Blog’o užkulisiai, pažintis su Gary France ir parodos „Pelenė“ akcentai

Labas!

Dabar turiu šiokią tokią pertraukėlę ir… nekantrauju pasidalinti savo įspūdinguoju penktadieniu, apie kurį jau šiek tiek užsiminiau savo rytiniame „Weekly Patricia„. Tarp kitko, kalbant apie pastarąjį straipsnį, man yra be galo džiugu, jog jis yra toks skaitomas ir dar šiandien manosios klientės pasakojo, kaip skaitė, klausinėjo detalių ir.. Taip ir yra, jog mano tinklaraštis nėra vien apžvalgos ar patarimai, tai yra ir gyvenimiška oazė, kurioje dalinuosi kone viskuo, nes būtent taip ir žvelgiu į savo skaitytojas – kaip į bendramintes, drauges, turinčias kažką bendro. Be to, rašau tokį kaip ir online dienoraštį, kurį pačiai smagu paskaityti ir prisiminti išgyventas akimirkas.
Žinau, kad apie gyvenimą nuolatos kalbėti yra smagu, tad šį kartą leiskite man jus kartu nusivesti į blog’inimo užkulisius ir papasakoti, kas pas mus gero vyksta – tai atsiskleis būtent šiame straipsnyje, kuris, tikiuosi, jog patiks ir bus įdomus. Pradėkime?

Taigi, kaip žinai, penktadienį „Grožio Spektras“ įmonės dėka atsidūriau ne tik Vilniuje, ne tik „Pelenė“ parodoje, bet ir prie vakarienės stalo kartu su Gary France – jei apie jį dar nesi girdėjusi, nieko tokio, tačiau tiems, kurie yra atsidavę plaukams ir jų stilizavimui, ši pavardė reiškia nemažai. Žinok, pati nemaniau, jog šalia manęs sedėjo pats kirpėjų pasaulio Didžiojoje Britanijoje asociacijos viceprezidentas. Jei ne taip įvardijau, nepykit. Ah, užbėgau aš už akių, kaip man visai būdinga. Leiskite man pradėti nuo „Adomo ir Ievos„, kaip mėgstu sakyti.
Atvykusi į parodą, turėjau labai nemažai laiko iki 16h, kuomet turėjo būti renginukas – apie pačią parodą, pirkinius bei įspūdžius, pasakojau video metu štai čia, o tai, kas išaušo lemtingą valandą, nuguls dabar pat. Žinojau, jog turi atvykti vizažistė Karolina Taraškevič bei Asta Valentaitė, pastarajai darytas makiažas naudojantis priemonėmis iš „Young Blood“ kompanijos. Teko ir man prisiliesti belaukiant pasirodymo prie produktų, ir, visai nepapirktai ir nuoširdžiai, sakau jums, kad man patiko – dabar pati bandau jų makiažo bazę ir veido drėkiklį, po kol kas įvertinimai tikrai geri. Žinok, būtent tas veido drėkiklis tapo neatsiejama mano kasdienybės dalimi – prašiau, jog konsultantės mane purkštų ir purkštų, jog galėčiau išsirinkti labiausiai patikusįjį.

DK7_0244

Sunkiai sekėsi, bet ir Gretą įkalbėjau, kad leistų būti papurškiama 😀

DK7_0246

Apžiūrėjau ir dekoratyvines priemones, kurias, tegul niekas nesupyksta, lengvai lyginu su mylimąją „Bellapierre“, nes abi pasižymi tikrai panašiomis pakuotėmis bei pačiomis sudėtimis, kurios yra mineralinės ir saugios.

Į renginį A. Valentaitė atvyko jau beveik papuošta, Karolina uždėjo baigiamuosius štrichus ir pasidalino savo žiniomis apie priemones, davė keletą patarimų ir priminė, jog pats laikas mums, lietuvaitėms, būtų naudoti skaistalus, nes esame viena tų šalių, kurios rečiausiai aplikuoja šias priemones ant žandukų. Aš klausau ir vykdau nurodymus!

DK7_0327A, tiesa… aš visuomet mėgstu šiek tiek į lankas pakalbėti, bet… ar skaitei šią savaitę pasakojimą apie fotografą, kuris įamžino renginuko akimirkas? Minėjau netgi du kartus – dabar jau nebesikartosiu, tad jei įdomu (bus visai linksma!), skaityk mano rytiniame „Weekly Patricia“ – dar dabar kelia šypseną tai, kad mūsų Lietuva yra labai maža.

