PALMER’S | COCONUT OIL plaukų kondicionierius

Labas!

Tai va, kaip ryte jau sakiau, nusikirpau plaukus ir dabar norisi šokių tokių pokyčių jų atžvilgiu, ypatingai priemonių. Puošiausi garbanomis, dabar norisi kažko glotnesnio ir šiek tiek lygesnio, jei įmanoma. Nesakau, kad nepatiko viskas prieš tai, bet kad norisi jau ir naujovių gyvenime. O taip, priešgimtadieninis beprotnamis prasidėjo – liko kelios dienos ir tapsiu visa 25-erių moteris! Pačiai nesitiki, nes jaučiuosi vis tiek dar kaip kokių 19 ir nesuprantu, kaip laikas bėga.
Visgi, šiandien pasikalbėkime apie priemonę, kuri yra antroji komplekto dalis – apie šampūną jau pasakojau senokai čia, o dabar laikas atėjo pristatyti štai ką – PALMER’S | COCONUT OIL plaukų kondicionierių.

palmers coconut oil conditioner ojnd

Pamenu, kad vieno video metu labai gyriau ir žavėjausi, tačiau laikui bėgant kažkaip šio bei to pasigendu arba šiek tiek net nusiviliu, nežinau. Na, bet iš pradžių leisiu paskaityti apie produktą tai, kaip pristato kompanija:

palmers coconut oil conditioner ojnd 2

Sudėtis papildyta kokosų aliejumi ir Monoi aliejumi, kuris gaunamas Taičio gardenijų žiedus mirkant kokosų aliejuje. Veikliosios medžiagos giliai drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus, suteikia jiems išskirtinio žvilgesio. Kreminis kondicionierius apsaugo plaukus nuo vėlimosi, suteikia jiems šilko švelnumo ir palengvina šukavimą. Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, ftalatų, mineralinių aliejų, glitimo, dažomųjų medžiagų. 

Skamba šauniai, tiesa? O kaip yra su sudėtimi, dabar pat ir pamatysime. Viską darysiu įprasta tvarka – pirmuosius 6 ingredientus aprašysiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

palmers coconut oil conditioner ojnd 3Pagrindas yra vanduo ir konsistencijos reguliatorius, pasižymintis tuo, kad minkština. Sekantis eilėje yra kokosų ekstraktas, kondicionuoja ir minkšta, ketvirtasis mums jau gerai žinomas glicerinas, pasižymintis tuo, kad drėkina, tuomet turime dar vieną minkštiklį, na, o paskutinis mums svarbus yra silikonas, kuris sukuria apsauginę plėvelę ir suteikia minkštumo pojutį.
Sudėtyje dar galime rasti kokosų aliejaus, vitamino E ir kitų natūralių ingredientų. Nieko labai baisaus ar nedraugiško 🙂

Galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

palmers coconut oil conditioner ojnd 4Pirmą kartą man išėjo taip, kad šampūnas baigiasi kartu su kondicionieriumi, kurio talpa yra 250ml. Pastarąjį naudoju ir kaip kaukę, ir kaip kondicionierių, bet apie tai skaityk toliau.

palmers coconut oil conditioner ojnd 1 Pakuotė man pasirodė graži ir patogi naudoti, lengva dozuoti, jokių priekaištų visiškai nėra!

palmers coconut oil conditioner ojnd 5 Kvapas yra visiškai kokosų, ganėtinai intesyvus, tad jei nepatinka, geriau žvalgykis kito produkto, nes gali įkyrėti. Geriausia (?) žinia ta, kad ant plaukų neišlieka.
Konsistencija primena sviestą, tokia tiršta, bet skalsi, tad ne tiek jau daug ir reikia, kad padengtumei visus plaukus.

palmers coconut oil conditioner ojnd 6

Taigi, pradėkime – pirmiausiai man labai patiko šis kondicionierius, bet po kurio laiko pastebėjau, kad plaukai pradeda kiek greičiau riebaluotis ir juos būtina trinkti kas dvi dienas ir ne kitaip. Sekantis reikaliukas yra tas, kad priemonės veiksmingumas man priklausė nuo dviejų dalykų – jei negaliu laikyti ilgai, geriau iš viso tada nedėti. Leiskite man paaiškinti – po šios linijos Palmer’s šampūno, galiu nieko nedėti ir plaukai bus minkštutėliai, lengvi ir malonūs liesti, bet jei uždėsiu kondicionierių ir jį nuplausiu greitai, tuomet kažkaip plaukai pradeda veltis, nors ir yra švelnūs, bet glotnumo neįžvelgiu. Taigi, palaikau ilgiau, kokias penkias minutes ir rezultatas geras, o jei nori maksimumo – plaukus džiovink su fenu, tada atsiskleis ir glotnumas, ir minkštumas, ir viskas, ko tik reikia 🙂 Kadangi pastarojo vengiu, nors ir turiu, tai tenkinuosi kitais rezultatais.
Išvada tokia – pirksiu šampūną, o žiemą pagriebsiu ir kondicionierių, kai norėsis po maudynių nešalti ir išsidžiovinti garbanas :)))

Kur rasti? Parduotuvėse „Eurokos“
Kaina? 7,99 EUR

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą