PearlEssence | Coconut Water Hydrating Face Mist

Labas!

Štai ir aš grįžtu po šių švenčių maratono – kažkaip nepajaučiau aš to nekantrumo ar didžiulio džiaugsmo, visgi, šeima už tūkstančių kilometrų, tačiau tuo pačiu nebuvo jau ir taip blogai! Teko atrasti naujų dalykų ir, sakyčiau, jog tai buvo taipogi įdomi patirtis.
Aš, kaip ir daugelis, metų pabaigoje peržvelgiau prabėgusias dienas ir nusprendžiau, jog 2017-tieji buvo tikrai įspūdingi ir geri, tad išsikėliau dar keletą tikslų, kad pagerinčiau šiuos ir ateinančius, kadangi turiu begalybę didelių planų.
Šiandien pasikalbėkime apie tai, kas mano kasdienybėje užima nemenką dalį – tai veido drėkinimas, o man geriausiai pasiteisino PearlEssence | Coconut Water Hydrating Face Mist, apie kurį dabar pat ir papasakosiu.

pearlessence coconut rose ojnd

Šį gėrį atradau TK Maxx parduotuvėje ir galvoju, jog reikia užsukti dar kartelį ten, jog užsipirkčiau metams į priekį. Žinau, jog mano tokios apžvalgos apsunkina galvas, net jei ir labai išgiriu produktą, jį sunkoka rasti, tačiau šį kartą internetinės parduotuvės mano pusėje!
Štai kaip pristatomas šis veido drėkiklis:

pearlessence coconut rose ojnd 2

Drėkinanti bei raminanti veido dulksna, kuri papildyta žolelių ekstraktais idealiai tinka pagriebti su savimi visur ir atgaivinti dehidratuotą odą. Naudoti galima kada tik nori – prieš aplikuojant makiažą, jį nuvalius ar netgi ant jo. 

Kažkaip anksčiau nebuvau didžiulė dulksnų fanė, tačiau vienas po kito vis atsirasdavo ant mano kosmetinio stalelio, o dabar nebegaliu be jų gyventi. Pasižiūrėkime iš arčiau į sudėtį mums įprasta tvarka ir kartu pateikime verdiktą:

pearlessence coconut rose ojnd 3Pagrindas yra išgrynintas vanduo, kurį papildo rožių vanduo, pasižymintis tuo, jog kondicionuoja. Sekantis eilėje yra glicerinas, žadantis drėkinti, ketvirtasis – alijošiaus sultys, kurios drėkina bei ramina, sekantis – hamamelių vanduo, veikiantis priešuždegimiškai, o paskutinis svarbus yra kokosų vanduo – suteikia aromato.
sudėtyje dar galime rasti po lašelį silikono, melisų ekstrakto, amino esterių, perlų miltelių, dažiklį, konservantą ir kvapiųjų medžiagų.

Galiojimo laikas – visi 24 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

pearlessence coconut rose ojnd 5Mano didžiausias džiaugsmas yra kiekis – labai dosnus, netgi 236ml, kurių užtenka mažiausiai dviems mėnesiams naudojant tiek gausiai, kiek naudoju aš. Sekantis džiugus aspektas – yra daugybė šios kompanijos vandenų rūšių, kad ir su agurkais, vien rožių vanduo, alijošiaus, žaliosios arbatos ir kt.

pearlessence coconut rose ojnd 1 Pakuotė paprasta, bet ne prasta – stiklinis buteliukas su patogiu dozatoriumi, ganėtinai nemažas, kiek sunkokas, tad dažnai su savimi nepasinešiosi. Šnekant apie dozavimą – puikiausiai pasklaido ant veido tolygiai vos keliais purkštelėjimais.
Kvapas malonus, gaivus, persipynusios rožės su kokoso natomis, tikrai nėra įkyrus ar erzinantis.
Konsistencija visiškai vandeninga, veidas gali likti kiek lipnus dėl sudėtyje esančio glicerino.

pearlessence coconut rose ojnd 6

Keliaukime prie išvadų – pamilau aš šį veido drėkiklį dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, tai kuomet jaučiu, jog veidą tempia, kad ir po jo prausimo su tam skirtu prausikliu, papurškiu ir viskas, atrodo, pradingsta ir oda vėl laiminga. Geriausia tai, jog iš karto tampa švelnesne, lygesne ir malonia liesti.
Sekantis aspektas yra tas, jog naudoju ir kaip makiažo fiksatorių – padengiu makiažo pagrindą ir kitus reikaliukus, prieš fiksuojant sausa pudra, nupurškiu lengvai, leidžiu išdžiūti ir stebiu, kaip viskas lygiau sugula, gražiau atrodo.
Žodžiu, mano vienas didesnių draugų ne tik darbo dienomis, bet ir išeiginėmis, gal netgi pastarosiomis didesnis draugas, kadangi ilsinu veidą nuo priemonių ir nieko netepu, tik papurškiu šia priemone ir džiaugiuosi gyvenimu 🙂

Galite rasti čia arba čia
Kaina? Apie 7-8$

Parašykite komentarą