Pabaigai – nuotrauka. Žinai… nors atrodau drąsi mergina, bet kai reikėjo atsistoti prie Astos, truputėlį sunerimau ir ieškojau savyje kažko, kas padėtų žengti žingsnius. Visuomet jums sakau, kad nesu ypatinga ir tiesiog visiškai paprasta moteris, kurią kartais jūs išaukštinate :))

DK7_0573Po renginio lėkėme į „Dine“ restoraną Gedimino pr., kur mūsų jau laukė padengtas stalas ir mano šauniosios blogerės, Greta iš akvedukas.blogspot.lt ir Vasarė iš vinilina.lt. Šiaip ką norėčiau pasakyti – labai džiaugiuosi, kad jos buvo, nes pasitaikė proga artimiau susipažinti ir suprasti, kad turime daug bendro. Na… kaip kitaip, kai visos rašome apie kosmetiką?
Apart itin skaniai atrodančių patiekalų, mūsų laukė ir pats Gary. Žinai, atrodo, kad kuo žymesnis žmogus, tuo jo nosytė bus riestesnė, bet… nepamenu, kada būčiau sutikusi tokį šiltą, draugišką ir mėgstantį bendrauti vyrą! Juokauju, bet tokie žmogeliai gali ir patį akmenį prakalbinti, haha. Žinoma, kad buvome iš pradžių nedrąsios, tačiau po valandėlės kalbos nebenutilo, o man dar teko garbė sėdėti šalia! Visi pasakojimai man buvo girdėti tiesiog kaip ant delno (ar galiu taip sakyti???) ir šiek tiek sužinojau apie patį Gary ir ne tik – štai, per tiek metų, labai pasikeitė tendencijos ir tai, ką turime namuose, vonioje ant lentynėlės – jei anksčiau užtekdavo šampūno ir plaukų lako, dabar, manau, pačios žinome, kad turime krūvas visokiausių priemonių, be kurių kiekvieną dieną nė krust. Pasikeitė ir patys įpročiai, kuriuos dar kartais matome fimuose – anksčiau į kirpyklas žmonės užsukdavo po kartą du, dabar gi žengiame pro duris kas kokias 12 savaičių, nes kai rinka užpildyta geromis ir kokybiškomis priemonėmis bei pilna informacijos apie tai, kaip dera prižiūrėti savo plaukus, viskas tampa paprasčiau.
Kaip gi mes be pasakojimų apie žvaigždes? Gariui teko kirpti net Kate Moss, prieš tampant jai supermodeliu – atkeliavo į kirpyklą siųsta Kalvino Kleino dar tada, kai buvo 15-kos. Profesionalas minėjo, jog ji atėjo visa tokia kuklutė,  liūdnoka mergaičiukė, o štai, keli metai praėjo ir viskas kaip mat pasikeitė.

Gary France. Catwalk culture kolekcijos pristatymas. Modelio kirpimasGalėčiau tęsti ir tęsti pasakojimus, bet… sutrumpinant noriu pasakyti, jog Gary mane įkvėpė – dirbdamas šitiek daug metų savoje srityje, jis vis dar su džiaugsmu pasakoja istorijas, dalinasi patarimais, tas entuziazmas tiesiog neišmatuojamas. Patiko ir humoro jausmas, kuris gerai sutapo su manuoju – išpuikėliškai čia pasakiau, ar ne? Patiko ir tai, jog jis man atrodė toks paprastas – štai, sako man: „Gal užsisakom po skirtingą desertą ir pasidalinam? Daugiau visko išragausim!„. Ir… žinai, visa tai pasakodama jaučiuosi kaip kokia mergaičiukė, kuri vakarieniauja su pasaulinio lygio žvaigžde.

Džiaugiuosi penktadieniu ir todėl, kad teko artimiau pasikalbėti su dar viena mane žavinčia asmenybe – Ana Procenko, vizažiste, kurios, tiesą pasakius, prisibijojau, bet vos pakalbėjusi pamačiau, kad ji yra paprasta, šilta ir draugiška, apie nosies užrietimą net minčių nėra. Žinai, žodžių neieškant galiu teigti, jog buvo labai gera pabūti tarp žmonių, kurie pasiekę labai daug, neketinantys sustoti ir yra tokie, kurie įkvepia savo žmogiškumu.

Dabar mano rankose yra dvi Gary France kompanijos Label. M priemonės plaukams, kurias kaip mat ištestuosiu turėdama laiko ir dedu vilčių, jog paliks gerą įspūdį.

Štai tiek, merginos – jaučiuosi įkvėpta, laiminga ir labai dėkinga „Grožio spektras“ kompanijai, kuri suteikė tokią progą. Sakau tai visiškai nuoširdžiai!!!
Svarbiausia, jog per šią savaitę supratau, jog niekada nenoriu keistis ir ketinu išlikti tokia, kokia esu, o jei kilstelsiu nosytę, man pasakykit, kad taip nedaryčiau – žinot, lengva susirgti „žvaigždžių liga“ 😀 Juokauju!

Ačiū Tau, kad perskaitei ir viliuosi, jog pajutai sklindančią pozityvią emociją!

 

Parašykite komentarą