PEARLESSENCE | Cleansing Wash, Coconut Rose

Labas!

Štai, grįžau aš po savų atostogų, išleidau savąjį jaunuolį į kitas atostogas ir viena karaliauju namuose. Ką gi tai reiškia? O taip, begalę laiko sau ir, galų gale tam, ką mėgstu – skaitymui, rašymui ir.. galų gale, naujo video filmavimui. Nesitikėjau, kad gyvenimas taip apsivers ir reikės tiek laiko skirti tam, kad apsiprasčiau, prisitaikyčiau. Nesakau, kad kažkas nepatinka, anaiptol – buvau pasiilgusi tokių dienų ir apskritai, tokio gyvenimo! Tad šiandien, kol dar liko keletas valandų iki darbo pradžios, noriu jums pateikti naują apžvalgą apie turbūt nelabai girdėtą produktą – tai PEARLESSENCE | Cleansing Wash, Coconut Rose.

pearlessence coconut rose wash ojnd

Ne tai, kad produktą, bet pačią kompaniją – nusipirkau šį veido prausiklį vedama to, kad išbandžiusi veido dulksną iš Peralessence (apžvalga čia), likau sužavėta, tad dėjau nemažas viltis ir į šią priemonę, kuri pristatoma taip labai trumpai:

pearlessence coconut rose wash ojnd 3

Švelnus veido prausiklis su kokosų ir erškėtrožių aliejais, kurie pašalina nešvarumus bei makiažą, palikdami odą švarią ir sveikai atrodančią.

Na, kaip ir nieko naujo – atrodo, kad prausilis kaip… prausiklis. Kaip su ingredientais, pasižiūrėsime dabar pat įprasta tvarka – pirmuosius 6, kurie yra pagrindiniai, aptarsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

pearlessence coconut rose wash ojnd 4

Pagrindas – vanduo ir ingredientas, kuris sukelia putojimą ir valo, tačiau nesausina odos, sekantis eilėje pasitinka SLS’as, kuris atlieka kone tą pačią funkciją, tačiau yra kiek labiau grubesnis ir sausina odą. Ketvirtasis eilėje – druska, kuri tankina tūrį bei taip pat pasižymi sausinančiuouju poveikiu, toliau turime gliceriną, drėkinamąjį ingredientą, o paskutinis svarbus yra konsistencijos reguliatorius, žadantis minkštinti.
Žvelgiant toliau, pasitinka ir žadėtieji ingredientai – kokosų ir erškėtrožių aliejai, konservantai ir kvapiosios medžiagos.

Paprastai kalbant, niekuo stebuklingas prausiklis – sudėtis matytą dešimtis kartų, tad tikėtis kažkokio ypatingo poveikio ir pokyčio tikrai nevertėtų.

Bent jau pakuotė graži – stiklinis, tvirtas butelaitis su kokybišku dozatoriumi, kuris optimaliai dozuoja ir padeda nepadauginti priemonės. Viso talpa – nestandartinė, 118ml.
Galiojimas irgi neįtikėtinai ilgas, atsižvelgiant į tai, kad pagrindas – vanduo, viso – 24 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

pearlessence coconut rose wash ojnd 1 Kvapas labai malonus – labiau rožių nei kokosų, jaučiamas kol prausiu veidą, o po to labai greitai dingstantis.
Kosnsitencija skalsi, užtenka dviejų paspaudimų visam veidui nuplauti, putojanti, bet saikingai.

pearlessence coconut rose wash ojnd 9 Mano įspūdžiai tokie – nusivylimas. Tikėjausi daugiau, tačiau užteko pažvelgti į sudėtį ir supratau, kad produktas nebus smagus, galbūt mano odos tipui, kuris yra riebus, bet nemanau, kad sausinantieji ingredientai gali patikti kokiams nors kitam odos tipui. Nors ir maloniai prausia odą, skaniai kvepia, rezultatas lieka toks – švelni ir švari oda, tačiau sausumo jausmas slegiantis ir atbaidantis nuo naudojimo. Manau, kad manoji oda nusipelnė geresnio gyvenimo ir šį  prausiklį sunaudosiu arba kaip kokią dušo želė/rankų muilą arba paliksiu šepetėliams plauti. Kaip supratote, nerekomenduoju išbandyti 🙂

Radau TKMaxx parduotuvėje, galima rasti ir amazon ar kitose internetinėse parduotuvėse. Mokėjau apie 5 svarus, bet kitur kainos svyruoja nuo 10 iki 12 svarų.

Parašykite komentarą