Palmer’s | Coconut Oil Repairing Shampoo

Labas!

Liko vos pusantros savaitės ir kartu su lėktuvu nutūpsiu gimtojoj šalelėj – laukiu iki negalėjimo, nors ir žinau, kad bus liūdna. Dienos suskaičiuotos ir jų bus vos penkios, bet kai gyvenimas Tave riboja, visuomet stengiesi pasiimti viską, tad taip ir esu nusiteikusi – visas dienas išgyventi, patirti, pamatyti ir apkabinti. Galvą kvaršinu sau pati klausimu – ką gi atvežus lauktuvių? Bagažas ribotas, tad atsakymas vienas – visus kviečiu mane aplankyti ir tuomet pašėlsim kaip reikalas, o be keletos pirkinių taip pat negalės išvažiuoti. Dar kaip tik šiandien su drauge kalbėjausi kosmetikos tema ir minėjau, kad turiu keletą atradimų – vienas jų tikrai yra Palmer’s | Coconut Oil Repairing Shampoo.

palmers coconut oil shampoo ojnd

Gan keista pasakoti dar kartą apie šią priemonę, nes vakarykščiame video krykštavau ir gyriau, tad kaip gi čia nepasikartojus?
Galbūt laikas tiesiog pateikti aprašymą:

palmers coconut oil shampoo ojnd 3

Šio šampūno formulė yra turtinga, kreminė, be sulfatų ir grubių plaunančiųjų dalių. Priemonė švelniai valo ir pašalina nešvarumus nesausindama bei drėkindama. 
Sudėtis papildyta turtingaisiais kokosų ir Tahitian monoi aliejais, kurie drėkina, suteikia spindesio, storina, o keratino proteinai stiprina plaukus.

Kaip visuomet, manęs etiketės nepaperka, o štai sudėtys gali nulemti lemtingą sprendimą. Pažvelkime iš arčiau į pirmąsias 6 dalis, o svarbiausias likusias paminėsiu:

palmers coconut oil shampoo ojnd 5
Water (Aqua), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Glycol Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DIPA, Sodium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Keratin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Polyquaternium-10, Tetrasodium EDTA, Glycerin, Phosphoric Acid, Fragrance (Parfum), Coumarin

Pagrindą sudaro vanduo bei valančioji medžiaga, kuri dar sukelia putojimą. Sekantis yra kokosų ekstraktas, minkština bei kondicionuoja. Ketvirtasis eilėje mus pasitinka konsistencijos reguliatorius, pasižymintis tuo, kad minkština bei kondicionuoja, toliau turime taip pat valančią medžiagą, o paskutinysis mums svarbus yra taipogi konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti druskos, kokosų aliejaus, taičio gardenijų ekstraktų, vitamino E, minėtojo keratino, konservantų, kvapiųjų medžiagų ir glicerino.

Galiojimo laikas yra nurodytas ant pakuotės nugarėlės – viso 12 mėnesių nuo produkto naudojimo pradžios.

palmers coconut oil shampoo ojnd 6

Pati pakuotė nėra įspūdinga ar priverčianti aiktelti – paprastas baltas butelaitis, sandarus ir tvirtas, patogus dozuoti. Investicijos teko produktui, o ne jo išvaizdai 🙂

palmers coconut oil shampoo ojnd 7Viso turime 400ml, kurių užteks velniai žino kuriam laikui – ta prasme tikrai ilgam, net jei ir trenki plaukus du kartus ir kas antrą dieną.

palmers coconut oil shampoo ojnd 1 Konsistencija yra tiršta ir skalsi, tad nereikia labai jau daug pačios priemonės. Tiek, kiek matai nuotraukoje žemiau, drąsiai užteks vienam trinkimui.
Kvapas yra intensyvus kokosų, kuris išlieka ant plaukų, tačiau nepasakyčiau, kad labai stipriai jaučiamas – paprastai sakant, užuodžiamas, bet neerzinantis 🙂

palmers coconut oil shampoo ojnd 8

Galiu girti ir girti šį Palmer’s šampūną, nes jis yra mano vienas didesnių atradimų – pirmiausia, dar trenkant plaukus, jauti, kad jie minkštėja ir glotnėja, o visas tas pojūtis nepraeina net ir jiems išdžiūnant. Kartais, jei labai skubu, nenaudoju net kondicionieriaus ir, tiesą pasakius, jo nepasigendu, nes plaukai yra patenkinti – svarbiausia, kad spindi ir yra minkšti, lengva juos tvarkyti, nėra apsunkę. Nepastebėjau, kad ilgainiui plaukai pradėtų riebaluotis dažniau dėl sudėtyje esančio nemažo kiekio kokoso dalių.
Patinka, nes ir garbanos atsigavo, ir liesti kur kas maloniau, o sudėtis džiuginanti ir skatinanti mano artimesnę pažintį su šia kompanija 🙂

Siūlau išbandyti ir jums, jei tik bus proga!

Kur rasti? UK visur, o atsisiųsti galite iš čia arba čia
Kaina? iki 6 EUR

 

5 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą