo plaukus kol Tu miegi: pamaitina, giliai kondicionuoja ir netgi padeda juos gydyti.

Realybė dažnai pranoksta arba nublanksta prieš etiketes – kad geriau suprastume, ko tikėtis, mums dažniausiai padeda ingredientų sąrašas, kurį dabar pat ir panagrinėsime įprasta tvarka:

percy reed midnight recovery ojnd 4
Aqua (Water), Propylene glycol, C13-16 Isoparaffin, Dimethicone, Sodium polyacrylate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Behentrimonium chloride, Cyclopentasiloxane, Hydrolyzed pea protein, Amodimethicone, C10-13 Isoparaffin, Trideceth-6, Carbomer, Hydroxyethylcellulose, Isopropyl alcohol, Panthenol, PEG/PPG-18/18 dimethicone, Sodium hydroxide, Cetrimonium chloride, Trideceth-12, Potassium sorbate.

Pagrindas – vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris dar ir pasižymi drėkinamosiomis savybėmis. Sekantis eilėje – tirpiklis, ketvirtasis pasitinka populiarus silikonas, kuris minkština bei kondicionuoja. Dar galime rasti minkštinančiąją medžiagą, kuri sudaro plėvelę, na, o pati paskutinioji svarbi yra kvapiosios medžiagos.
Sudėtyje dar galime rasti įvairių rūšių silikonų, pantenolį, konservantą ir kt.

Mano nuomone – sudėtis kaip sudėtis, nieko stebuklingo ir greičiausiai man primena eilinį kondicionierių. Galbūt šiek tiek per grubiai parašiau, bet kad taip ir yra.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

percy reed midnight recovery ojnd 5Tiesa ta, kad šį produktą radau užsisakiusi BirchBox dėžutę (video gali pažiūrėti čia), tad tikėtis, jog gausi pilno dydžio produktą, neverta – viso 30ml, tačiau, jei susidomėjai, gali rasti 150ml, pakuotę.

percy reed midnight recovery ojnd 1 Privalumas tas, kad net ir mažoji pakuotė yra identiška pilno dydžio ir visai patogi naudoti – minkšto plastiko butelaitis, palengvinantis dozavimą ir leidžiantis iškrapštyti viską iki pat paskutinio lašelio (reikia tiesiog perkirpti pusiau haha).

percy reed midnight recovery ojnd 6

Naudojimo būdas – patepti sausus plaukus šiuo kremu nuo šaknų iki galiukų ir palikti per naktį. Geriausia dalis ta, jog produktas greitai susigeria ir drąsiai gali miegoti nebijodama ištepti pagalvių. Ryte perskalauti plaukus su šampūnu, nereikia naudoti kondicionieriaus.
Konsistencija skalsi ir lengvai padengiama, bet nepasakyčiau, kad itin taupiai naudojasi.
Kvapas malonus ir lengvas, neliekantis ant plaukų, kadangi kitą dieną ištrenki juos šampūnu.

percy reed midnight recovery ojnd 8

Laikas išvadoms: tiesa ta, kad man ši priemonė visai nepatiko ir nepaliko jokio įspūdžio – plaukų būklė nepagerėjo ir nė karto nepastebėjau, jog būtų pasikeitusi jų būsena bent vienam kartui. Trinkdama plaukus šampūnu jaučiau, jog be kondicionieriaus vis tiek neapsieisiu.
Šio produkto man užteko vos keliems kartams – galbūt, jei būčiau naudojusi daugiau kartų, gal kas ir būtų pasikeitę, tačiau neatradau nei vienos priežasties, kuri mane viliotų įsigyti didesnę pakuotę.
Geriau jau išsitrinti garbanas su natūraliu aliejumi :))

Kur rasti? feelunique.com
Kaina? Apie 20 EUR

Parašykite komentarą